Çok Sık Görüşmeyelim

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve Dou_You_Wanna tarafından 16 Ocak 2010 başlatılmıştır.

16 Ocak 2010
    Konu Sahibi : Dou_You_Wanna
  1. Dou_You_Wanna

Dou_You_Wanna Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ............................

Son düzenleme: 12 Şubat 2013
  2. 16 Ocak 2010
  3. bilabisss

bilabisss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Öncelikle sakin olmanı ve davranışlarını takip etmeni tavsiye ediyorum.Sen demişsin ya benimle konuşmak istemiyo musun falan die o sorunun üzerine o yok konuşmak istiyorum bile dese seni tatmin etmeyecek bu seferde beni üzmemek kırmamak için mi böyle söyledi diye düşünmeye başlayacaksın.Ayrılmak en kolayı.Bekle biraz sabırlı ol davranışlarını incele.Biz kadınların iç güdüleri çok kuvvetlidir zaten hemen anlarız.Uzaklaşmanın olup olmadığını.Gurur da yapmış olabilir.Yani o kontor alamıyor ama sen konuşmak için böyle bişey öneriyosun biraz kendini toplamasına izin ver baktınki maddi durumu düzelincede aynı şekilde davranıyor o zaman ilişkini yeniden gözden geçirirsin...

4. 16 Ocak 2010
  5. Dou_You_Wanna

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Cnm çok saol yorumun için. Aslında bu tür konularda pek gurur yapmaz. Madem aramak konuşmak istiyorsun, ben seni özledim, madem sen de beni özledin. Kontör al ve ara öyleyse ama akşamları çok sık konuşamayız haberin olsun dedi:S Kendisiyle gece 2 lere kadar konuştuğumuzu hatırlıyorum.

6. 16 Ocak 2010
  7. sulu_goz

sulu_goz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya emin ol erkeklerin hepsi böyledönemlerden geçiyor. seviyorsa arar seni hiç üzülme
    bende aynılarını yaşadım şimdi herşey çok güzel bizde sık görüşemiyoruz.sen ona güven küçücük şeyden ötürü üzmeyin birbirnizi

8. 16 Ocak 2010
  9. mors

mors cantanem Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    seninle gorusmelerini azaltmasi seni sevmedigi yada baska bisey yaptigi anlamina gelmez..anlayisli olmak lazim guc olsada..sirf bu konular yuzunden ayrilanlari biliyorum.sende cok uzerine gitme arkadasininyerimseniben

10. 16 Ocak 2010
  11. elidada

elidada Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    erkeğin üzerine çok gidince baskıcı olduğundan isyan ediyor yani bi şekilde üste çıkıyor.baskı yaptırana kadar ortadaki sorunu yok et dimi? buna rağmen üstüne gitme sonradan pişman olmak istem,yorsan.ayrılacagın yoksada bu atmosferde ayrılık en kolayını seçmek olur.erkeklerde ancak kolayı secer.

