çok şişkoyummm:(((

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve balpetegim tarafından 2 Aralık 2007 başlatılmıştır.

2 Aralık 2007
    Konu Sahibi : balpetegim
  1. balpetegim

balpetegim küçük prensin annesi Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar ben 5 haftalık hamileyim,daha yeni öğrendim...bi süredir annemle babam burdaydı ve ben çok kilo aldım,zaten çok iştahlı biriyim,kilo almaya da çok müsaitim...annemler gidince rejime başlıcaktım,Allahtan kolay kilo verebiliyor(d)um...ama bi de öğrendim ki hamileyim...kendimi çok şişko hissediyorum...çok üzülüyorum bu durumda yakalandığım için...sinirlerim bozuldu demin ağladım deli gibi...napcam ben yaa...kesin ben ççok şişko olcam,şimdiden bunalıma girdim,bi akıl verin bana nolur...

2. 2 Aralık 2007
  3. mehay

mehay CANIM OGLUM Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    198
    boyun kac ve kac kilosun????uzulme zaten kilolu hamile kalanlar cok kilo almazmis zayif hamile kalanlara oranla!!

4. 2 Aralık 2007
  5. hidennisko

hidennisko çiçekli böcekli :)) Pro Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    148
    arkadasim hic korkma bende sendenim..son 4 5 ay o kadar cok kilo aldim ki..normalden 7 kilo fazlam var 7 haftalik hamileyim simdiden 2,5 kilo aldim..bir felaket yanii

ama bebislerimizi doguralim, veririz hayırlısıyla..bosver bozma moralini en azından sisko diiliz hamileyiz diyecegiz ve gobegimizi icimize cekmek zorunda degiliz :)))

6. 2 Aralık 2007
  7. SreCa

SreCa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yhaaa öle şeymii olur siz bebişleri düşünün yhaa o yumuk yumuk küçük şey için kilo alıyonuz inşallah bebeğin sağlıklı dunyaya gelsin bi çırpıda veririsin allah ın iziyle

8. 2 Aralık 2007
  9. tiviti

tiviti GELDİN DÜNYAMIZ OLDUN... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım boşver böyle şeyleri hiç kafana takma bence boyun ve kilon kaç bu arada hem kilolu kişiler hamileliklerinde fazla kilo almıyolarmış diye duydum sende yediklerine biraz daha dikkat edersin hem kilo alsan ne olurki hayatta kaç kere hamile oluyo insan bebeğin doğunca kilolarının hepsi gider bende biraz tombişim boyum 1.64 ve 65 kiloyum bende hamilelik planlıyorum ama bende senin gibi iştahlı biriyim ve bu kiloyla hamile kalısam üzülmem doğrusu o yeter ki bana gelsin ben kiloya razıyım kilolar bizim isteğimizle gider ama bebiş bizim isteğimizle gelmiyor canım o yüzden hiç moralini bozma....
    bu arada tebrik ederim sağlıklı bi hamilelik geçirip hayırlısıyla bebeğini kucağına alırsın inşallah ne mutlu sana.....

10. 2 Aralık 2007
  11. Eylul

Eylul Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    bende kiloluyum hamile kalmaya çabalıyorum üstelik bebişni sağıklıkla kucağına al diyet le falan kurtulursun o kilolardan moralini yüksek tutman lazım senin oda hissetmesin senin üzüldüğünü dikka et kendine :))

12. 2 Aralık 2007
  13. balpetegim

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar valla Allah razı olsun sizden,biraz içim rahatladı...demin kocamın yanında salak gibi ağladım:))benim boyum 167kilom da 68falan galiba...Ama rejime başlıcaktım...kaldı artık böyle,inşallah çok kilo almam ama iştahlı biriyim nolacak bilmiyorum,eşim de zayıf,kilo almak istemiyorum:KK43:((

14. 2 Aralık 2007
  15. balpetegim

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    ben de şimdi sitede lpg,karboksi falan araştıracaktım doğum sonrası için:)))para biriktirmem lazım diye düşünüyodum...çok taktım bu konuya...offf offffff

16. 2 Aralık 2007
  17. balpetegim

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    demin mutfağa gittim mecimek çorbası koyayım ocağa diye,aklıma mercimek köftesi yapmak geldi:)))o kadar boğaz var yani maşallah...ama yapmadım çok şükür:))

18. 2 Aralık 2007
  19. EU1

EU1 Guest

Kiz Allah canini almasin senin.Kiloluymus bende 100 kiloyum falan diycen sandim.Benim boyum 1.60 ve 65 kilo ile hamile kaldim.Ve ben rejim yaparken hamile kaldim yarida kaldi yani.Ama hic uzulmedim.Suanki kilomda 68 ve ben 5 aylik hamileyim.Internetten baktim bu haftalarda cogu kadin 5 ile 7 kilo alirmi ben uc kilo aldim sadece.Yani gordunmu sisko hamile kaldim belki ama cok ideal kiloyla dogurucam bence.Tabi hep boyle giderse.Sende takma kafana keyfini cikar hamisligin..