Cok utaniyorum :(

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve xXxTubaxXx tarafından 2 Eylül 2009 başlatılmıştır.

2 Eylül 2009
    Konu Sahibi : xXxTubaxXx
  1. xXxTubaxXx

xXxTubaxXx üzgün, hemde cok :( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kizlar berbat bi durumdayim....
    Sanirim ben bu bölüme daha cookkkkk konu acarim....

Bu internet aski beni yedi bitirdi...sonunda beni öldürecek...o dereceye geldim artik...
    Bir iki gün önce uzun zamandir arkadas olarak tanidigim bir erkekle cok yakinlastim...
    Kendisi benim yillardir okuldan arkadasimdir...Bana karsi ilgili oldugunu hep fark etmisimdir ama ben hic fark ettigimi belli etmezdim, oda bana hic acilmamisti, ama benden hoslandigini bütün okul bilirdi...
    Biz ama hep birbirimize kanka derdik...
    Bende bu allahin belasi internette tanistigim serefsiz yüzünden, oglanla bir aksam arabada oturduk dertlestik,ona iste nette tanistigima asik oldugumu,bana yaptiklarini anlattim, ben agladim o dinledi...
    Sonra birden ne olduysa beni öptü, benimde bos bir anima denk geldi...
    Kendimi kaptirdim...Iste biraz ileriye gittik...Beni öptü boynumdan falan, detaylara girmek istemiyorum...yalniz korktugum sey olmadi cok sükür...cünkü hemen kendimi toparladim, ve onu ittim...
    Simdi kendimden cok utaniyorum, ben bugüne kadar bir erkegin elimden tutmasina bile izin vermedim, hani biraz klasik gelebilir ama herseyi evlendigim kisiyle yapmak isterdim...
    Simdi hep aklima o aksam yaptiklarim geliyor...Arkadasimin yüzünü bile görmek istemiyorum, beni aradi defalarca,cikmadim tele, mesajlar cekti, özür diledi...
    Yani olanlar sadece biraz sarilma, iste öpüsme falan...fazlasi olmadi...ama cok utaniyorum, böyle birseyi evlenmeden yasamak istemezdim...

Son düzenleme: 2 Eylül 2009
  2. 2 Eylül 2009
  3. decemBer

decemBer Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    131
    Ödül Puanları:
    153
    bunu buraya anlatmışsın ama başka kimseye anlatma olur mu canım. gerek yok çünkü. abla tavsiyesi sana. benden küçüksündür die tahmin ediorum.
    bir başka tavsiye, bir süre internetten tamamen uzak dur. bişi olmuyo ölmüyosun rahatlıyosun bilakis. uzak dur bu şeylerin hepsinden.

4. 2 Eylül 2009
  5. siyamarz

siyamarz gölgem, duruşuma bağlı Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    her erkek gibi fırsatı kaçırmamış..öğrenmiş oldun sende.. bu kadar yakın durucan da erkek durcak..!! bundan sonra daha dikkatli ol ve istemediğin şeyi yaşamadığına şükret..

6. 2 Eylül 2009
  7. bebusum

bebusum Artık Daha İyiyim... ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    135
    Ödül Puanları:
    113
    her kız evlendiği kişiyle yaşamalı bunları die bir kaide yok cnm tabiki en güzeli o dur ama sonuçta SEVGıLı iken bazı şeyler yaşanıyor ve ayrılınıyorr bu gayet normal sizinki tuhaf bir durum olmuş ama sanırım internet aşkınızla yaşayamadığınız ve bilinçaltında olan bazı duygularınız samimi ortamınızla su yüzüne çıkmış bir hatadır olmuşş int aşkınızla olan konunuzu da okumuştum nacizane tavsiyem kendinizi biraz rahat bırakınn hayat o kişiden ibaret değill kendinize bu kadar yüklenmeyin gençsiniz henüz sanırım hayatın tadını çıkarmaya çalışın

8. 2 Eylül 2009
  9. EU2

EU2 Guest

neyse buda ders olmuştur sanırım sana tatlım..

10. 2 Eylül 2009
  11. biricik_06

biricik_06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    hayatım utanılacak bir şey değil bu.o an o şekilde gelişmiş bir şey.sonuçta ileride gitmemişin geri dönüşü olmayacak bir şeyde yaşamamışın.olur genç kızlıkta böyle şeyler üzülme.bu da sana ders olsun erkeklerle arkadaş olunmaz onlar hiçbir fırsatı kaçırmaz.güvenme bu kadar.hayatta yaşaya yaşaya tecrübe kazanırız bu da snein tecrüben olsun.

12. 2 Eylül 2009
  13. PastelBoya

PastelBoya Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Neyse zararın neresinden dönsen kardır diye düşünüyorum..
    Olan olmuş,olmasaydı iyi olurdu tabiki ama elden birşey gelmez..
    Sadece daha dikkatli ol artık canım..

14. 2 Eylül 2009
  15. xXxTubaxXx

xXxTubaxXx üzgün, hemde cok :( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yorumlariniz icin tesekkür ederim hanimlar, gercekten cok yardimci oluyorsunuz, utancimi azda olsa unutabiliyorum sayenizde...

16. 2 Eylül 2009
  17. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    yanlışın farkına varmışsın durdurmuşsun kendini

çok düşünme bu konu üstüne

geçmiş gitmiş alacagın dersi almışsın

hatalar yapıp o hatalar üzerinden ders almamız gerekiyor büyümek için

18. 2 Eylül 2009
  19. kar

kar içim buz tutmuş.. Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    ya bu okadar kotu degılkı..
    kendını harap etmeye degmez bırak hayatta buda senın kacamagın olsun ama sadece yakınların bılmesın zaten herseyıde bılmemelıdırler..