Çok sevmiştim ondan başkası olmaz diyenler...yardımcı olurmusunuz

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve Kelebk tarafından 13 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    13 Haziran 2010
    Konu Sahibi : Kelebk
  1. Kelebk

Kelebk pembe hayat Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Çok sevmiştim ondan başkası olmaz diyenler...yardımcı olurmusunuz

Benim ayrılma barışma vs derken toplamda 3 yıllık bi ilişkim oldu.Buraya yazıp yazıp sildim bikaç kez cesaret edemedim.Çok uzatıp sıkmak istemiyorum sizi.Nihayetinde bitti 4 5 aydır beni aşağlayıp, hatalarımı yüzüme vurup, her lafım batmaya başladı ona, küfürler edip gitti.iki aya yakın ayrıyız 3 yılın, ailemin güveninin hiç hatrı yokmuş yanılmışım onun hakkında.bir buçuk hafta önce yalvarmalarımla geldi beni sevmediğini nasıl bi eşyayı önceden sevip şimdi istemiyosa beni istemedğini söyledi.o an nasıl kötü oldum anlatamam.Aramızda sözlenmiştik size söylemek istediğim şu; ben hala yüzüğü takıyorum ve bi kaç gün kadar adını yazdırıcam koluma çünkü ilk bütün duyguları onda hissetmiştim ailemle tanışmıştı ilk defa çok sevmiştim bidaha bunları hissedemem bundan eminim bambaşkaydı herşey benim açımdan. o belki şuan başkalarıyla.. olucakta.. yemek yiyemiyorum ağzım yüzüm yara oluyo stresten şuan bile ağlıyorum çok zoruma gidiyo.bu yüzden onu asla affetmicem çok yalnızım ondan başka kimsem yoktu hazmedemiyorum yaptıklarını.Buna rağmen adını yazdırıcaksın aptallık diye düşünmeyin beni anlamaya çalışın lütfen...

Son düzenleyen: Moderatör: 7 Kasım 2010
  2. 13 Haziran 2010
  3. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    anacım yaşın kaç senin:1shok:

4. 13 Haziran 2010
  5. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    yazdırmamalısın :eek:lmaz:

bende onsuz olmaz dediğim bir ilişki yaşadım ve aynı seyleri yasadık emin ol
    geçmez diyosun ya geçio inan bak suanda baskasıyla evliyim zaman tamamen geçirmesede hafifletiyor onsuzda olabileceğini onsuzda yapabileceğini onsuzda nefes alınıp yemek yenilebilcegini anlıyorsun
    geçmişe bakıp düşündüğünde güzel bir anı olarak kalıyor yasadıgın guzel seyler tabi yasattıgı acı güzellikleri unutturmamıssa
    yapma yazdırma adını kendin için

6. 13 Haziran 2010
  7. Lullaby

Lullaby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    canım yok artık yapma böyle bişi.
    emin ol ki her zaman daha iyisi vardır buna eminim yani...
    yaşadım gördüm etrafımda sölediğim herkes başta inanmasa da sonra dönü bana iyi ki böyle demişsin gerçekten çok daha iyi birisiyle birlikteyim çok mutluyum die döndüler bana

8. 13 Haziran 2010
  9. KiymiziAba

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    daha 20 yaşındasın:1shok:

insanlar hakkında yanılabiliriz. istemediğimiz şeyler yaşayabiliriz. bunlar insanlar için var.

olumlu tarafından bakmaya çalış. bu adamın asıl yüzünü görmüşsün çok geç olmadan. evlenseydin bile mutlu olamaycaktın böyle bir adamla. küfür, hakaret ve peşinden dayak gelirdi. adamın sana karşı sevgiisi yok çünkü. sence ?

