çok su içiyorum...lavaboya gitmiyorum

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve kara_gul tarafından 29 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

29 Mayıs 2012
    Konu Sahibi : kara_gul
  1. kara_gul

kara_gul Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar sorum şu ben çayı kahvaltılarda bile içemiyorum yani çay içmiyorum...bu aralar çok su içiyorum çok içmek istiyorum ama lavaboyada gitmiyorum...ağzım kuruyor yemek yerken bile 3 -4 bardak su içiyorum....gün içerisinde sürekli pc başında oturuyorum işim gereği pek hareket etmiyorum yani...kabızlık problemim var ayrıca....buunun nedeni nedir acaba sürekli su içiyorum ağzım çok kuruyor ama lovobayada gitmiyorum böyle bi sorunla karşılaşan oldu mu acaba :44:

2. 29 Mayıs 2012
  3. zevzekbayan

zevzekbayan tuba&cemrenaz Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    hem çok su içip hem kabız olmak enteresan bir durum olmuş arkadaşım.ben yaşamadım acaba vitamin yada kan ilacı kullanıyormusun ?bunlar kabızlık yapıyor çünkü...istersen sen bir dr.a danış bu konuyu ben bilemedim.

4. 29 Mayıs 2012
  5. hulyabaskurt

hulyabaskurt Seni Bekliyoruz PAŞAMM:) Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ılk aylarda bende sen gibiydim aklıma takılıyordu baktım ki zamanla vucudun su ihtiyacı yokmusda öle olmus
    sanırım şimdide tuvaletten cıkamıyorum bende cok su içiyorum hem bende kabız olmustum enteresan sekılde ve kayısı yedim düzeldi lavoba işimde yoluna girdi

6. 30 Mayıs 2012
  7. kara_gul

kara_gul Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    her insanın farklı oluyor demekki bende ilk şaşırdım çok su içiyorm hem kabızım megadadyn hapı kullanıyorum sadece

8. 30 Mayıs 2012
  9. dnznry

dnznry Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım bende senin haftalarındayken yanı sorunum vardı kabızlık oluyor kan hapları yapıyor şuanda 23 haftalığım günde 2 litre su içiyorum bende bilgisayar başında çalışıyorum kabızlığım yok şükür çok su içiyorum bir okadar da vc gidiyorum sıkıcı durum

10. 30 Mayıs 2012
  11. E_S_M_E_R

E_S_M_E_R Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Şeker seviyenize baktırdınız mı ? Şeker sorunu olanlarda ağız kuruluğu çok olur diye biliyorum ama.

12. 30 Mayıs 2012
  13. papatya2147

papatya2147 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    canım böbreklerde sorun olabilir üroloğa görün derim bu kadar su içip tuvalete çıkmamak anormal bi durum benimse hayatımın 3te2si klozette geçiyo:))))))