Çok samimi karşı cinsten arkadaşla, evlendikten sonra iki üç kere yemeğe çıkılabilir?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve Sinpac tarafından 12 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

12 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : Sinpac
  1. Sinpac

Sinpac Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese Merhaba,

Ben normalde çok kıskanç yada eşini sürekli bunaltan biri değilimdir. Fakat biz çıkarken çok samimi bayan arkadaşım dediği bayanla bakışmaları, onun hakkında sevgiliye kullanılabilecek hitaplarla anlattığı şeyler, ve o bayanında benim yanımda şimdiki eşimi sahiplenmesi; eşimi fazla boş bırakmamam gerektiğini öğretti bana.:kızgın:

Şimdi eşimin samimi bayan arkadaş edinmemesi gerektiğini ve baş başa buluşmamaları gerektiğini düşünüyorum. Birinci sorum size şu: sizce eşiniz evlendikten sonra samimi bayan arkadaşıyla başbaşa yemeğe gidebilir mi?
    Benim eşim, laf arasında bazen karşısındakine bazı şeyleri ağzından kaçırıverir. Ben de maalesef fil hafızalı bir insanım. Bana x deseler 5 yıl geçse yine hatırlarım. benneyaptımki

Geçen gün eşim bana laf arasında, insan evlendikten sonra da samimi bayan arkadaşıyla 2-3 kere baş başa yemeğe gidilebileceğini söyledi. Ve eşimin tek samimi bayan arkadaşı biz çıkarken, beni sinir eden o bayan :1no2:

İkinci sorumun kaynağı ise şöyle: Eşim işi nedeniyle geçen ay yurtdışına gitti. Günde bir kere beni telefonda arıyordu. Onun haricinde ben onu arayamıyordum. Geçen gün yine ağzından şöyle bir söz kaçırdı. Bir bayan eşine nasıl sahip çıkarsa çıksın, yurtdışına çıkınca; eşinin yaptığından haberi olmuyor ve göz görmeyince gönül katlanıyor. Sorum şu: Eşiniz yurtdışına çıkınca, onu nasıl kontrol edebilirsiniz? Ya da göz görmeyince gönül gerçekten katlanıyor mu?

2. 12 Temmuz 2009
  3. ggamsee

ggamsee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    birinci soruna cevabım.benim eşimin kız arkadaşı olamayacağı için yemeğede çıkamazlar başbaşa.öyle bi şansı yok.ama olduki bayan arkadaşı var ve yemeğe çıkacaklar,hemen kendime bi erkek arkadaş edinip,yemeğe çıkardım.herşey karşılıklı.bunuda normal karşılaması lazım dimi..
    ikinci soruna da diyorumki,güven olmadan evlilik olmaz zaten.ama şüphelerim varsa bende yanlız göndermezdim.ya beraber giderdik,ya da o da gitmezdi.yok öyle..

4. 12 Temmuz 2009
  5. mervishh

mervishh Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    Canım kendi düşüncelerimi söylüyorum sana ,
    Benim eşimin öyle samimi bayan arkadaşı filan olamazz diyelimki iş yemeği illa çıkması gerekiyorsa bende giderim yanında zaten eşimde rahatsız olur o der bana gel diye

ıkincisi ben onsuz o da bensiz bırak yurt dışını şehir içinde bir yere gitmeyiz. Bu da illa işi gereği olursa bende giderim dediğim gibi eşim gene razı olmaz kendi basıma kalmama o götürür basta beni yani.

6. 12 Temmuz 2009
  7. kamilisss

kamilisss Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    aynen canim katiliorum vereliniortak sahsen benim esim ben kiz arkadasimla yemege cikicam dese(ki cikamazzz:eek:klava:kafasini kirarim)bende ayni seyi yaparim esim asiri kiskanc biridir ve bu konuda kendini benim yerime koyabilidigi icin asla kiz arkadasi bile yoktur ikicisiyse bilmiyosan elbett katlanirsin haberin yoktur ama masallah esinde öle bi kelime kullanmiski acik acik biseyler ima eder gibi CADIARZU .......sen bu kelimeyi kullanan bi adama ne kadar itimat edebilirsin ki artikkk fisfisfis gönülde katlanmaz bu duruma.....ben olsam icime bi kurt düserdi sahsennn...........

8. 12 Temmuz 2009
  9. life_city

life_city 22.11.2009 evlendik :) Üye

Beğenildi:
    132
    Ödül Puanları:
    153
    açık ve net söylüyorum
    asla gidemez

10. 12 Temmuz 2009
  11. jeyloo

jeyloo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Bana kalirsa esiniz sizden günayh cikariyor....
    bunda birsey var....

12. 12 Temmuz 2009
  13. Sinpac

Sinpac Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0

14. 12 Temmuz 2009
  15. Sinpac

Sinpac Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bilemiyorum ki... Acaba bilmeden ben mi birşey yaptım... Yani kalbini falan kırdım? Ya da başka ne olabilir? Ama bu sözler böyle hergün söylenen şeyler değil... Dediğim gibi arada ağzından kaçırıverir bizim akıllı, ama ben de unutmam...

16. 12 Temmuz 2009
  17. MyLO

MyLO Hep Mokoko Hep Mokoko Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Eşin hayli geniş takılıyor iyi ya o zaman bir bayan da samimi erkek arkadaşıyla 2-3 kereliğine yemeğe gidebilir.

Valla bence eşin hiç konuşmasa daha iyi akım derken p.kum diyor.

Onu bunu bilmiyorum ama ben olmadan ve benim haberim olmadan benim eşim başka bir kadınla değil yemek yemeye cehenneme bile gidemez.:eek:lmaz:

18. 12 Temmuz 2009
  19. EU1

EU1 Guest

günah çıkarıyor yorumuna katılıyorum.. altında bişeyler var gibi.. eyleme dökmediyse bile kafasında varmış gibi geldi bana..
    samimi kız arkadaşı tabi ki olabilir ama o kadar samimi bir insanı eşi olarak ben de tanırım.. başbaşa çıkmak işinden çok emin olamadım şimdi ama 3ümüz çıkalım ne olur? yani istersen sen de gel demez ise şüpheli bakılabilir.. kızın tavırları da önemli tabii..