çok şükür minik melegimi gördüm

Konusu 'Kasım Anneleri' forumundadır ve h.mine tarafından 10 Nisan 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    10 Nisan 2008
    Konu Sahibi : h.mine
  1. h.mine

h.mine Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    çok şükür bende minik melegimi gördüm kalp atışlarını duydum ne kadar güzel bir duygu yaşıyoruz allah tüm isteyenlere nesip etsin:nazar:

2. 10 Nisan 2008
  3. julianne

julianne Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Merhaba. Bugün benim için de sevinçli bir gün. İlk kez bebişimin kalp atışlarını duydum. Görmesi ayrı bir zevk, duyması ise bambaşka. Ancak bugün içimde bir canlı, bir parçam olduğunu hissedebildim. Darısı isteyenlerin de başına...
    SAT'a göre 8 haftanın içinde olmamıza rağmen CRL'de bebek 7 hafta 4 günlük çıktı. Boyu da 14 milimetre. Mine, bebeğin kaç haftalık, boyu ne?

4. 10 Nisan 2008
  5. batxix

batxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar ne güzel haberler bunlar allah benim gibi olmayanlara da tez zamanda nasip etsin işllah sizlere de allah tamamıa erdirsin sevgiler

6. 10 Nisan 2008
  7. julianne

julianne Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Teşekkür ederim batı. Ben de diliyorum, umarım en kısa zamanda, Allah gönlüne göre bir minik verir..

8. 10 Nisan 2008
  9. h.mine

h.mine Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    canım benimde 8. haftanın içinde boyu 12 milimetre biraz küçük seninkinden

10. 10 Nisan 2008
  11. yagmurrrr

yagmurrrr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Selam arkadaşlar ..Bende yaklaşık 15 gün önce kalp atışlarını duymadım ama gördüm :) Siz nasıl duydunuz anlamadım..Doktorum duyman bebeğe zarar verir ..Konferanslarda bas bas bagırıolar dinletmeyin kalp atışlarını erkenden die dedi ve dinletmedi sadece gördüm olsun oda güseldi :) Bu pazartesi inşallah bende gidicem ...Julianne senle sanırım aynı sorun benimde normalde bu Pazartesi 10. haftaya girmem gerekirken 9. haftaya giriyorum doktorun hesabına göre ..Geç yumurtlama olmuş dedi ..Sorun olmas sadece doğum tarihin 10 kasım olacagına 20 Kasım dedi walla pek bişi anlayamadım :) ama bakalım bu Pazartesi daha detaylı ögrenicez ...

12. 10 Nisan 2008
  13. julianne

julianne Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Ben de önce kalp atışlarını gördüm. Ufacık bişey çıkıp çıkıp iniyor. Sanırım bu site olmasaydı ben de kalp atışlarını duyamazdım. Çünkü bu siteden bazı arkadaşlar kalp atışlarını duyduklarını anlatmıştı. Doktorunsa bana dinletmeye niyeti yoktu. Duyabilir miyim dediğim zaman ise sadece 5 saniye gibi kısa bir süre dinlettirdi. Ama 5 saniye bile yetti. Sonra hemen kapatıp, '7 hafta için bu kadar çok bile' dedi. Sanırım dediğin gibi duymak zararlı olabilir...
    Geç döllenme de hiç sorun değil. Varsın üç beş gün sonra gelsinler yağmur :)

14. 10 Nisan 2008
  15. ecemim2001

ecemim2001 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım gözünüz aydın çok sevindim darısı başıma bende saat yedide kontrolüme gideceğim inşallah bende bebişimi görür kalbinin sesini duyarım

16. 10 Nisan 2008
  17. yagmurrrr

yagmurrrr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Doğru diosun cnm ..Ay allahım sag salim kucagımıza versinde :)) İlerde duyucakmısım kalp atıslarını napim beklerim bende :))

18. 10 Nisan 2008
  19. julianne

julianne Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Ecemim senden de güzel haberler bekliyorum. Haberleri bizimle paylaşırsan çok sevinirim...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.