Cok rahatsizlik duyuyorum bu durumdan..!

Konusu 'Hiçbir başlığa uymayan yazılar !' forumundadır ve hoscakal tarafından 8 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

8 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : hoscakal
  1. hoscakal

hoscakal Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    105
    Ödül Puanları:
    153
    Merhaba hanimlar,

nereye acmam gerektigini bilmeidgim icin suan burada bulunuyorum konum ile..!

Beni rahatsiz eden bir durum var:

Her mahallede büyük cöp konteynerler bulunuyor ve bunlari hergün bir takim insanlar alan talan ediyorlar...her cöp posetini acip, icinden islerine yarayanlari alip gidiyorlar..!

Ben sahsen özel esyalarimi atmaya cok cekiniyorum ama yapacak´ta birsey yok..En basiti, aylik adet dönemi geciriyoruz...Dogal olarak sarip sarmalayip cöpe atmak zorunda kaliyoruz...Sonra elin adami gidiyor senin benim mahremimi karistiriyor orada..!

Acaba biryerlere sikayet etmek mi gerek? Belediyler mi bir care bulmali bu duruma..!

Paylasmak istedim..! olumunekankayizsmile

2. 8 Ağustos 2010
  3. dimple2

dimple2 3aslanannesiyimben Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    evet çok doğru bazen yerlerde açılmış parçalanmıç çocuk bezleri hatta pedler görüyorum
    bir bayan olarak çook utanıyorum

aslında hani plastikler biyere kağılar camlar biyere atılsa hem geri dönüşüm olur hemde böyle utanç verici manzaralarla karşılaşmayız çünkü bu işi genelde kağıt toplyıcıları yapıyo

4. 8 Ağustos 2010
  5. hoscakal

hoscakal Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    105
    Ödül Puanları:
    153
    Evet canim, ben bir dönem yurtdisinda yasadim ve orada hep ayirirdik cöpleri...Plastik, cam, konserve, kagit ve karton...vs.vs..!

Burada yasanan gercekten cok feci bir durum...Üstelik cöpleri karistiranlar eldiven de takmiyor...hem kendi sagliklarini hemde cevrelerini tehdit ediyorlar...!

Aklima birsey gelmiyor utanmaktan baska ama önümüzde ki hafta Belediye´yi bi arayip bilgi almaya calisacagim!!

6. 8 Ağustos 2010
  7. cmrm

cmrm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    bende bu tür şeylerden rahatsızlık duyuyorum ama yapacak birşey yok canım hangi çöp kutularının başında beklesinler ki kaydirigubbakcemile2

8. 8 Ağustos 2010
  9. hoscakal

hoscakal Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    105
    Ödül Puanları:
    153
    Sen´de haklisin canim..! :umursamaz:

10. 8 Ağustos 2010
  11. _Zebos_

_Zebos_ TEK DİL,TEK BAYRAK... Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    196
    eskiden rahatsızdım ama şimdi rahatsız değilim
    bizim burdakiler kurdalayınca temiz bırakıyor :KK1:
    sonuçta insanlar alıp satıyor,ekmek parası bi yerde

12. 8 Ağustos 2010
  13. hazal87

hazal87 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1.185
    Ödül Puanları:
    163
    hakikaten yaa adetli iken kullandigimiz bezleride goruolar neden karistirma geregi duyuyorlarki lazim olanlar atilsaydi adi cop olmazdi valla ben yurtdisindayim asla karistirma gibi bisey gormedim birakin karistirmayi elinizdeki ufak bi kagidi yere atsaniz aninda yoldan gecen biri tarafindan uyarilirsiniz . kaldiki bunlar copleri karistiracaklar burada yasamanin avantajlarindan biride bu temiz olmalari

14. 9 Ağustos 2010
  15. miskokulum

miskokulum canlarım...Kağan&Kerem Üye

Beğenildi:
    389
    Ödül Puanları:
    238
    ortalığa saçmasalar iyi olur tabi ama yine de çok kızamıyorum,ekmek paralarını böyle kazanıyorlar

16. 9 Ağustos 2010
  17. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.398
    Ödül Puanları:
    463
    tamam canım ama senin olduğunu nerden bilsin, hadi bildi neden umursasın, adamın derdi ekmek derdi, üç beş kuruş kazanıyo işte işene yarar çöplerden

18. 9 Ağustos 2010
  19. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.398
    Ödül Puanları:
    463
    valla bende camdan görüyorum çöpleri açıyolar döküyolar konteynıra, karıştırıyolar, ama hiç yere attıklarını yola döktüklerini görmedim aksine yolsa varsa konteynıra atıyolar, pet teneke, kağıt karton buluyosa onları alıyo gidiyo. ama yere dökenleri şikayet etmek lazım