çok şükürki kızım kollarımda

Konusu 'Doğum Öyküleri' forumundadır ve serince84 tarafından 22 Haziran 2008 başlatılmıştır.

22 Haziran 2008
    Konu Sahibi : serince84
  1. serince84

serince84 sude'm,şevval'im Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    perşembe sabahı saat 7:30 evden cıktık.zaten sabah namazından sonra dalabilmişim uykuya heyecandan
    sanki evime dönemicem gibi bi korku vardı içimde.kızımın yüzüne bile bakamıyodum.ordan kızımı ablama bırakıp hastaneye gectik.nedense hastaneye girince bi rahatlık sardı içimi.bende korku falan kalmadı
    işlemlerdi falan 8:30 da 2 kişilik bi odaya aldılar beni.acil hasta olunca gece benim odaya almışlar.dogumdan hemen snra odanızda olucaksınız dediler.iyikide 2 kişilik odaya almışlar.yanımda dün sezeryan olmuş bi kız vardı onu ve bebegini görünce daha bi rahatladım
    birazdan dedim birazdan bende yavrumu görücem dedim.neyse damar yolu lavmaydı sondaydı derken 11 e çeyrek vardı beni ameliyathaneye aldılar.anestezi uzmanı şimdi uyucaksın bile demedi bana. ama cok rahattım öyle olmak zorundaydım.yavrularım için.birden uykumun geldiğini anladım gözlerim kapanmaya başlamıştı derken koluma baktım narkozu veriyolar.veee uyumuşum.
    kendime geldim cok rahattım vee iyiydim.hemen kızımı sordum iyi dimi diye.evet dedi anestezici.sen nasılsın dedi cok iyiyim dedim.gercektende cok iyiydim.agrım var birz ilaç verin dedim tamam merak etme sen dediler.gene uyumuşum.odama geldik yarı uyur sekilde yavaş koyun lütefen dedim.vee en son uyandığımda hemşire kızımı emzirmeye calışıyodu
    cok küçüktü ve bana muhtaçtı actı tutamıyo mememi diye aglıyodu.bu arada 11 :20 gece odamdaymışım.
    anlıcagınız kızlar bizim hikayemiz bu kadar rabbim herkeze hayırlı dogumlar nasib etsin
    :icecream::icecream::icecream:

2. 22 Haziran 2008
  3. ecenas

ecenas Canım Kızım _EceNas_ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    mutlu sağlıklı günlere..ah ah bizde kavuşabilsek keşke kızımıza..tekrar tekrar tebrik ediyorum..mutlu sağlıklı günler dilerim..

4. 22 Haziran 2008
  5. rxuxyagibixsxeker

rxuxyagibixsxeker Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    çok sevindim canım allah analı babalı büyütsün tebrik ederim darısı bizlerin başına

6. 22 Haziran 2008
  7. cemredeniz

cemredeniz Hiçbişeyim.. Üye

Beğenildi:
    232
    Ödül Puanları:
    203
    tebrıklerrrrrrrr nıce guzell mutlu yıllar beraber olun ınsallahh

8. 22 Haziran 2008
  9. Menzil Gxuxlxux

Menzil Gxuxlxux Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    64
    Ödül Puanları:
    153
    Tebrikler, Allah hayirli bir evlat olmasini nasip etsin. Bu arada kizinin adi ne?

10. 22 Haziran 2008
  11. CORUMUNCADISI

CORUMUNCADISI 3 yavrum kuzumlarim Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    gozun aydin olsun, tebrikler allahim anali babali buyutmek nasip etsin insallah
    darisi bizlerin basina insallah

12. 22 Haziran 2008
  13. Blair Witch

Blair Witch DurdurunDünyayıİnecekVar! Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    tebrık ederım allah analı babalı buyutsun ıns hayırlı bır evlat olur:nazar:.bende anestezı okuyorum stajlarımı bazen sezeryan bolumunde yapıyorum ve o annelerın heyecanını,bıran once bebeklerını kucaklarına alma ısteklerını bılıyorum. bırde eger anne rejıonal anestezı aldıysa yanı uyumamıssa bebegin hazırlanıp anneye gosterıldıgı an ve annenın yuzundekı o mutluluk gercekten gorulmeye deger. gercekten dunyanın en duygusal bulusma anlarından bırı bence senağlamaa.s.:

14. 22 Haziran 2008
  15. burningaura

burningaura herşey çok güzel olacak!! Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    tebrik ederim Allah analı babalı büyütsün inşallah..

16. 22 Haziran 2008
  17. seherb

seherb Benim Küçük Beylerim. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım gözünüz aydın allahım analı babalı büyütmeyi nasip etsin bebişinizi.. darısı bizlerin başina:)

18. 22 Haziran 2008
  19. roseaysegul

roseaysegul Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    gozunuz aydin Allah anali babali saglikla buyutmeyi nasip etsin