çok sinirlendim

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve EU3 tarafından 22 Eylül 2008 başlatılmıştır.

22 Eylül 2008
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

bugün msn habelerinde okuduğum haber beni çok kızdırdı.1 yaşındaki bebeği arabada uyur vaziyette bırakıp alışverişe gitmişler.canım uyanıncada kimse olmayınca yanında ağlyıp bağırmaya baslamış.kapıda kilitli kimsede bişey yapamıyor.cama öyle bir yapışmışki içim gitti ya .keşke böyle ailelere bir ceza uygulansa yabancı ülkelerdeki gibi.iyiki bişey olmamış yavrucağa.:eek:klava:

2. 22 Eylül 2008
  3. inciboncuk

inciboncuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    alışveriş kaçıyo tabi bebekten daha önemli allah bildiği gibi yapsın e mi onları
    bu arada geçen gün bebeğime park yatak almaya gittik bebeğim arabada uyuyordu park yatağı da seçmiştik eşim gel hemen 5 dakikada alıp gelelim dedi saçmalama bebek uyuyor arabada mı bırakacağız dedim ya hemen alıp çıkacağız dedi asla olmaz dedim hatta eşime çok kızdım ben bu bebeği sokakta mı buldum diye aldım bebbişi indim aşağıya uyandı tabi ama olsun

4. 22 Eylül 2008
  5. MeleklerKorusun

MeleklerKorusun Yorgun Savaşçı Pro Üye

Beğenildi:
    73
    Ödül Puanları:
    153
    gerçektende ne düşüncesiz insanlar var ya...ceza konusuna katılıyorum ...

6. 22 Eylül 2008
  7. dilasultan

dilasultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım ya ne çok korkmuştur yavrum...

8. 22 Eylül 2008
  9. deryacelik

deryacelik Zuzularımmm Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    sorumsuz anne babalar yüzünden çocuk nasılda korkmuştur biz gözünden bir damla yaş akmasın diye elimizden geleni yapıyoruz insanlara bakın ya alışverişe gidiyor çocuğunu bırakıp.Allah Allah....:kızgın:

10. 22 Eylül 2008
  11. Viola

Viola Yiğitim bitanem.. Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    Ben haberlerde izledim,yavrum nasıl korkmuş,ağlıyor..öyle de tatlı ki..insanlar ne yapıcaklarını şaşırdılar.polisi aradılar..anne babası 15 dk sonra geldi sanki hiçbir şey olmamış gibi,pişkinler..bir de adam kameralara döndürdü bebeği.çek abisi diyor..çocuk perişan olmuş..aslında böyle bir durumda polis diyecek ki gelin bakalım siz..ifade vericekler,ceza verilecek..bunlar bindi arabaya gitti..

12. 22 Eylül 2008
  13. nnurayy

nnurayy annesinin bal-kaymagi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    aynen Viola katiliyorum sana icim ezildi haberi gormedim ama gozumde canlandirdim bir an onun disinda dusunsenize arkadaslar bunan kotusu o bebegi gelince orada bulamamak alip gitse biri ay Allahim esirgesin yok yok 1sn bile yanliz brakilmaz birakilmamasi lazim hersey olabilir yinede bu bebek kotunun iyisi ile atlatmis

14. 22 Eylül 2008
  15. yaseminsen

yaseminsen rabbım sen evladımı koruu Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    ewett ya bende asırı sınırlendım bu haberı ızledıgımde

16. 23 Eylül 2008
  17. xoxmrxuxm

xoxmrxuxm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    168
    Ödül Puanları:
    93
    kıyamam ben ona,bu ne sorumsuzluk ya be oda da yalnız bırakamıyorum yavrumu millet alışverişe gidiyor.kesinlikle ceza uygulanmalı böyle sorumsuz ailelere.

18. 23 Eylül 2008
  19. EU1

EU1 Guest

Boyle salak ebeveynleri gordukce sinirim tepeme cikiyo.Allahin verdigi o buyuk nimeti haketmiyorlar kesinlikle.Allah akil fikir versin ne diyim iste elinde oldumu insan kiymetini bilmiyo nice aileler cocuk diye yanip tutusuyo.Ne diyim ya sorumsuz insanlar..