Çok uykum geliyor arkadaşlar.

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve berrin5910 tarafından 24 Ekim 2008 başlatılmıştır.

24 Ekim 2008
    Konu Sahibi : berrin5910
  1. berrin5910

berrin5910 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    6 haftalık hamileyim ve çalışıyorum fakat o kadar çok uykum geliyorki çalışmakta çok zorlanıyorum hep aklım uykuda işimde hesap kitapla ilgili bir hata yapmaktan korkuyorum artık. Geceleride erkenden yatıyorum ama bitmek bilmeyen uykularım var.Hamilelikte bu uykular ne zaman son buluyor. yoksa 9 ay böylemi devam edicek.

2. 24 Ekim 2008
  3. gulshenidil

gulshenidil düş hekimi !!! Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    sağlıklı hamilelikler önce......benimde ilk haftalarda sen gibi uykularım çok ama meraklanma 12.haftadan sonra daha hafifliyor....uykunun sebebi hcg hormonunun bu haftaya kadar yükselişi...12.haftadan sonra azaldığı için uykunda bir nebze azalacaktır....ama tamamen geçmesini bekleme:)

4. 24 Ekim 2008
  5. kubrass

kubrass Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yaaaaa korktum sımı ben ya bende hıc okadr uyku belırtısı yok ama yoksa dıs gebelıkmı benımkısı ya kafama taktım sımdı arkadaslar bende sadece goguslerım sızlyo ve kasnyo bıde bel agrısıyla karın agrısı cok sıddetlı degıldı normal bunlar olyo mıyde bulantımda yok bende 5haftalık hamısım yaaaaaaa kafam karıstı banada bı yorum yapın y a

6. 24 Ekim 2008
  7. @slım

@slım Guest

Canım endişelenme kimi hamilelerde uyku yapıyor kimilerinde yapmıyor, kimilerinde de mide bulantısı oluyor mesela bende ilk aylarda uyku yaptı ama hiç mide bulantım yoktu, bende senin gibi korkmuştum çünkü uyku dışında hiç bir belirtim yoktu ama şimdi 24 haftalık hamileyim allaha şükür herşey yolunda. sizede rahat bir hamilelik dönemi geçirmenizi diliyorum sevgiler;a.s.

8. 28 Ocak 2015
  9. fidandyr

fidandyr Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba kızlar ben 6 haftalık hamileyim en başından beri uykum çok geliyor iş yerinde baygın baygın bakıyorum :KK43: son 3-4 gündür mide bulantısı,kusma ve öğürme var perişanlık yani yokmu bir çaresi böyle dayanamıyorum hiç :KK43: