Çok Uzakta :((

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve Harikaa tarafından 24 Nisan 2009 başlatılmıştır.

24 Nisan 2009
    Konu Sahibi : Harikaa
  1. Harikaa

Harikaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Şuan 16 yaşındayım ve biriyle çıkıyorum fakat birbirimizi gerçekten çook seviyoruz 5-6 aydır falan çıkıyoruz ama sanki 2 yıldır birbirimizi tanıyormuşuz gibiyiz fakat bende oda farklı şehirlerde o izmirde :KK43:( Msnden telefondan falan görüşüyoruz bazen çok zorda olsa buraya geliyor ama ben izmire gittiğimdede farklı semtlerde olduğumuz içinde görüşmek çook zor oluyor ama birbirimizi çok seviyoruz ve sanki hiç bir zaman kavuşamıcaz gibi geliyor şuan daha 16 yaşında olduğum için annem tek başıma başka bir şehire gitmeme izin vermiyor onun aileside izin vermiyor gelirsede ailesiyle geldiklerinde geliyorlar çok mutsuzum ne yapıcam bilmiyorum ama onu çok seviyorum oda beni çok seviyor çok çaresiz kaldım benneyaptımki :çok üzgünüm:

2. 24 Nisan 2009
  3. gurbaa prenses

gurbaa prenses KK'nın Haylaz Kızı Pro Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    213
    16 yaşında yogunlaşman gereken tek şey derslerin olmalı hayatım
    henüz yaşın çok küçük
    daha karşına ne aşklar ne maceralar çıkıcak
    sıkma tatlı canını
    şu an dünya onun etrafında dönüyordur senin için ama aileni dinle onların izin vermediği, kızacağı kırılacağı adımlardan sakın...

4. 24 Nisan 2009
  5. kuzum85

kuzum85 aşk bir yangın Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    daha çok küçüksün annen göndermemkte haklı zamn geçtikçe omnu anlayacaksın da bence inşallah yakın zamnda görüşebilirsiniz tatlım

6. 24 Nisan 2009
  7. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    canım sen boşver bu aşk meşk işlerini...
    senin şuan da kendini derslerine vermen gerekli....

8. 24 Nisan 2009
  9. denizbaris

denizbaris Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    16 yaşındasın...
    5-6 aydır görüşüyorsunuz..
    Sadece msn ve telefonla konuşuyorsunuz ve sanki 2 senedr tanıyomuş gibisiniz...
    Ben eşimle 5 yıl çıktım ve hemen hemen hergün beraberdik, 1,5 yıldır da evliyim yani nerdeyse 7 yıldır beraberiz.. Hala daha eşimi çok iyi tanıyorum diye ahkam kesmem....
    Daha çok küçüksün, derslerine yoğunlaş.... Bu yaşta kavuşup napıcaksınız, evcilik oynamak için çok büyük evlenmek için çok küçüksünüz...

10. 24 Nisan 2009
  11. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    canım yaşın çok geç henüz.daha neler yaşayacaksın bu hayatta.hemen kapılma o kadar.kendini derslerine ver,sakın birilerine kanıp bir yere de gitme.hayatını ,aileni düşün bu kadar bağlanma kimseye.

12. 24 Nisan 2009
  13. txixrtxixl kelebek

txixrtxixl kelebek Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    daha ok ufacksın hata yapmayayakınsın annen senın hata yapmandan korkuyor em flort ıçın yasın gerceten kucuk bunun ıcın daha erken zamaı geldıgınde kendılıgınden olur vede bu ılıskı senı yıpratır sen derslerıne bak bıtanem senın dusunmen gereken bu