Çok sevmek de yetmiyor bazen..

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve sormanehaldeyim tarafından 1 Ocak 2010 başlatılmıştır.

1 Ocak 2010
    Konu Sahibi : sormanehaldeyim
  1. sormanehaldeyim

sormanehaldeyim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Dün yeniyıla,ailem ve sevdiğimin annesiyle girdim.Kendisi arkadaşlarıyla kutluyordu yeni yılı.Benim farkımda bile değil oysa ki.Ne yapsam olmuyor.En acı verici şey de bu zaten..Çabalarının sonuçsuz kalması..Canımı yakıyor..
    Annesine baktığımda;onu görüyorum.Saat 12 olupta annesi onu aradığında..Onun sesini telefonun ucunda duyduğumda canım daha da çok yandı benim..Yalnızlık hiç bu kadar acı olmamış,bunu farkettim.Çok sevmek de yetmiyor bazen.
    KK olmasa içimi dökebileceğim neresi var bilemiyorum.

2. 1 Ocak 2010
  3. yumi

yumi askerime aşığım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım sevseydi zaten senin yanında olurdu ne olur üzülme yeni yılda sil kafandan seni sevmeyeni olurmu?:teselli:

4. 1 Ocak 2010
  5. babykuzum

babykuzum Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    çıkıomusunuz ki yada platonik mi ben anlamadım canım.

6. 1 Ocak 2010
  7. ela.

ela. Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    nasıl yani sevgilin hatta iş ciddi anneyse görüşüyorsun sevgilin mi yalnız bıraktı seni:1shok:
    yoksa platonik mi
    ay platonik ise çok berbat bişi ya bende yaşamıştım küçük iken ama o benim farkımda bile değildi,zaman geçti ben ergenlik çağıma girmiştim bana teklif etmişti ama o benim çocukluk aşkımdı ve onunla çıkmayı bırak hiçbişey bile kalmamıştı içimde ona karşı.

8. 1 Ocak 2010
  9. nidam034

nidam034 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    plotonıkse açıl bence..benımde ılk esıme karsı plotonıktı..sonra esım oldu..acılmayı denesen...

10. 1 Ocak 2010
  11. ay_82

ay_82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    platonik sanırım....sevgili olsan annesi ordaysa oda orda olurdu tabiki dimi? ben böle anladım ama biraz daha açarsan konuyu daha iyi anlarız seni ..

12. 2 Ocak 2010
  13. sormanehaldeyim

sormanehaldeyim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Platonik kızlar..Çok üzülüyorum,ama ne yapayım olmuyor.Aile dostumuz gibi birşey ve babama abi diye hitap eden biri..Yani yan gözle bakmaz abi dediği kişinin kızına diye düşünüyorum hep..Zaten arada bayağı yaş farkıda var 9 yaş.Annesi beni çok seviyor,onada yakıştırdığını düşünüyorum sürekli beni övüyor çünkü.Annesi benide çok beğeniyor ama bir türlü aynı ortamlara giremiyoruz.Gözgöze gelsek bile bir merhaba demiyor..Kızlar yardım edin..
    Neler yapmalıyım sizce,ilgisini çekebilmek için..?Gerçekten çok seviyorum,ve çok çok çaresizim.Ona olan aşkımdan bütün kısmetlerimi reddediyorum.Hep aklımda o.Başkalarını reddetmekten evde kalacağım onun yüzünden :)))

14. 2 Ocak 2010
  15. LiLithy

LiLithy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    uffff içim parçalandı valla.:gitme:

16. 2 Ocak 2010
  17. Sensible

Sensible Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    97
    Ödül Puanları:
    108
    Ahh caniiiimmm..
    Kiz arkadasi var mi acaba, annesinden ögrensen caktirmadan?
    Erkeklerin ilgisi nasil cekilir hic bilmem canim, becerememde.
    Bir ara bende platonik anlamda asIktim birine hemde 4 yil, ama adim felan atmadigimdan kaldi:))
    iyikide kalmis, iyikide birsey yapmamisim diyorum simdi, cok huysuz biriymis meger, aileside tam bi rezalet..
    Su an kalbimin en derin köselerinde canim yatiyor, iyikide tek o oldu orda..

Herseyi zamana birak derim ben. Aile dostusunuz birde, ters bir yanit alirsan daha kötü, hergün yüzyüze geldigin insanlar.
    Annesi mutlaka oglunun kulagina seni fisildiyordur eger seni seviyorsa:KK66:
    Hersey kismet canim hayirlisini dile bence Allah'tan ve birak adim atacak kisi o olsun, erkekler ilk adimi attiginda daha cok deger veriyorlar eslerine.

18. 2 Ocak 2010
  19. mefaze

mefaze Mecnunakoşan Leylamisali Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    86
    bir an önce hislerini uygun bir dil ile açıkla O'na bence.. hisleriniz belki karşılıklıdır da çekinmesinden ötürü konuşamıyordur. değilse de kendine işkence etmeden daha fazla kabul edersin durumu bir an önce..