cok sevıyordum affettim

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve ojos tarafından 5 Ekim 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    5 Ekim 2009
    Konu Sahibi : ojos
  1. ojos

ojos Guest

4 yıllık mukemmel ılıskım son zmanlarda yalana karısmıstı
    işte 6 da cıktıgı işten 8 de 9 da cıkıyor, telefonu bazen kapalı oluyor falan filan..
    sonra ıkı hafta once bulustugumuzda ben oylesıne telefonuna bakıyordum, cogu zaman yapardım bunu ama guvensızlıkten degıl, arkadasları ne yazmss, ne var ne yok hıc aklıma kotu bısey gelmeden bakardım
    neyse telefonunda askım dıye bır mesaj kalmıs ama taslaklarda, yanı sılmıs gıdenlerden ama bunu unutmus ... Ben bu ne dedım o elıme daldı tel numarasını aldım hemen kaydettım sora bana "kardesım yada kuzenım amtıstır mesajlarımı okudularsa onların cok fena ypıcam tel sendese ver kontrol edım telefonlarından kımmıs " falan fılan bende baktım rehberıme sılmısım noyu gıcık oldum kendıme, yınede bır suphem vrdıı bide sesı solugu kesıldı ınınce bıle ruh gıbıydı Allah Allah dedim
    sonra gectıgımız cmt ben telımı karıstırırken o numarayı gordum, kaydetmısım yanı, hemen aradım "ben merve" dedı
    karsı taraf konusunca omerın ısyerı arkadası yanı bnı aldattıgı kısı oldugunu ogrendım, hemen bnı aradı neden yalan soledın dedım, bıldıgın gıbı degıl dedı, telefonumu getır dedım bu aksam alıcam senden, benım telefonum vardı onda. neyse ertesı gun(pazar) bulustuk, bındı arabaya, bn neden yptın dedım, bızı askımızı nasıl rıske attın, nasıl aldattın, agladı sızladı, yemin ederım bıtek senı sevdım senden baska kımseyı sevmedım. kuranı opuyor bır anlık hataydı asla yapamam bır daha, onu sevmedım sadce kavga edıyorduk boslktaydım oyle basladı 1 ay bıle olmadı aglamalar bn sensız yapamam ben artık onunnla olmıyacıgımı soledım agladı agladı gozlerı yaslı ındı gıttı ..bugun tkrar bulsmak zorunda kaldık geıtrmeyı unutmustu cunku bana don lutıfen dedı bnde hyır fln en sonunda eger ısınden cıkar askerlıgını yapar bna kendını kanıtlarsan snaa donerım dedım o da tmm maası cumaya kdr alıcam istifamı verıyorum dedı bnde cok sevdıgım ıcın daa fazla karsı koyamadım ve barıstık
    evt bna sorarsanız bn cok buyuk konusan bırıydım ALDATANI ASLA AFFETMEZDIM ama 4 yılın hatırına bır sansı hakettıgını dusundum sımdı hyırlısını ıstıyorum 3 gundur yasadıgım acıları bır daha asla yasamak ıstemıyorum tam 3 kkılo vermısım yemekten kesıldım ıcmekten kesıldım ama bugun ıcım burukta olsa gulebılıyorum ..:gitme::gitme:

2. 5 Ekim 2009
  3. On41

On41 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    canım yaa.. :teselli: gerçekten zor bi durum..dile kolay tam 4 yıl.bana sorsalar bende affetmem ,ama böyle bi durum karşısında düşünebilirim. dediğin gibi kendini kanıtlaması , beni ikna etmesi gerek..yoksa ister 10 yıl olsun, bitmiştir.. hakkında hayırlısı olsun

4. 5 Ekim 2009
  5. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    4 yıllık bir beraberlikte bir kavga anında nasıl hemen gözü başkasına kayıyor ve hem seni hem onu kandırabiliyor
    akannehir

6. 5 Ekim 2009
  7. SweetiSh

SweetiSh Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    İnsanda hiç denge bırakmıyorlar değil mi? :bbo: Kimselerde şu mantığı anlayamıyorum .. ''boşluktaydım'' .. sen sevgilinle, eşinle tartışabiliyorsun, kavga edebiliyorsun, o anlık sinirle öfkeyle.. ne bileyim arayı yumuşatma çabası olsun, karşı tarafın tutumunu gözlemlemek yada alttan alarak davranmak varken .. bunların yanı sıra nasıl başkalarıyla ilgilenebiliyorsun. Eşinle,sevgilinle o durum içindeyken onun o ruh halini,tavrını umursamadan nasıl başkalarına o gözle bakabiliyorsun.. Sadece erkeklerle sınırlayamayacağım ama bu düşünce gerçekten kişilik bozukluğu başka bir sıfata sokamam ben. Çok kırıcı, evet insan affediyor ama yeri ve zamanı geldiğinde bi yerlerde patlıyor.. unutmuyor.Umarım hep mutlu olursun canım...

8. 5 Ekim 2009
  9. graceful

graceful Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    emekler bir anda gözden çıkariılmıyor ve ne yazıkki çoğu uzun süreli ilişkilerde bu tarz problemler ortaya çıkabiliyor... benim de 5 yıllık bir ilişkim var yeni nişanlandım ama emek verilmeden hiçbir şeyin sahibin olunmadığı gibi aşkta da emek verilmeden sağlam bir sevgnin temelleri atılmıyor... malesef erkekler hemen buna sığınıyorlar boşluktaydım öylesine vs.. umarım bir daha bu tarz bir olay yaşamazsın canım...

10. 5 Ekim 2009
  11. truf

truf Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    YanlıŞ yapmıŞsın

12. 5 Ekim 2009
  13. nadya83

nadya83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    belkı hayırlısı boyledır , işten sımdı cıkıp askere gıdıcek hayatınız br yazılmıs olabılır belkı de.

bosluktaymıs mısmısmısmısmıs
    gecmıs olsun sana şeker

14. 5 Ekim 2009
  15. kar

kar içim buz tutmuş.. Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    4 sene emek vermıssınız..
    asla sıze bırakın dıyemem
    bı şans daha vermelısınız ama ıyı bıde ders verınkı bıdahakıne yeltenmesın..
    aldatmanın bedelı ıkı gozyası ıle affedıldım demesın ve yeltenmesın yenıden...
    ıplerı sıkı tutunuz gozunuz ustunde olsun...

16. 5 Ekim 2009
  17. nesterin

nesterin Guest

ya canım çok üzüldüm inan:gitme:
    kısa süreli bi ilişki de değil ki hadi eyvallah deyip çekip gidesin:gitme:
    yanlışı doğrusu seni ilgilendirir bu işin
    ama ben de affederdim heralde:gitme:
    dilerim çok mutlu olursun bir daha yaşamazsın böyle bişey:Saruboceq:eek:puyorumnanaktan

18. 5 Ekim 2009
  19. kitape

kitape Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    bence hemen affetmemeliydin tamam seviiyorsun ama bunu ileride nede olsa affetti diye tekrarlayabilir. seni kaybettigini düşünmesini saglayıp 4 yılın hatırına burnunu sürttürüp sonra barışablirdin...
    inşallah tekrarlamaz :hulya:

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.