çok tuhafınıza gidecek ama yardım edin

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve snickers79 tarafından 26 Nisan 2008 başlatılmıştır.

26 Nisan 2008
    Konu Sahibi : snickers79
  1. snickers79

snickers79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar şimdi benim miyom ameliyatından sonra hamile kalmam gerekiyormuş.buda beni acayip korkutuyo bide şimdi çocuk olması için erkeğin içineboşalması gerekiyor ya benim bu düşünceden acayip miğdem bulanıyor.çokmu tuhafım niye böyle düşünüyorum anlayamıyorum kendimi.birde çocuk olucak diye ödüm kopuyor.sanki hayatım bitcek gibi geliyor.şimdi sizde kızcanız bana ama kızmayın.psikolojik bu durum.ailemde herkes istiyor bebek olsun diye.eşimle benim sakin düzenli bir hayatımız var ancak oda sanki istemiyor.gerçi olmama ihtimalide var ameliyattan sonra ama böyle bir engel olmasınıda hazmedemiyorum,bebek olursada ne yapacağımı bilmiyorum.siz bari anlayın benide bir fikir verin bana.:1no2:

2. 26 Nisan 2008
  3. BuzlarUlkesi

BuzlarUlkesi aşkım oğlum ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    345
    Ödül Puanları:
    188
    belki bebege hazir degilsiznz onu anladimde neden mideniz bulaniyor onu anlayamdim evlisiniz bu normalde yaptiginiz bisey degl mi,bebek ne icin olmasi gerekli miyomun yeniden tekrarlamamasi icin mi kusra bakmayin pek yardimci olamadim ama hazir degilseniz yapmayin sizde diyebilirim ancak

4. 26 Nisan 2008
  5. sudilem

sudilem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    anlıyorum seni o da çocuk meselesi
    ameliyatın acilen olmasımı gerekiyor mesela kendini cocuk sahibi olmaya hazır hissettiğinde olma sansın varmı ameliyatı???eger mühimse ve acil ameliyat gerekiyorsa ol tabiki ve cocuk sartsa oda olsun.annelik hissi bu olumsuz düşüncelerini silebilir...HERSEYDEN ÖNEMLİSİ SAĞLIK SAGLIGIN YERİNDE DEĞİLSE ESİNLE OLAN SAKİN YASANTININDA Bİ ANLAMI KALMAZ umarım dogru adımlar atarsın hayatında hşçkl

6. 26 Nisan 2008
  7. snickers79

snickers79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    midemin bulanmasının sebebini bende anlıyamıyorum mağlesef.bebekte yaşım 29 olduğu için gerekliymiş ama ben sanırım ömür boyu hazır olmayabilirim zaten bu fikir beni çok korkutuyor.olmamasıda korkutuyor çıkmazlardayım anlıyacağın

8. 26 Nisan 2008
  9. snickers79

snickers79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkür ederim iyi dileklerin için ameliyat acil çünkü zaten miyom 6,5 cm olmuş bile sağlığım için olmak zorundayım bunun yanısıra 3 yıllık evliyim yaşta gidiyor.ne yapmalıyım bilmiyorum.yada bu garip hislerden nasıl kurtulacam ben?

10. 26 Nisan 2008
  11. ebruşşş

ebruşşş Guest

cnm bende ameliyat oldum zaten hemen olmuyo ki bak biz tedaviye başladık ameliyattan sonra olmadı ama çocuk istemiyosan bilemem ama yaşında war sen bilirsin
    sonradan pişman olucağını da düşün bii bence

12. 26 Nisan 2008
  13. ebruşşş

ebruşşş Guest

cnm ameliyatını hemen yap benimde 6 cm di aşırı ağrı yapıyodu şimdi ameliyattan sonra bişiyim kalmadı bide hamiş olsa :)))

14. 26 Nisan 2008
  15. snickers79

snickers79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    valla ne ağrı var ebruşcum ne sızı tesadüfen öğrendim ama 3 ay sonra hamile kalırsın dedi.niyet yokki bende iki arada bir deredeyim bilmiyorum yani.inşallah senin olur tatlım.

16. 26 Nisan 2008
  17. ebruşşş

ebruşşş Guest

Canım zaten birsürü çeşidi war bunların benimki aşırı ağrılıydı zaten ağrım olduğundan gittim doktora kist çıktı banada hemen ameliyat dedi oldum bende niyetinin neden böyle olduğunu bilemem ama allah aratmasın cnm inş.

18. 26 Nisan 2008
  19. EU1

EU1 Guest