Çok sinirliyim ne yapabilirim

Konusu 'Psikoloji - Ruh Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve ebruli_30 tarafından 5 Kasım 2008 başlatılmıştır.

5 Kasım 2008
    Konu Sahibi : ebruli_30
  1. ebruli_30

ebruli_30 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    İyi geceler Meltem hanım,,,,benim sizin ilgi ve yorumunuza ihtiyacım var,,,,,sorunum şu;iki tane oğlum var biri 6 diğeri 3yaşında,,,iki oğlumuda sezeryan doğum yaptım,,,,,yapı itibari ile titiz ve sinirli bir bayanım ama çocukların doğumundan sonra daha asabi ve kırıcı oldum yeri geliyor çocuklarıma çok bağırıyor ve aşırı kural koyabiliyorum hatamın farkına varınca gece sabaha kadar ağlıyorum ama iş işten geçmiş oluyor,,,,çevremde gidebileceğim psikol
    og yok yani yakın mesafede yok ,,,,,ilaçla değilde ilgi ve konuşma ile düzebileceğime inanıyorum ama çevremde bu istediğimi uygulayacak kimsede yok yakın zamanda 12 haftalık bir bebeğimi aldırmak zorunda kaldım kalbi durduğu için,,,,iyice içime kapanık biri oldum ne yapmalıyım,,,,,,şimdiden çok teşekkürederim ilginiz için,,,,,

2. 5 Kasım 2008
  3. Dr.Phil.R. Meltem Kavcar Sirmali

Dr.Phil.R. Meltem Kavcar Sirmali Guru Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    306
    Ebruli, sizin şartlarınız benzeri şartlarda olan danışanlarım için kurdum Online Terapi sitesini. Yakınınızda başvurabileceğiniz bir meslektaşım olmadığında, bu site üzerinden olduğunuz yerden bana ulaşabilirsiniz.
    Sağlıkla,
    Dr. Meltem Kavcar Sırmalı
    Online Terapi

4. 31 Ocak 2009
  5. Basbakan96

Basbakan96 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    iyi geceler kızım 3 oğlum 9 yaşında 2 çocuk annesiyim sezaryan doğumu yaptım çok sinirliyim herşeye çabucak sinirleniyorum ve son 1 haftadır sürekli uyuyorum uyurkende birden titreme geliyo üşüyormuş gibi daha sonra sıkca başım ağrıyo benim aynı zamandada migren hastalığım var ama ben ketrafımdakilere kırıcı olmak istemiyorum ençok kafama takılanlar çok uyku uyumam lütfen bana yardım edermisiniz

6. 1 Şubat 2009
  7. Dr.Phil.R. Meltem Kavcar Sirmali

Dr.Phil.R. Meltem Kavcar Sirmali Guru Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    306
    Memnuniyetle Başbakan96. Bana Online Terapi veya Psikolog.gen.tr adreslerinden ulaşaiblirsiniz.
    Migreniniz için de mutlak bir nörolog ile görüşüyor olmalısınız.
    Sağlıkla,
    Dr. Meltem