Çok sinirliyim kızlar, nereye şikayet edebilirim??

Konusu 'Hiçbir başlığa uymayan yazılar !' forumundadır ve mannak tarafından 4 Aralık 2008 başlatılmıştır.

4 Aralık 2008
    Konu Sahibi : mannak
  1. mannak

mannak heyecanlııııııııııııııııı Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    29.11.2008 tarihinde adıma gönderilen kargom bugün 6. gün olmasına rağmen hala elime ulaşmadı.pttye gittim anlattımbana 1 gün daha beklememi söylediler eve döndüm ve yarım saat sonra evime dağıtıcı geldi ve bi kağıt bıraktı 03.11.2008 tarihinde evime gelmiş fakat bana ulaşamış kargonuzu şubeye bıraktım dedi. ben hemen tekrar şubeye gittim oradakiler ellerinde koli olmadığını söylediler aradılar taradılar bulamadılar. dağıtıcıyı aradılar o kabul etmiyo şubedekiler kabul etmiyo benim kargon nerede?? dağıtıcyı ben yarın kargoyu teslim ederim diyor.kargom şubede değil dağıtıca değil bu dağıtıcı benim kargomu nereye attıki bulunamıyor yada o naıl bi günde bulup getirecek???
    son olarak şube müdürüne gittim olayı gayet sakin bi şekilde anlattım beni oyalamaya çalıştı görevlilere sordu kargonun orada olmadığı söyledi.ve bana dağıtıcın söylediklerini sert bi şekilde tekrar etti ben 6 gün beklediğimi daha fazla beklemek istemediğimi söyleyince 'ister burda yat bekle ister evine git' dedi.ben itiraz edince bana 'defol! diye bağırdı.bende sizinle görüşeceğiz diye bağırarak çıktım ordan sonuçta bi bayanım ve daha ileri gidemedim ama içim içimi yiyor

şimdi ben bu adamı nereye şikayet edeyim kızlar şikayet var. coma yazdım ama bildiğiniz başka yerler varsa lütfen bana söyleyin elimden gelen herşeyi yapmak istiyorum o terbiyesiz adamın en azından bi uyarı alabilmesi için

2. 4 Aralık 2008
  3. BEBS

BEBS Guest

cnm şikayet var sitesine bende biriki şikayetimi bildirdim.sonuçlarını görüyosun.çoğu firma ilgileniyor.sen yapman gerekenleri yapmışsın.birde tüketiciyi koruma siteleri var google dan bir bak istersen.oralarada yazabilirsin.

4. 5 Aralık 2008
  5. TMYy

TMYy *T&M* Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    ayyynen benimde başıma geldi. hatta kolim gideceği yere haftalarca ulaşmadı en sonunda geri istedim kolim darmadağındı. hemen genel müdürlüğü aradım şikayet ettim o şubeyi. benden özür dilemekten bi hal oldular bundan sonraki kargolarımdan ücret alınmayacağını ve bütün kampanyalardan yaralanabileceğimi söylediler. genel müdürlükten beni gün içinde 3-4 kez aradılar hatta. ama ben yinede başka kargodan gönderdim tekrar riske atamadım yeni kolimi.
    sana tavsiyem hangi firmaysa hemen genel müdürlüğü ara ve şikayet et.

6. 5 Aralık 2008
  7. mannak

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    çok saoll canımmmmmma.s.

8. 5 Aralık 2008
  9. mannak

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146

saoll canımm peki genelmüdürlüğün adresi burasımı
    Adres: Şehit Teğmen Kalmaz Cad. No:2 06101 Ulus / ANKARA

Tel: +90 312 560 50 00

Faks: +90 312 3095144-45

E-posta : info@ptt.gov.tr

10. 5 Aralık 2008
  11. sahra87

sahra87 Bilemiyorum... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    özel bir kargo firmasıysa hemen genel müdürlük ile irtibata geç cnm..geçmiş olsun vala..

12. 5 Aralık 2008
  13. mannak

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    yok canım ya ptt nin kargosu malesef eğer özel olsaydı zatem o müdür denen adam bana bu şekilde bağıramazdı kamu olunca adam rahat tabi sırtını dayamış devlete umrunda değil müşteri memnuniyeti

14. 5 Aralık 2008
  15. sahra87

sahra87 Bilemiyorum... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    allah allah ne biçim adamlar var yaa..bence sen yinede ptt nin genel müdürlüğü ile irtibata geç canım yarın da gelmezse...

16. 5 Aralık 2008
  17. TMYy

TMYy *T&M* Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    pardon cnm benimki özel bi kargo firmasıydı ama farketmez pttymiş seninki. ben bulunduğum ildeki genel müdürlüğü aradım. sende ilk önce bulunduğun ilin genel müdürlüğünü ara. baktınki olmadı ozman ankaradakini ara. yani işin peşini bırakma mutlaka şikayet et. hatta hakaret ettiklerinide söyle. ben önce internetten müdürlüklerin numaralarını mail adreslerini buldum bi güzel mail attım sonra aradım. banada hakaret etmişlerdi. bi güzel anlattım şikayetlerimi, çok güzel ilgilendiler.
    ha burdanda söylim bu işi başıma açan aras kargoydu kesinlikle tavsiye etmem.

18. 5 Aralık 2008
  19. mannak

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146

tamamm canımm şimdi info@pttye baya uzun bi mail attım
    bu işin peşini bırakmıcam çünkü bi müdür böyle davranamaz ya bana insan gibi bizim hatamız yarın ulaşacak dese kabul edip çıkıcam ordan ama bu hakaretleri karşılıksız kalmıyacak o terbiyesiz adamın