çok tahammülsüzüm

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve masal_naz tarafından 6 Ekim 2010 başlatılmıştır.

6 Ekim 2010
    Konu Sahibi : masal_naz
  1. masal_naz

masal_naz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    arkadaşlar konu doğru yerdemi bilmiyorum
    benimde bu sorunum var kimseye tahammül edemiyorum sanal ortamda bir sorun yok eşimlede bir sorun olmuyor mesela gelen müşterilere karşı böylerim devamlı gelen giden oluyor herkesin söylediği sinirlerimi bozuyor çok sinirleniyorum olmadık yere ama iş yeri kapısından çıkınca normal hale geliyorum ne yapmam lazım kendime çok kızıyorum:eek:klava:

2. 6 Ekim 2010
  3. dagci

dagci bal peteklerim Üye

Beğenildi:
    4.356
    Ödül Puanları:
    163
    ben de geçen yıl çok yoğun çalışıyordum ve acaib bunalmıştım.
    evde örgü örerek stresimi attım.
    canım çıkmış halde eve geliyordum ama o stresle başlıyordum örgüye.
    çok rahatladım.

işin yorucu ve stresli.
    akşamları kafanı dağıtacak şeyler yap.
    hafta sonlarını güzel geçir.

4. 6 Ekim 2010
  5. masal_naz

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146

canım görsen evde kuzu gibiyim sinir stres yok ama çalıştığım yeerde insanlardan nefret ediyorum resmen eb ufak bişeyin pazarlığını yapmaya çalışıyorlar herşeye sinir oluyorum örgü bana göre değil aslında tatile çok ihtiyacım var ama gidemem ki:çok üzgünüm:

6. 6 Ekim 2010
  7. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.234
    Ödül Puanları:
    463
    tatil yaptın mı bu sene

müşterilerin sözlediklerini kişisel algılamamak, robot gibi yaklaşmak gerekiyor ama tabii bu her zaman mümkün olamıyor, duygusal değil mekanik bakmak lazım müşteri sorunlarına

8. 6 Ekim 2010
  9. poldi

poldi Bir umut var mı? Üye

Beğenildi:
    683
    Ödül Puanları:
    148
    Sorun iş yeriyle ilgili demekki canım, oraya karşı bir soğukluk olmuş sende, isteksizlik..İşini severek yapmıyorsun buda sende bir tahammülsüzlük olarak geri dönmüş. Çalışmayıda sevmeyebilirsin, bunu mecbur olarak yaptığını düşünüyor ise ,buda sende bir sinirli yapıyordur.

10. 6 Ekim 2010
  11. masal_naz

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146

bu sene tatil yapmadım canım doğrusu hiçbişey yapmadım bu sene 7 ay önce kürtaj oldum onda yıkılmıştım işe başladım hemen ama mecburiyetten sevmediğim bi iş yapıyorum şuan evime yakın diye marketteyim ama nefret ediyorum işimden iş arıyorum ama enelde heryer sigorta yapmıyor diyede başlamıyorum

12. 6 Ekim 2010
  13. masal_naz

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146

aynen öyle canım severek yapmıyorum işimi ama maaşı gününde alıyorum sigortam yatıyor başka iş böyle düzenli olmaz diye cesaret edemiyorum eşimde sabret zaten hamile kalırsan çalışmıycaksın diyo dayanıyorum ama şimdi taşınıcam evime daha yakın bi iş arıycam

14. 6 Ekim 2010
  15. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    Son mesajını okumadan önce hamile olabilir misin diyecektim,o da malum sinir yapıyor insanda.
    Bende en son böyle diye diye çıktım işyerimden hamileydim gelene sinir oluyorum gidene sinir oluyorum çalışana sinir oluyorum diye diye şimdi o şartlarla iş bulamıyorum.O maaşımın yarısı bile hayal benim için:gitme:
    KEndini bu şekilde telkin et sen bence:teselli:
    Dönem dönem hepimizde oluyor bu durumla birazda hassaslığının verdiği halde var tabi.Hakkında hayırlısı olsun canım:Saruboceq:

16. 6 Ekim 2010
  17. masal_naz

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146

yok canım hamile değilim tedavi görüyorum onunda sıkıntısı var tabi bende işte bu şartları bulamamaktan korkuyorum hamile kalana kadar çalışmam lazım çünkü ama okadar suratsızımki hiç çekilmiyorum iş yerinde bu kapıdan çıktığımda herşey değişiyor sende aynı benim gibi olmuşsun anlıyorsundur beni

18. 6 Ekim 2010
  19. masal_naz

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    mesela bana emir verilmesinden nefrett ederim genelde buraya gelen müşteriler bana emir verir gibi sigara verseene şu parayı bozsana diyince o kasayı başına geçiresim geliyor