çok tedirginim

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve mangalia tarafından 28 Şubat 2009 başlatılmıştır.

28 Şubat 2009
    Konu Sahibi : mangalia
  1. mangalia

mangalia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar kızım 2,5 aylık.iki gun oluyor kakasını yaparken çok ıkınıyor bir,ikincisi bezine baktım ve sanki kum çikartıyor.putur ,putur minik ,(çok ozur dilerim)elledim ve ayne kum gibi,sert.sadece anne sutu ile besliyorum.dısarıda birsey vermedim,sadece gaz giderici.pazartesi bir doktora gostereyim diyorum.ama ozaman akadar lutfen bilen varsa ,çok tedirginim,bana cevap yazın.bir anormalik var.anne sutu emmen bebek neden sert yapsın!!!!:a015:

2. 28 Şubat 2009
  3. TRAKYALI

TRAKYALI Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    canım üzülme senin yediklerinle alakalıdır belki amma yinede bi doktora göster birde kakalı bezinid edoktora göster canım

4. 28 Şubat 2009
  5. EU3

EU3 Guest

mangalia hiç endişelenme benim oğlumun hepsinde olmasa bile genelde kakası öyle
    sanki büyük adam gibi çok afedersin kakası
    önemli olan rengi. yeşil değilse açık sarı renkteyse hiç endişe etme
    zaten yeşilse de hafif yollu üşütmüş demektir
    bu arada trakyalının dediği gibi yediklerinle alakalı
    bi gün bi tanecik muz yedim dayanamadım yemeseydim çatlayacaktım o kadar aşermiştim
    ertesin gün ıkına ıkına günü bitirdi oğlum
    bi diğer gün bi bardak süt içeyim dedim gene hakim olamadım kendime
    oğlum abartmıyorum iki gün boyunca ıııııııııı ıııııııııı diye ıkındı :bbo::1shok:
    annemden iyi bi fırça yemiştim bi daha yersen öldürürüm seni ne kastın var çocuğa diye sırnaşık şeysırnaşık şey
    o yüzden endişe etme ama tedbiri de elden bırakmamak lazım
    doktora gösterdiğinde sonucu yazarsan çok sevinirim
    ne diyecek çok merak ediyorum
    çünkü bizim çocuk doktorumuz ben ne zaman arasam sorunumu anlatsam normaldir olur telaş etmeyin diyo başka laf bildiği yok zaten laelaelaelaelae
    geçmiş olsun şimdiden mangalia

6. 28 Şubat 2009
  7. mangalia

mangalia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tesekkur ederim arkadaşlar.ıkınma için okadar duşunmüyorum.kakası neden pütür pütür,onu anlamadım.minicik minicik kum tanesi gibi ,sert birseyler.silince altını ,ellime batıyorlar.aşırı hissedebiliyorum.