çok pişmanım...

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve _pamuq_sekeri_ tarafından 28 Nisan 2010 başlatılmıştır.

28 Nisan 2010
    Konu Sahibi : _pamuq_sekeri_
  1. _pamuq_sekeri_

_pamuq_sekeri_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    öncelikle merhaba;
    hatırlarsınız hamile kaldığımı ve neyapıcağımı bilmediğim hakkında bir konu açmıştım ve geçen hafta bebeğimi ilaç yoluyla düşürdüm. Şuan okadar pişmanım ve onu nekadar çok istediğimi anladım çok üzgünüm mahfoldum resmen bebeğimi istiyorum onu geri istiyorum ama artık imkansız doğmasıda imkansızdı çünkü evli değilim ama herşeye rağmen çok pişmanım .....

2. 28 Nisan 2010
  3. bekolim

bekolim Gecmis tozdur üfle gitsin... Pro Üye

Beğenildi:
    42
    Ödül Puanları:
    148
    Olan olmus uzulmek birseyi degistirmez, yolunuzun devamina bakin, buyuk gecmis olsun ...

4. 28 Nisan 2010
  5. isahura

isahura Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    şeker kız ne yaptın öyleee keşke yapmasaydın çok üzüldüm inanamazsn. geçmiş olsun dilerim ömür boyu bu pişmanlığını yaşamazsın

6. 28 Nisan 2010
  7. lfbrls

lfbrls Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    Geçmiş olsun... O an öyle olması gerekmiş, öyle olmuş. O an için en doğrusu buydu. Belki hayırlısı da buydu... Sorgulamak ya da yargılamak yanlış...

8. 28 Nisan 2010
  9. sedef10

sedef10 my lord... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    aaaaaaaaaa evli değilmisin ya arkadaşım nolur şunlara dikkat edin yaaa o bebişin ne günahı vardı bi vardı bi kayboldu cinayet gibi iş yapmışsın of çok dikkat edin nolur akannehirakannehirakannehirbilmiyorumkismilebilmiyorumkismilebilmiyorumkismilebilmiyorumkismilebilmiyorumkismile

10. 28 Nisan 2010
  11. mxixz mxixz

mxixz mxixz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    allahım yaaaa boyle seylerı gorunce delırıyorum yaaaa

bız ıstıyoruz ugrasıyoruz olmuyor bazılarında oluyor dusurtuyorlar ya madem oyle olcaktı neden yaptın neden korunmadın bu zamanda bu tarz seylerı bılmıyen kızmı kaldı allah askına yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

12. 28 Nisan 2010
  13. edam

edam gen Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    başınıza gelen gerçekten çok zor bir durum. allah kimseyi böyle birşey yapmak zorunda bırakmasın. nikahsız çocuk dünyaya getirmek türk etiğine uygun birşey değildir takdir edersinizki. başka bir çaresi yoksa ondan vazgeçmiş olmanız bence en doğrusu. ben böyle bir durumda hiç kalmadım belki sizi sizin kadar anlayamam.ama bende bir anneyim. babasız çocuk büyütmekte bir okadar zordur. kolay unutulacak birşey değil biliyorum. umarım en kısa zamanda toparlanırsınız. kendinizi üzmeyin yine bebeğiniz olur en güzel şekilde.

14. 28 Nisan 2010
  15. DeLiBoNCuK

DeLiBoNCuK AnLaŞıLMaZ BiÇiMdE Üye

Beğenildi:
    62
    Ödül Puanları:
    148
    tabi tabi... sen cocupu düşürmek ıcın onca sey yap o gittikten sonra vicdan yap. bıraz daha dene kendını kandırınca naıslsa yenı bebeğide yaparsın

16. 28 Nisan 2010
  17. Gezgin..

Gezgin.. Canıma Can Kattın!!... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Hesabını veremiyeceğiniz işler yapıyorsunuz hayatınızda!!....

18. 28 Nisan 2010
  19. winstonblue

winstonblue Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    ilaçla nasıl düşürdün yav? kaç haftalıktı? bir de hangi ilaç?(mesaj da atabilirsin) merak ettim açıkçası.kürtajdan başka yolu yok diye biliyorum.

bence doğru olanı yapmışsın. sonuçta evli değilsin ve ailen, çevren herkes sana cephe alırdı.ve eğer o çocuk doğsaydı mutsuz olurdu emin ol.daha işin gücün de yok öğrencisin sanırım. herkes için doğru olan bu bence. ilerde tekrar çocuğun olur. üzme kendini.