Çok özlüyorum.......

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve Seva_Ky tarafından 22 Aralık 2009 başlatılmıştır.

22 Aralık 2009
    Konu Sahibi : Seva_Ky
  1. Seva_Ky

Seva_Ky Meleğim kollarımda... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaşlar mrb. Ben bu sitede yeniyim kendim Azeriyim ve nerdeyse birbuçuk sene oldu evlenip Türkiyeye yerleşdim...diceksiniz kii eeee nolmuş yani???....
    Benim derdim şu ki ailemi özelliklede yeğenlerimi ve anneannemi çok özlüyorum (maddi durumlar ve de başka sorunlardan dolayı da Baküye gidemiyorum ) :KK43:(((( eşimle ilişkimiz iyi olsada ailesiyle pek de iyi değil bu da malesef bizi yıpratıyor bir de üstüne ailemide özleyince çok kırıcı oluyorum son zamanlar çokk aşırı sinirliyim :KK43:(((( napayım benn yaaa:roflol:

2. 22 Aralık 2009
  3. scheker

scheker herseyin hayirlisi... Üye

Beğenildi:
    143
    Ödül Puanları:
    163
    bunlari göze almis olmalisin esinle araniz iyiyse onada kirici davranmaya hakkin yok bence eger calismiyorsan calisip para kazanip daha SIK görebilirsin aileni yada onlarin senin yanina gelme imkanlari yokmu allah sabir versin canim ins en kisa zamanda ailene kavusursun

4. 22 Aralık 2009
  5. _masal_

_masal_ ... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    kusura bakmayın ama evlenirken bunları göze alıcaktınız...sonuçta eşiniz evlendikten sonra getirmedi sizi değil mi? eşinize kırıcı davranmaya hakkınız ollduğunu düşünmüyorum...

6. 22 Aralık 2009
  7. ozzy_mim

ozzy_mim artık evli :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    sinrili olmak çok kötü birşey.karşı tarafı çok yıpratıyor.siizn üzüldüğünüz belli bu hareketlerinizden ama lütfen öfkeniize hakim olmaya çalışın.çünkü eşiniz bir süre sonra çok yıpranır ve evliliğiniz de yara alır.ailenizle internetten webcam le fln görülme sansınız yok mu.biraz olsun özlem giderirsizniz

8. 22 Aralık 2009
  9. Metaphora

Metaphora Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    108
    canım çalışmıyormusun,bu arada turkçen ne kadar güzel

10. 25 Aralık 2009
  11. Seva_Ky

Seva_Ky Meleğim kollarımda... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Cevaplarınız için teşekkürler arkadaşlar...
    Evlenirken bunları tabii ki göze alarak evlenmişdim ama sonradan deyişiyo malesef :KK43:(( Biz evlendiyimizde kayınvalidem o kadar iyiydi ki sonradan zaman geçtikçe eşimle ne sorunları olsa bana patlamaya başladılar :KK43: Hatta hepsini geçiyorum bazen kendi evimde yabancı oluyorum gelib evimi dayayıb döşemeye ve hatda arayıp bu akşam bunu yap oğlum sever gibilerinde bile kendini haklı görüyor...mesela olurda şaka olarak ve ya ciddi olarak karar verirsek ki Baküye gidiyoruz ilk söliceyi şey şu oluyo annen baban gelse yaa benim oğlumu neden götürüyosun???? Evet tmm eşim benim tarafımı hiç vermez ama çok üzülüyorum ve çok gıcık oluyorum işte...
    tabii doğal olarak bana arka çıkıncada karısı kılıklı oluyor ve de ilk fırsatda kayınvalidemden duyduğum aynen bu oluyo OĞLUMU KOPARDIN BENDEN MUTLU OL....

Son düzenleme: 25 Aralık 2009
  12. 25 Aralık 2009
  13. Sarissa

Sarissa uyudun uyanmadın olacak.. Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    148
    burada aynı şeyi yaşayan o kadar insan var ki
    tek fark sen Türkiye'desin ve Azerbaycab'daki ailene gidemiyorsun
    onlar da yurt dışındalar ve buraya gelemiyorlar.
    elbette tam bir huzur olmayınca ailesini daha çok özlüyor insan.
    kayınvalidenle olan durumu klasik gelin-kaynana durumu olarak değerlendir bence.
    eşin iki tarafıda idare etmeyi biliyor, sana karşı annesinin tarafını tutmuyorsa
    o ne yaparsa yapsın problem olmaz.
    inşallah yakın bir tarihte aileni görme fırsatın olur.

14. 25 Aralık 2009
  15. dove

dove Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    :KK43:( ya çok üzüldüm, para biriktirmeye çalış canım. en azından ailenle msn den falan görüntülü görüşün ki içindeki özlem biraz dinsin... umarım en kısa zamanda görürsün aileni..
    kayınvaliden yüzünden eşinle aranı bozma. malesef onlar hep öyle okuduğum kadarıyla bu sitede :))

16. 25 Aralık 2009
  17. Larosw

Larosw Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    bencede kaynana sorun değil :)
    gurbette olmak zordur allah yardım edip ailenle özlemini gidermesinide nasip etsin diyelim.. hakkında hayırlısı..