Çok sinirliyim, bir bakın lütfen

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve bir_bulut_olsam tarafından 27 Nisan 2009 başlatılmıştır.

27 Nisan 2009
    Konu Sahibi : bir_bulut_olsam
  1. bir_bulut_olsam

bir_bulut_olsam öLüMüNe "ATATÜRKCÜYÜM" Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaslar cooook sinirliyim.uzun süredir ek iş arıyordum.bugun bi iş görüsmesine gittim.gitmez olaydım.ufak bi kuyumcu dükkanıydı.önce sartları konustuk..hiç aklıma yatmadı.ben bi düsünüyüm dedim.neymis kot pantolon giymek yasakmıs,topuklu ayakkabı giyecekmisim falan filan.sonra iş yerinin sorumlu müdürü biz işe alacagımız kişilere 20 soruluk bir test uyguluyoruz dedi.bende sandımki adam akıllı bi test iş konusuyla alakalı.adam 4 sayfa bi kagıtla geldi.yanımda annemde vardı.beni ve annemi yan dükkanlarına götürdü.annemle oturduk ve bana kagıtları verdi.20 dakikalık bi süren var dedi.neyse ben sayfanın basına bi baktım.ZEKA TESTı yazıyor.gözlerime inanamadım.anneme gösterdim annem cok sinirlendi.birinci soruya bi baktım aynen söyle;

1 3 5 7 ? soru isaretli yere ne gelmelidir? sorunun sacmalıgına bakarmısınız.dalga gecer gibi.
    ikinci soruda suydu;

1 2 3 4 5 rakamlarını tersten yazarsak nasıl yazmamız gerekir?

sinirden deliye döndüm.kagıtları aldım ve adamın yanına gittim.siz benimle dalga mı geciyorsunuz bu sorular ne,bu soruyu ilk okul cocuguna verseniz yapar bense 1 saniyede yaparım ama ne kadar zeki oldugumu sizin gibi insalara kanıtlamak zorunda degilim dedim kagıtları yere attım cıktım..

sabahtan beri siniri üzerimden atamadım..o soruları cözseydim kendime olan saygımı yitirmis olacaktım..severek yaptıgım bi işim var ama bos vaktim cok oldugu için ek iş arıyordum..insanlar ne kadar degisik ya inanamıyorum..üniversite mezunuyum ama sanki cahilmisim gibi bana sordukları sorulara bakın:KK43:

Son düzenleme: 27 Nisan 2009
  2. 27 Nisan 2009
  3. strawberry35

strawberry35 тнє נσкє& Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Krizi fırsat bilip,iş arayan insanlara zorluk çıkaran,sizin şansınza denk gelenler gibi zırvalayanlar çok maalesef.Üzülmeyin,en doğrusunu yapmışsınız.Gönlünüze göre bir iş bulursunuz umarım en kısa süredeŞeniz

4. 27 Nisan 2009
  5. Molia

Molia Faded color of dreams ... Üye

Beğenildi:
    748
    Ödül Puanları:
    153
    Cok iyi yapmı$sın ßen yere değil suratına fırLatırdım o kagıtLarı .. Sapıtmı$Lar iyice... Ah Ah insan Kaynaklarından cektigimiz yetmiyor ßir de ßöyle kendini nimetten sananlarla ugra$ırız i$ ararken......Sen gayetttt iyi anLıyorum......

6. 27 Nisan 2009
  7. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Acikcasi ben neden bu denli sinirlendigni anlamadim canim...CADIARZU
    neticede is verenin tercihidir ne gibi bir test uygulamak isterse onu yapar...giyim konusundada bazi is yerlerinde kurallar vardir...:nazar:

Olabilir senin kafana yatmaz...buda senin tercihindir...fakat bu kadar asiri derecede tepki vermeni cidden anlamadim...fisfisfis
    Yoksa bendemi bir sorun var kizlar?

8. 27 Nisan 2009
  9. Slinn

Slinn Zamanla Degil Zamaninda!! Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    Herkez senin kadar zeki olamaya bilir canim ...bence is verenide anlaman lazim envayi cesit insan gelkiyor tek tek zekalarini olcecek halari yok , bu sekilde kolay sorularla bir test yapmak istemis olabilirler en azindan karsidaki insanin rakamlari bildigini anlarlar :) ..bana cokda abes birsey gelmedi

10. 27 Nisan 2009
  11. mina_melis

mina_melis Guest

siz buraya müdür olabildiğinize göre çarpım tablosunu baştan aşağı kadar ezberlemiş olmalısınız deseydin ya tatlım yaaaa

12. 27 Nisan 2009
  13. kleshtina

kleshtina Bir kedim bile yook... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Neden kişisel algılıyorsun ki diyelim ki kızdın zaten adama güzel cvp vermişsin..Bu kadar kafana takma ..Böyle her yerde var..

14. 27 Nisan 2009
  15. Slinn

Slinn Zamanla Degil Zamaninda!! Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    aynen canim .. nerden bilsinler gelenlerin ne oldugunu soracak sorusturacak islerine yarayani alacaklar .. is bulmak kadar iyi bir isci bulmakda cok zor sengözlerimebaksanab

16. 27 Nisan 2009
  17. Slogan

Slogan dolaşayım damarlarında... Üye

Beğenildi:
    522
    Ödül Puanları:
    188
    sinirlenmekte haklisin ama asiri tepki vermissin sanki ben olsam sorulari görünce cikar giderdim
    o adamlar sanirim kendince eglenmek istemisler terbiyesizler

18. 27 Nisan 2009
  19. mina_melis

mina_melis Guest

ben sizin kadar anlayışlı karşılayamıyorum kızlar ya.kız üniversite mezunu sordukları sorulara bak.
    ama belki de insanların sabırlarını ölçüyolardır.belli de olmaz bu işverenlerin ne yaptığı.