çok sinirlendim kızlar ya sizce ne yapayım

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve h.mine tarafından 27 Haziran 2008 başlatılmıştır.

27 Haziran 2008
    Konu Sahibi : h.mine
  1. h.mine

h.mine Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    ben geçen cumartesi kontrole gitmiştim bebegim cinsiyeti göstermedi bugünde üçlü test sonucumuzu göstermeye gittik çok şükür sonuçlar güzel çıktı doktorumdan rica minnet bi tekrar cinsiyete bakmasını rica ettim sonuçta neredeyse hemen hemen bütün özel hastanelerde 10 gün içinde kontrol hakkı var yok biz her seferinde para vericez neyse doktorum 1 saat beklettikten sonra baktı ama sanki o doktor benim doktorum deil ilk aydan beri para verip gidince güler yüzlü o ilgili doktor gitti yerine başka biri geldi hemen monütörü kendine çevirdi ne var yani yavrumu 2 dakika bende görsem daha kesin belli deil kıza benziyo deip geçiştirdi 19 haftalık bebek gösterdiyi zaman kesin belli olmazmıymış canım önümüzdeki ay belli olur dedi, sanki parayı ver belli olur der gibi sinir oldum doktoru degiştirmeyi düşündüm ama bu saatten sonrada içime sinmedi ne yapayım sizce yardım edin.çok uzattım ama çok dolmuşum ne yapayım

2. 27 Haziran 2008
  3. SEN_KOLIK

SEN_KOLIK herkez YALANCI!! Pro Üye

Beğenildi:
    986
    Ödül Puanları:
    163
    eger doktorunuzdaqn memnun degilseniz bence degistirin insan karsinidaki insana güvendigi icin gider
    anladigim kadari ile artik sizi cantada keklik gördügü icin artik gülümseme ihtiyaci duymuyor

4. 27 Haziran 2008
  5. ceyrem

ceyrem EyMeN eFe'lerin efesi.. Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    sen herhalde doktorunun sinirli haline denk geldin.bazen diyorum onlarda insan ama bizde ömrümüzde kaç kez hamile kalıyoruz ki sana ilgi göstermek zorunda heleki o parayıda her ay maşşallah tıkırttt alıyolar isee.valla biz hiçdemiyoruz ya bu ay müsait değilim öbür ay vereyim diye:)belkide çok yoğundur kalabalıktır bide öyle düşün..eğer içine
    çok sindirdiysen değiştirme ama yok artık bu doktorda bi gariplik var diyosan salla gitsin paramızla değilmi biri gider biri gelir...:)

6. 27 Haziran 2008
  7. 16eslem

16eslem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim hamilelik çok hassas bi konu ve bu hassas dönemde duygularını anlayan seni inctmeyen ve bi o kadrda tecrübeli güler yüzlü bi dr ihtiyacın var memnun değilsen bence değiştirmende fayda var zübeyde hanım ın dr ZİYA ÇETİN şiddetle öneririm özelinde ne ise hastanede de öyle hiç bir problemim olmadığı halde normal doğum olmasına rağmem doğumumda yanımdaydı bu çok güzel bi duygu

8. 27 Haziran 2008
  9. morcadxix

morcadxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    doktora güven duymak en önemlisi bence. doktorun paragöz olduğu hissine kapıldıysan bu güven kaybolmuş demektir. hem bir doktor o sırada sinirli bile olsa sana saygılı, nazik ve iyi davranmalı bilgilendirmeyi ihmal etmemelidir. sonuçta anormal bir istekte bulunmuş değilsin. ben 17 haftalık iken öğrenmiştim cinsiyetini, bu haftalarda görebilmesi gerekir, fazla uğraşmamış gibi geldi bana.

10. 27 Haziran 2008
  11. TATOSH

TATOSH Ask dolu Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    148
    benim dr sağlık ocagında nilgün hanım..okadar çok soru soruyorum ki saolsun kadın güler yüzüyle bana tek tek anlıyabileceğim şekilde anlatıyor..utrasonu bile bana döndürüp tek tek işte şu kese falan diye anlatıyor..ben çok memnunum..inşallah sonuna kadar beraber gideriz..
    dr sana güven vermiyorsa ve sırf para için sana bu kadar yalakalık yapıyorsa bence dr değiştirmende fayda var...
    hem maddi hem manevi açıdan...

12. 27 Haziran 2008
  13. derinxby

derinxby mis kokulumm... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Maalesef güzelim özel hastanelerde ssk geçtiğinden beri işleri pek bi yoğun olduğu için kimseye tama etmiyorlar.Yani şimdiki bu hali hastanelerin, sskdan hallice durumunda. Doktora bişey sormaya korkuyo insan . Hepsi aynı valla. Ne yapcan işin görülsün diye alltan alıyosun . Sinirlenmiyo mu sinirleniyo insan. Aynı senin gibi ilk 1,5-2 ay gittiğim doktorumu değişitirdim. Acaba dedim benmi çok yanlış anlıyorum diye ama annemle gittik birgün. bu kadın ne dedi ya böyle. bende aynı hastanede başka doktora gidiyorum şimdi . O da beni gördükçe ders alıyordur belki. Ya bi tiksindinmi birinden zaten içinden gelmez ona gitmek valla daha önümüzde uzun bi yol var daha bunun doğumu falan var başka biri varsa hoşuna giden yada methini duyduğun değiştir derim ben.Bişey olmaz. Heleki aynı hastenede süper oluyo. Bizimkilerin bilg.tek merkezde bilgi topluyormuş. Ben anlatmadan yeni doktorum herşeyi ordan gördü.

14. 27 Haziran 2008
  15. Charm

Charm Whats up ? Pro Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    198
    memnun değilsen değiştirmelisin doktorunu..
    sonucta para verıyorsun sevabına bakmıyor.. ve sen verdıgın paranın karsılıgını alma hakkına sahıpsın...
    bursadakı doktor yada hastanelerle ılgılı bır fıkrım yok ama cevrende arastır memnun kalanlardan tavsıye al ve doktorunu degıstır derım.. memnun kalıcagın bır doktora gıt..
    karsılıklı guven ve guleryuz cok onemlıdir..

16. 27 Haziran 2008
  17. eylul166

eylul166 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    833
    Ödül Puanları:
    238
    canım ya çok haklısın biz dr a bir heyecan gidiyoruz bebeğimizi görücez diye onlardan böyle bir tavır görünce sinirleniyor insan..benim dr um yaklaşık 2 yıldır benimle uğraşıyor..her soruma cevap veriyor hatta sormadan anlatıyor..birgün çok sinirli gördüm onu ve hatta banada ters bişey söyledi bende hayırdır neyiniz var dediğimde ya kusura bakma biraz canım sıkkın demişti..yani ara sıra onlarında canı bişeylere sıkılabilir tabii..ama eğer her zaman böyle bir tutum sergiliyorlar ise değiştirin tabi..

18. 27 Haziran 2008
  19. ebuka

ebuka Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Canım mutlaka ve de mutlaka değiştir doktorunu. Grip için gitmiyosun ki sen o doktora. Aylarca birliktesin.
    Ayrıca benim oğlumun cinsiyeti belli olduğunda 11 haftalıktı yaa. Nasıl belli olmazmış. Bence kötü bi zamanına denk gelmişsin. Üzüldüm yani. Uyuz adam..:KK43:(