şimdi acın taze . acele hareket etme. koluna adını yazdırma. illa yazdıracam diyorsan gel ben tükenmez kalemle yazıvereyim :lepi:

sen sevebilirsin ama sevdiğimiz insan bizi sevmek zorunda mı? onun seçimlerinde serbest bırakmak gerekmez mi.

yüzüğü tak ama kolunu adını falan yazdırma. sonradan çok pişman olursun taze acın geçtikten sonra:eek:lmaz:​

10. 13 Haziran 2010
  11. Kelebk

Kelebk pembe hayat Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Sanki bu duyguyu bitek ben yaşıyo gibi düşündüğüm için paylaşmak istedim başka kimseyle konuşmuyorum.Çok zoruma gidiyo aptal yerine kondum o kadar değer verdim canımdan geçtim hayallerimi amaçlarımı ona endeksledim.hayatıma başkasını sokmam kendimi avutmak için buna ihtiyacm yok bu yüzden yazdırmak isityorum değişiklik olmıcağını düşünüyorum duygularımda.you know hemen hemen aynı şeyler olduğunu söyledin peki sana yaşattıklarının cezasını çektimi...

12. 13 Haziran 2010
  13. Kelebk

Kelebk pembe hayat Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86

Ağlattın beni..Çok inanmıştım kimseyi umursamazdım ilk defa umutlanmıştım...Biliyorum daha fazla acıtamaz canımı . Evlenseydim belki daha kötü olcaktı evet. Ama ben haketmedim çekiyorum hala o mutlu.Sevmek kelimesi bukadar basitmi tek başıma mı yaşadım bu 3 yılı.yazdırınca üzüntüm azalıcak gibi geliyo bilmiyorum inan /B]

14. 13 Haziran 2010
  15. KiymiziAba

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146

hak ettiğimizi de yaşıyoruz hak etmediğimizi de... sadece sen değil tüm insanlar yaşıyor. bende, sende...

sen güçlü olursan, o ezilecek... ama sen ezildikçe o güçlü olacak-tatlicadiarzu-

3 yıl ile kurtuldun.. evlenseydiniz sadece sende çekmeyecektin o acıyı. belki çocuğun olacaktı, çocuğun böyle kadir kıymet bilmez bir adamın elinde büyüyecek buna baba demek zorunda kalcaktı. "sevmek" kelimesinin anlamını bilmeyen biri ile beraber olmak kolay mı... sevgiye inancını yitirtecekti..

"her şerde bir hayır vardır" buyrunnnnnnnnn

çabuk atlatmak için güzel yönünü gör :teselli:

giden 3 yılına değil kurtardığın 30 yılına sevin vereliniortak

16. 13 Haziran 2010
  17. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    evet çekti halada çekiyor başkasıyla evliyim çünkü
    bende çok sevdim çok yani sevdigim aşık oldugum tek ve ilk erkekti geleceğimde attıgım adımda o vardı onuda ben vardım tabi sözlü oldugunu söyledigi gun butun hayallerim yıkıldı böyle elleriyle kaldırdı beni havaya 10 ay öyle kaldım bi anda bırakınca mahvoldum tedavi gördüm öyle kendime geldim ben sen yine benden dirençlisin nişanlandım aynı gece aradı tesadüf çok geçti tabi o zaman demiştim bana yasattıklarını cekeceksin diye çektim çekiyorum affet diye geldi ağladı ama :umursamaz:

küfür hakaret fln yoktu ama sonucta daha kötüsü vardı aldatılmak yalanlar
    kendine zarar verirsin emin ol hayatıma kimse girmezde deme inan girer bende öyle diyordum kimseyle evlilik hayalleri kuramam diyordum ama bak evliyim onsuz olmaz diye bişi yok yaşayacaksın daha 20 yasındasın

18. 13 Haziran 2010
  19. CuKuLaTa

CuKuLaTa ♥Artık Kayseridee:))♥ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Suan henuz taze olarak olay tamamen aynı olmasada senın hıssettıklerını bende hıssedıyorum canım. Bırıncısı sakın ısmını yazdırma koluna hata edersın. İkinciside sevgiler bıtebılıyo anlattıgın kadarıyla onun sevgısı bıtmıs. Zorlamayla olmuyo ben cok denedım kac kere soyledım sevdıgımı ıcınde artık hıcbı sevgı kalmayınca hıcbı sozun tesırıde olmuyo. Unutamayackmısız gıbı gelıyo baskasıyla yapamıycaz gıbı gelıyo ama bu duygular gecıcı. Sabretmeye karar verdım ben sende sabret canım. Görüceksin hersey yoluna gırer... Yeterkı sabretmeyı bılelım bız... Bide kendımızı yıpratmadan tabii...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.