Çok sıkıldım kendimden :/

Konusu 'Beni Baştan Yaratın' forumundadır ve simeron tarafından 28 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

28 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : simeron
  1. simeron

simeron TATLIŞ'yla çok mutlu :)) Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    Merhaba arkadaşlar.. Ben yeni üye oldum buraya.. Olma amacım; kendim sıkılmam.. Ve değişiklikler yapmak istiyor oluşum..Ama çevremde bana fikir verebilecek biri yok.. O yüzden sizden yardım almak istiyorum uygun görürseniz.. Resmimi ekliyorum( umarım becerebilirim).. hep uzun ve siyah saç kullanıyorum sevdiğim için..değişik saç şekillerini hiç beceremem.. makyajda öyle.. açık renk far eyeliner fondöten rimel ruj.. hepsi bu.. allığı hiç yakıştırmıyorum kendime.. bakalım sizler neler söyleyeceksiniz...

2. 28 Temmuz 2009
  3. PessiMisst.91

PessiMisst.91 ÜniversiteLi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım saçının şeklini değiştirebilirsin kat attırabilirsin mesela boyuyla oynamak istemiyosan eger saçına düz fön çekmek yerine kıvırcık yada bukle gibi o tarzlarda şekiller werebilirsin... yada saçının rengiyle oynayabilirsin ..

4. 28 Temmuz 2009
  5. simeron

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    cvp için sağol canım.. bazen saç rengimi değiştirmek istiyorum ama hiçbir renk gitmez ki bana.. onu geçtim saçımda işlem var.. siyah boya kına ardından mavi siyah boya koyu kızıl( ama olmadı tabi) ardından yine kıva sonra boya... o iş de umutsuz vaka yani.. saçlarımı kestirmek istiyorum ama uuzn seviyorum.. diyorum kat attırsam ama nasıl bi model olsa çok kat kullanamıyorum heryerden çıkışıyo böyle değişik bişey arıyorum bu ara.. hayatımda problemler çok var.. bende sanırım kendimle oynatarak biraz olsun moral sağlamak istiyorum :KK43:

6. 30 Temmuz 2009
  7. antihar

antihar Guest

bnce saçların çok gzl yalnz ruju pmbeden çok dha kırmızımsı ypabilirsn gibi bi de gözlernn altna ama içine deil syah kalemi yaydırarak sürersen çok hoş olur :-):CüvCüv:

8. 30 Temmuz 2009
  9. gamze_esra

gamze_esra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sacınla oynayamıosan eger lens al dogal bı yesıl..hızma tak ...arkadasın dedıgı gıbı gozunun ıcıe sıyah kalem cek dısına kahve far...gıyım tarzınlada hafıf oyna

10. 30 Temmuz 2009
  11. simeron

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    işte şu siyah kalemi bi becerip yakıştırsam kendime.. :KK43: ama yapamıyorum.. pamukla dağıtıyorum ama bozuluyo gün içinde.. lens olayını hiç beceremem takarken falan korkarım :KK70: hızma hımm bunu düşünebilrim sanırım =)) sağol gamze-esra cım :KK66: antihar doğru kırmızı tonu arıyorum zaten kaç oldu alıyorum ruj duruyo kenarda.. bakalım.. çok sağolun cvp verdiğiniz için :)

12. 30 Temmuz 2009
  13. prensesin.uykusuyum

prensesin.uykusuyum standart. Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    saçlarına dalga yapabilirsin bence bu seni ztn çok değiştirir. siyah renk herzaman güzldir ama illa değişiklik istiyorsan açık kahve yap saçlarını yüzüne gider hatta uçlarına bi kaç ton açığını yaptırabilirsin gözlerine siyah kalem kullanma bence sadece eğer istiyorsan gözlerinin üst kısmına siyah kalem çekebilirsin. birazda ucunu uzatırsan yukarı doğru gözlerin çekik ve hoş görünür. Bu arada resimden mi bilmiyorum rimel az gibi, kirpiklerine özen göster alt ve üst kirpiklerine bolca rimel sür. Kirpik kıvırıcıda kullanabilirsin .. Şeftali tonu allık sana yakışır dene bence :KK66:

14. 6 Ağustos 2009
  15. FlyMe

FlyMe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    perçem kestirebilirsin..
    diştaşı kullanabilirsin
    çikolata kahve tonu sana çok yakışır ayrıca :) yada bakır

16. 7 Ağustos 2009
  17. simeron

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    hımm perçem kullanmıştım bi dönem ve herkes yakıştırmıştı hatta kendi kesmiştimgamyoncuiremsu renk konusu hep sabittir.. siyah asil durduğundan mdırı nedir severimsengözlerimebaksanab tam olarak çikolata kahve tonuyla ilgili varsa resim paylaşırsan çook sevinirim canım :) bi de şey benim 16 sında sözüm olucak.. değiştirmek istiyorum ama renk değil de saç kesimini.. yine uzun olsun diyorum hep yandan ayırıyorum ben acaba ortadan ayırttrıp sonra yanlara hafif katlar verip hareketlendirsem mi?? nasıl olur sizce ? hani o gün değişik görsün istiyorum herkes benizemuszemus

18. 7 Ağustos 2009
  19. melisabuse

melisabuse Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    a.s.bence saçını koyu çikolata düz renk aralarına açık kahve gölge attır