Çok ucuza ithal pet ürünleri

Konusu 'Evcil Hayvanlar' forumundadır ve minenes tarafından 7 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

7 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : minenes
  1. minenes

minenes Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    63
    Ödül Puanları:
    153
    Merhaba arkadaşlar,

Kendimin de çalıştığım bir yer olan Darıca Faruk Yalçın Hayvanlar Alemi'yle ilgili bir bilgi vermek istiyorum. Ben yıllardır hayvan beslerim, şu an 1 köpek ve 2 sultan papağanına bakıyorum, hayvanlarıma da aksesuar ve oyuncak almayı severim. Özellikle kuş ürünlerini istanbulda bile bulmak zor, hele ki oyuncakları. Bu yüzden ne zaman Almanya'ya gitsem yanımda oradaki petshoplardan aldığım papağan oyuncaklarını getiririm.

Hal böyle iken, bir vesileyle uğradığım hayvanat bahçesinin mağazasında, çok çok ucuza satılan ithal aksesuarları ve oyuncakları gördüğüm için sizlerle paylaşmaya karar verdim.

Hayvanat Bahçeleri kar amacı gütmeyen, karı etmeyi bırakın zarar etmemek için mücadele etmesi gereken bir yer, misyonu da hayvan türlerinin tükenmesini önlemek ve insanları bilgilendirmek, bu yüzden tanıtımı burada yapmama yönetimin kızmayacağını umuyorum. Hem bu ürünleri bu fiyata bulamayacağınız için siz diğer evcil hayvan sahiplerine de bu bilginin yararlı olacağını umuyorum.

Aşağıda fotoğlarda göreceğiniz ürünlerin fiyatları 1-40 tl arasında değişiyor.

2. 10 Temmuz 2010
  3. BenSergu

BenSergu SATRAB Pro Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    108
    hepsi çok şirin şeyler keşke Ankara'da da böyle uygun fiyatlı yerler olsa:KK43: ..
    pet shoplarda ateş pahası:KK43: .
    ıstanbul 'lu hayvan severler eminim bu şirin yeri değerlendireceklerdir..
    paylaşım için teşekkür ederim a.s.

4. 10 Temmuz 2010
  5. Nimett07

Nimett07 hadi gülümse.. Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    Canım paylaşım için çok teşekkürler..Gerçekten böyle bir yer buralarda da olsa ne iyi olur..belki vardır daha keşfedemedik :)

Tekrar teşekkürler..

6. 7 Ocak 2012
  7. betiii

betiii Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    duyarlılığın için çok teşekkür ederim. Geçen yaz gitmiştim çok güzel çok büyük bi yer. Gez gez bitirememistık. O zamanlar sultan papağanim yoktu. Aklımda bulunsun tekrar gidersem mutlaka gidip bakacam