Çok sinirliyim......

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve EU1 tarafından 28 Şubat 2009 başlatılmıştır.

28 Şubat 2009
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

Ya kızlar yemin ederim elim ayağım titriyo o kadar sinirliyim ki şimdi hangi cümleleri secip ne yazacağım hakkında hiç bi fikrim yok :eek:klava:
    Şuan sadece anlatıp rahatlamak istiyorum.
    Ben bi fabrikada revir hemşireliğine başladım daha bi kaç ay oldu buraya başlayalı.Az önce işçilerden biri telefon etti bi şikayetini söyledi hangi ilaç iyi gelir dedi.Bende sorusuna cevap verdim sonra nerden samimiyet buluyorsa bana yarın işin yoksa sinemaya gidelim dedi :eek:klava:
    Bende eşinle git benim ne işim var seninle dedim.
    Ya eşim suan sehir dışında birlikte gidelim dedi offffffffff sinirden hopladım dedimki terbiyesizlik etme bidahada beni rahatsız etme dedim kapattım telefonu yüzüne ayy okadar çok sey söylemek istedim ki :eek:klava:
    Ya burda hergün okuyorum eslerini aldatan erkekler yemin ederim hepsini kızgın yaga atıp yakmak istiyorum kötükedihüso uf eside buna güveniyo demi ya ne biçim insanlar var yaa.:a015:Ağlamak istiyorum ya ne işim var benim burda :1no2:

2. 28 Şubat 2009
  3. Wunsch

Wunsch Aşk Her Daim AŞK Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    sıkma canını canım ya dengesiz insan yani nerden buluyor bu samimiyeti kişiliksiz heriff :eek:klava:

4. 28 Şubat 2009
  5. EU1

EU1 Guest

Bende ona hayret ettim ya ne kadar kişiliksiz bi insanmış ya ufff valla şimdi iş çıkısı karanlıktan gidecem korkuyorum valla puffff :1shok:

6. 28 Şubat 2009
  7. ifrit

ifrit Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Pislik herifff!!! Keşke ona agır dozda bi ilaç tavsiye etseydin!kötükedihüso

Sakınleş sende hadi.Çok güzel terslemişşin sen. Eger azcık insanlıgı varsa sözlerin ona kapak olur.
    Anlar her kusun eti yenmez!!

8. 28 Şubat 2009
  9. XSXimal

XSXimal Üzeni yolla... Salla... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Arada çıkıyo böyle densiz adamlar.
    Hiç canını sıkma canım, tıka kulaklarını bak işine...
    Almıştır artık ağzının payını o...

10. 28 Şubat 2009
  11. EU1

EU1 Guest

ya ağzının payını alsa neolacek içinde fesatlık olduktan sonra minicik yavrusu var bide daha dün onun için vizite kağıdı istemeye gelmişti ayyy onlar masum tabi hiç günahları yok.Ben tersledim ama bide bunun gibileri terslemeyenler var :a015: evde bekleyen garibanın ne sucu var demi ama .:kızgın:

12. 28 Şubat 2009
  13. salak herif !!!
    şikayet et canım ne müsabet sana böyle bir teklifte bulunacak?? ne zannediyor seni ve kendini!!!

14. 28 Şubat 2009
  15. EU1

EU1 Guest

Valla daha olay olalı 20 dk bile olmadı canım şoku atlatmadan kendimi buraya attım.Şikayet etmeyi düşünüyorum evet.Cezasını ceksin dengesiz ama birazda korkuyorum iş çıkısı bugün servis yok otobüsle tek basıma gidecem saat 7de çıkacam ya hayırlısıyla bi evime atsaydım kendimi Çok üzgünüm çoook senağlama

16. 28 Şubat 2009
  17. beste2006

beste2006 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    sapık adam.. dengesize bak yahu!!!!!!! canım bencede yöneticilere bildir derim.. ağzının payını bir güzel alır...

18. 28 Şubat 2009
  19. EU1

EU1 Guest

Pazartesine kadar beklemem lazım :S haftasonları olmuyolar malesef yöneticilerimiz....
    Benim endişem eve giderken bişi olurmu diye başıma ağrı girdi onu düşünmekten.Yanımda biber gazım var onu sıkarım valla kötükedihüso:eek:klava: