çok seviyorum ama ... ailem ...

Konusu 'Kız İsteme' forumundadır ve hlyynk tarafından 10 Kasım 2009 başlatılmıştır.

10 Kasım 2009
    Konu Sahibi : hlyynk
  1. hlyynk

hlyynk karakömürüm Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    asdfcgvjknölşi,.,

Son düzenleme: 25 Ocak 2010
  2. 10 Kasım 2009
  3. sensizmiasla

sensizmiasla Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    gerçekten tanıyor musun ve kaç yaşındasın arkadaşım bence hemen istemeye gellmesinler seni biraz daha vakit geçirin daha ii tanımaya çalış istersen benden tavsiye... çünkü işin içine aileler girince farklı oluo önce bi siz tanışın zaman geçirin sonra aileler de girer tamam ciddi olunca durumlar daha ii taanınıo ama hemen aileleri katmayın derim benden tavsiye yaşamış biri olarak bu durumları...

4. 10 Kasım 2009
  5. berkesel

berkesel berkem seni çok seviyorum Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben fıkrimi söleyeyim.keşke aileme karsı gelmeseydım üzmeseydım onları. onlar karsı cıktıgında bende onlara uysaydım. sız 5 ay cıkmıssınız ben 8 yıl cıktım ve evlendık ama suan gerıye donup baktıgımda o 8 yıl içinde tanıyamamısım çünkü evlenince hersey degısıyor... yinede cnm aılenın fıkırlerını göz önunde bulundur bizim göremedıklerımızı onlar cok iyi görüyorlar.yınede herseyın hayırlısı olsun senin adına...

6. 10 Kasım 2009
  7. denizbaris

denizbaris Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    5 ay evlilik kararı almak için çok erken..
    hele de kültür farklılıkları falan varsa..
    bence biraz daha tanımaya çalış...

8. 10 Kasım 2009
  9. MissA

MissA Doğum Hikayecisi Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    ailen sevgilini tanıdığı haldemi beğenmedi yoksa kürt diemi laf ediolar sadece

eğer anlaşıosanız ve yaşında bu kararı vermek için uygun bi yaşsa aileleri tanıştırın belki konuşup kaynaşırlar

iki tarafta birbirini sevmez zıtlaşırlarsa ozaman düşünürsünüz

10. 10 Kasım 2009
  11. niltt

niltt N & G... 24.05.09 Üye

Beğenildi:
    68
    Ödül Puanları:
    153
    kesinlikle aileni kırma,ilerde birşey olursa pişmanlık duymuş olursun ve çok üzülürsün,sakın ama sakın aileni karşına alma olur mu canım,allah yardımcın olsun...

12. 11 Kasım 2009
  13. hera^^

hera^^ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    911
    Ödül Puanları:
    198
    Kürt diye mi istemiyorlar yoksa sadece 5 aydır tanıyor olduğun için mi? :bbo:
    Kürtse kürt ne var bunda? :kızgın:

14. 11 Kasım 2009
  15. bianka

bianka Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    108
    Ben Kürt-Türk ayrımına girmek istemiyorum ama benim bir akrabam da Kürtle evlendi.2 çocukları oldu, 20 küsür senedir de evliler ama, genelleme yapmak istemiyorum, genelde kadınlara 2.sınıf muamele yapabiliyorlar.Kadın bayramlarda seyranlarda vs. ailesinin yanına gitsin çocukları da alsın, ben de gönlmü eğlendireyim durumları oldu.Ailem de tepki duyuyor hala.Senin erkek arkadaşını bilemem ben bir örnek biliyorum hepsi öyle olacak diye bir şey yok ama gene de ailen Kürt diye mi istemiyor yoksa başka bir şey mi sezdiler bunu öğren ve ilk başta onları dinle.Sen mesela onun ailesi ile tanıştın mı? Ailene sırt dönme,eğer her şey iyiyse onlar da bunu göreceklerdir diye düşünüyorum.

16. 11 Kasım 2009
  17. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    ben macırım eşim kürt.. çok ama çok mutluyum... hiçbir adet gelenek uygulanmadı.. ne isterseniz öyle yaparız dediler. ailem de çok mutlu onun aileside.. asla bir sıkıntı yaşamadık.
    ama sizin yaşınız kaç bunu merak ettim aileniz o şekilde tepki gösteriyorsa?
    ve 5 ay evlilik kararı için çok çok erken.. daha önceden tanışmışlığınız bile yok ki.. bence 1 yılı doldurun birbirinizi iyice tanıyın.

18. 11 Kasım 2009
  19. carbonxxx

carbonxxx SatanistKesenPsikopatCat Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    canım benim ya 5 ay henüz çok erken evlilik için en az 2 sene tanışma faslı geçir bence , ailenede biraz zaman tanı.. sindire sindire alışsınlar.. Hem çok iyi tanıman lazım karşındakini evlilik zor zanaat.. Ben aileni dinle yada dinleme demem çünkü ailelerde her zaman doğru kararı vermiyor.. kalbini ve mantığı birleştir... Sen kaç yaşındasın bu arada?