çok rice ediyorum yorum yapın:(((

Konusu 'Rüya Yorumları' forumundadır ve neriman34 tarafından 16 Ekim 2008 başlatılmıştır.

16 Ekim 2008
    Konu Sahibi : neriman34
  1. neriman34

neriman34 ay nekadanda mikemmelim:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar ne olur yorumlarınızı esitgemeyin,zira benim için çok önemli iki rüya gördüm peş peşe..

şuan kamu yönetimi 4.sınıftayım,rüyamda dikey geçişe girmiş ve erzincanı kazanmışım
    erzincana gidiyorum,üniversitem çok büyük ve güzelmiş,o kadar çok öğrenci varken merdivenlerde yürümekte bile zorlanıyorum,sonra derslere giriyorum,hocaların anlattığı dersleri dinliyorum,ders arasında manzara seyretmeye çıkıyorum,okadar güzel bi manzara varki yemyeşil,hayranlıkla izliyorum.
    ikinci rüyamda;erkek arkadaşım süpriz yapıp annesi ve babasıyla bizim eve geliyor.meğer herşeyi ayarlamışlar,ertesi gün düğünümüz varmış ama benim haberim yok,aceleyle düğün alışverişine gidiyoruz,bir sürü şey alıyorum,herkes çok mutlu,özellikle ben,erkek arkadaşım yarın karım olcaksın diyor.herşeyin en pahalısına kaçıp muhteşem bi organizasyon yapmışlar,ben çok heycanlıyım,ama mutluluktan ağzım kapanmıyor,ayrıca erkek arkadaşımın babası erzincanda eğitimime devam etmeme çok seviniyor.

LÜTFEN YORUMLAYIN,ÇOK MUTLUYUM ŞUAN,UMARIM HAYRA ÇIKAR,KEŞKE BÖYLE Bİ ŞEY OLSA,YORUMLARINIZI BEKLİYORUMŞenizŞenizŞeniz

2. 16 Ekim 2008
  3. melekberke

melekberke Serseri aşığım..... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Canım pek bilmem ama sanki çok istediğin şeyleri rüyanda görmüş gibisin. İnşallah gerçekleşir. Manzara görmen yeşiller muradın olacak demektir. Hadi hayırlısı...

4. 16 Ekim 2008
  5. neriman34

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yorumun için teşekkür ederim,çok istediğin demşsin,evet eğitim konusunda beklentilerim var,ancak evlilik konusunda ümidim olmadığı içinde hayalimde yok,yani sorunlu bi ilişki..

ama yorumuna çok teşekkür ederim nası mutlu oldum anlatamam,umarım gerçek olur,ama başka yorumlarda bekliyorum,lütfen yorumlarınızı esirgemeyin..kaydirigubbakcemile5ŞenizŞeniz

6. 16 Ekim 2008
  7. PALOVERA

PALOVERA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım rüyanı okudum muhteşem hayatında herşey istediğin doğrultuda ilerlicek başarılı olucaksın yeşillik görmüşsün buda dileğinin grçek olacağına işaret

8. 16 Ekim 2008
  9. neriman34

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    inşallah PALOVERA cım inşallah,yorumuna teşekkürler,inan o güzel günlere o kadar hasretim ki,umarım yorumladığın gibi olur ŞenizŞeniz