12. 17 Ocak 2010
  13. Dou_You_Wanna

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Ben dakka başı görüşelim demedim ki cnm. Maddi durumu iyi değildi zaten bende baya anlayış gösterdim. Bir aya yakındır tlfnda görüşmüyoruz. Aşkım ben ertesi gün kontör alabilicem ararım seni bir müddette öyle devam ederiz dedim. Bozuldu adam yaa. İstemedi resmen. Ara ama akşamları görüşemem haberin olsun demek ne demek kızlar? Dün gece öyle bir tarışma yaşadıkki. Abisinin yanındaydı bütün gün. eve geldi zor bela. Yemek yedikten sonra hadi ben yatıyorum dedi. İyice koptu gitti benden. Aradan 5 dakika geçti bi çağrı atayım dedim. Telefonu meşgul çıktı. Fazla uzun sürmedi tlfn görüşmesi. Msn ye gel konuşalım dedi. Gittim. Bana öyle bir dolmuşki kızlar.. Anlatamam size. Yapmadığım şeylerle suçladı beni. Dışarı çıkmama msn açmama nete girmeme izin vermiyorsun dedi. Arkadaşlarımla dolaşmama kızıyosun dedi. Siz söyleyin. Bir erkeğin berberde işi 3 saat sürer mi? Sürüyo bunun işte. Yok lafa daldık, yok şöle oldu. Çok kıskanç ve şüpheci olmama rağmen aman sıkmayımda bana yalanlar söylemesin, sınırlar koymayımda ilişkimizin zedelenmesin diye düşündüm. Sesimi bile çıkartmadım. Gecenin 1 lerinde maçtan gelirdi ben gene susardım. Arkadaşlarıyla dışarı çıkar bütün gün gezerdi ben gene susardım. Güveniyodum arkadaşlar. Ama ben bi dışarı çıkayım dedim, dünyayı yıktı başıma :KK43: Annemden emdiğim sütü burnumdan getirdi. Dünde tutmuş sen bana yasaklar koyuyosun ediyosun diyo. Halbuki yok böle bişey. Sonucunda ne oldu? Ayrıldım. Bitirdim herşeyi. Yarım saat sonra msj atmaya başladı. Alttan aldı. Ama ok yaydan fırladı bi kere. Zaten çok stresliyim. Yanımda olması gerekirken bu sorunlarla aklımı sürekli meşgul ediyor. Ne hakkı vardı buna? Tam bir ara barıştık derken. Gece bana bi msj attı. İşte sabaha kadar düşün et diye. Bende msj attım. Yumuşamıştım gel cnm yanıma diye. Baktım ses yok. Uzun uzun çaldırdım ne meşgule aldı ne bişe yaptı. Duymadı tlfnu. Ve ben farkediyorumda hep aynı saatte ya yatıyo ya da böle tlfnu duymuyo. Bende bi kızın boş yere kötü şeyler hissetmediğini söylerek işi bitirdim ve tlfnuda kapadım. Sabah hiç bişey olmamış gibi bana msj atıyo. Aç gözlerinide gör gerçekleri belki görürsün diye ( Seni aldatmadım demeye getiriyo) Tlfnumun kapalı oldunu görüncede bir daha ses çıkarmadı. En son hoşçakal die msj atmış bu kadar. Bense şimdi nefes alamıyorum onsuz ama tutmak zorundayım kendimi :KK43:

14. 17 Ocak 2010
  15. hera.zeus

hera.zeus Geçmiş,geçmiştir..!! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    tut güzelim kendini erkekler böyle peşinden koşturtmaya bayılır.. istemiyorum diceksin köpek gibi yalvarıyolar.. o istediği tribi atıcak sende hiçbişi olmamış gibimi davranıcaksın.. gelicek bak benden söylemesi köpek gibide arıycak söyle isteklerim bu bu de işine geliosa gelmiyosa zaten yanımda işin yok de cıkıver aradan sen sallamıyomuş gibi yap peşinden koşmassa bende adam değilim.. off illa sinirlerini bozcaklar insanların haa..:)

16. 17 Ocak 2010
  17. elidada

elidada Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    sanırım en son yaşananlar bu yaşadıkların:KK43: ama ben şunu söylerim hep arkadaşlarınla vakit geciriyorsan yemek yiyorsan tv izliyorsan tuvalete gidiyorsan benide arayabilirsin 5 dakka.bunu yapmıyorsa odunluk konusunda ya rekora koşuyordur ya da eğitmeyecek kadar zor.ama buna sen karar vereceksin çokta üzülme bu bi dönem sonra geçiyor galiba.hatta ben bi ara okuz çekerler grubuna girmiştim.o kadar yani düşün alnımda yazıyordu sanki her gelen ya odunlukta ya okuzlukte rekora sahipti:eek:lmaz:

18. 17 Ocak 2010
  19. TatLiGaci

TatLiGaci Heidi ve kankileri Üye

Beğenildi:
    70
    Ödül Puanları:
    203
    Bence biraz abartmışsın..3saat berberde ne yapmış olabilir..berber arkadaşıdır..sohbet şamata..Sanki bizler yapmıyormuyuz.ılişkinizi çıkmaza sokmaya çalışmışsın resmen..