Çok sinirliyim !

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve solstice tarafından 24 Ocak 2010 başlatılmıştır.

24 Ocak 2010
    Konu Sahibi : solstice
  1. solstice

solstice Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kızlar gerçekten çok sinirliyim.Her konuştuğum yada annemin kocamın konuştuğu akraba , arkadaş , tanıdık bilumum kişiye sinir oluyorum.Sebepse bu kadar meraklı olmaları.Ben akşamları sütüm yetmediğinden mama veriyorum vermek zorundayım.İnsan anlamazmı çocuğu doyuyomu diye.Doymuyosa naapabilirim baktım işte çıkmıyo akşamları hiç emmeyedebilirdi veya hiç olmayabilirdi sütüm.Sayelerinde olanı da kaybedicem gibi.Sürekli neden mama var evde neden veriyon mama olsun verme ama bilmemkim vermiyo mama ve bunlara cvp vermene rağmen tekrardan ama nie veriyon mama.Nefret ediyorum :eek:klava::eek:klava::eek:klava: Öyle bi pozisyon yaratıyolar ki ben çocuğumu düşünmüyorum sanki.Üstelik ben kimseye böyle bi soru sormuyorum yani eğer mama veriyosa demek ki var bi sebebi.Hiç bi annenin de bu konuda tembellikten dolayı mama vereceğini sanmıyorum yada böyle salak sorulara tekrar tekrar maruz kalmayı isteyeceğini :çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

2. 24 Ocak 2010
  3. BaBLe

BaBLe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    aman cnm boşverrr mıllet konusur ole boş boş bende mama verıyorum sutume ek acıkıyo doymuyo cocuk napalım aglıyokendılerıne baksınlar cokmu ıyı cocuk yetıstırmısler onlar salla...onlar evlerındekı cocukları acken yemek vermesınler bakalım rahat edıyolarmı salla cok bılmıslerı

4. 24 Ocak 2010
  5. secdenur

secdenur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    113
    ah ah banada senin sutun yok bebek doymuyor mama ver mama ver diye baski yapiyorlar.bebegimin kilo alimi normal sutte var sadece cok emmek istiyor .surekli meme agzinda dursun istiyor,benim kizim.kimse karismasa keske ben bilmiyomuyum heralde bebegimi ac birakacak halim yok.

6. 24 Ocak 2010
  7. DoraGizem

DoraGizem DORApaşanınANNESİ Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    148
    aman boşver canım millet konuşsun bi kere mama vermek daha külfetli bilmiyorum ama madden manenn daha yorucu bence süt bi kere daha tembellik şekerimm aç memeyi ver ağzına amannn kimseye bakma aldırmaa sinirinide bozma bana neler neler diyolarrr yok çocuk üşüyoda az giydiriyondaaa öle yapıyon böle yapıyonn sen bak bebişinee yaa herkese kulak asarsak valla sinir hastası ooluruz tatlımm unutmamalıyız ki meleklerimizn bu anı bir daha geri dönmeyecekk büyüyeceklerr anı yaşamak buna denir bence şekercimm ....

8. 24 Ocak 2010
  9. BaBLe

BaBLe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben valla hıc dınlemıyorum sız kendı cocuklarınıza bakın dıyorum akıl verene hıc sallancak seyler deıl bunlar

10. 24 Ocak 2010
  11. solstice

solstice Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sağolun arkadaşlar desteğiniz için.Aslında biliyorum sallamamam lazım ama bazen deli oluyorum işte herşeye maydanoz olmalarına herkezin.Üstelik en sinir olduğumda bu yorumları yapan bazı kişilerin de hiç anne olmamasına rağmen ahkam kesiyo olması.Neyse doğru diyosunuz deliliğe vurmak en iyisi sizene demek yani :umursamaz:

12. 24 Ocak 2010
  13. DoraGizem

DoraGizem DORApaşanınANNESİ Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    148
    yaa zaten bende öle diyorummm kayıvalideme sen özbeni büyüttün anneme sen gizemle direni büyüttün ben ise dorayı büyütüyorummm k,mse kimsenin çocuğunun huyunu bilemezzzz :eek:lmaz:

14. 24 Ocak 2010
  15. SAPHIRA

SAPHIRA Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    198
    ailenin ve çevrendekilerin,her kafadan ayrı ses çıkarn insanların konuşmaları hiç bir zaman bitmeyecek canım,ben hala çekiyorum.annemle tartışıyorum bu yüzden.çok iyi anlıyorum seni ama bebeğini düşün ve sakin olmaya çalış,stresin sütüne geçiyor,ve bebeğin herşeyi hissediyor.o minicik civcivin hatrına sakin olmaya çalış

16. 24 Ocak 2010
  17. incitanemtuana

incitanemtuana EVLI MUTLU IKI COCUKLU :) Pro Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    198
    bence mama vermek tembellikten diildir
    ki emzirmek daha rahat ve kolay
    gögsünü dayadinmi kuzuna
    hem o yakinlik gibisi varmi ya
    ki ben 1ay bile emziremedim ne yazikki ama kendi istegimle diil
    dogum sonrasi yasadigim aksilikten dolayi gecirdigim ameliyat ve kullandigim ilaclardan hem 5gün gecikmeli geldi sütüm hemde cabuk kesildi malesef
    ve ben sütümün yettigi kadar emzirmeyi düsünüyodum
    ama olmayinca olmuyo
    bilmeyenler benimde üstüme cok gelip yarama tuz bastilar resmen
    gögsün bozulmasin sarkmasin diye yavrunu sütdenmi mahrum ediyosun diyenler oldu
    takma kafana canim
    üzme tatli canini ki sütünüde senide bebeginide etkilemesin

ama suda gercekki yavrularini 1damla sütten mahrum brakanlarda var ne yazikk :KK43:

18. 24 Ocak 2010
  19. BaBLe

BaBLe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    tabı ole annelerde var gecenlerde saglık ocagında bı kadın vardı kızına gecelerı mama verıyomus dedım sutunmu yetmıyo dedı yok yaa kac defa kalkıyo uykum kusa donuyo onla mı ugrasıcam yaa dedı bende sasırdım mılletede annattım bunu esımın annesıne fılan sonra benım sutum yetmemeye basladı bu sefer ben mama vermeye basladım esımın annesı sormaya basladı gece emdırıyomusun dıye keyfımden verıyorum sanıyo yaa agzımı agrıyo bende saat 9 sularında verıyorum kı gecede kalksın bolece kımse laf edemıyoo konussalarda umrumda deıl yaa benım bı lafım var dınıme kufreden musluman olsa yanı kımse bır dıgerınden daha ıyı deıl yanı