Çok üzgünüm... Ailem dağılıyor...

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve L0nginG tarafından 1 Ocak 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    1 Ocak 2009
    Konu Sahibi : L0nginG
  1. L0nginG

L0nginG Guest

Merhaba arkadaslar,
    bi sekilde icimi dökmeye ihtiyacim var, cünkü aylardir icime ata ata patlayacak duruma geldim...
    Temmuz ayindan beri annem ve babam kavgali, ayni evin icinde 2 farkli hayat yasiyorlar.
    Onlar aralarinda kozlarini paylasirken olan bana ve kardeslerime oluyor.
    Biri birine benim üzerimden laf gönderiyor, digeri ayni sekilde.
    Evde öyle soguk bi hava varki eve bile girmek istemiyorum artik,
    bi ara pskilojim o kadar bozuldu ki önüme gelenle evlenicek hale geldim yeterki bu huzursuzlugun icinden kurtulayim diye.
    Birbiriyle konusmuyorlar, soguk savas onlarinki... Öyle cikip sesli kavga etmiyorlar, sadece konusmuyorlar... hicbi sekilde birsey paylasmiyorlar,
    temmuz ayindan beri babam kanepede uyuyor düsünün artik.
    Ve bunlar 25 senelik evli... ben konusmayi denedim ama hicbirsey fayda etmiyor,
    annemde caba göstermek istemiyor zaten iyice bikmis kadin.

Bu aksam yilbasi ama ben odamda oturup agladim, ailecek ayri gecirdigimiz ilk yilbasi... babam tek basina evde kaldi, annem ve ben halamlardaydik, kardeslerim arkadaslarinda.
    bu gece dagildigimizin resmiydi...
    O kadar üzgünüm ki, ve kizgin... sacma sapan sebebelrden cocuklarina böyle seyler yasattiklari icin anneme ve babama cok kizginim...

ne yapabilirim demicem, ben bilmiyorum siz nerden bileceksiniz... sadece icimi dökmek istedim :çok üzgünüm:

2. 1 Ocak 2009
  3. Quelle

Quelle Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Yeni yila bu sekilde girmene cok uzuldum canim..
    Biran once aile sorunlarinizi insallah giderirsiniz..

4. 1 Ocak 2009
  5. SZN_58

SZN_58 SuZaN SeZeN YaLcIn YuSuF Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    :KK43:( hm cok üzüldüm belki annende babanda bi bunalimin icindeler olur olabilir evlilikte düzelir insallah
    evliligi bir kurtulus olarakda sakin düsünme yagmurdan kacarken doluyo tutulma olabilir
    sabir et düzelir insallah de

6. 1 Ocak 2009
  7. Sensible

Sensible Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    97
    Ödül Puanları:
    108
    Canim öncelikle yeni yilini kutluyorum, insAllah bundan sonrasi hepiniz icin daha güzel olur, üzme tatli canini..
    Annenlerle halanlarda oldugunuza göre, sadece baban ve annen arasinda yasanan bir catisma, buna aslinda sevindim diyebilirim, cünkü yeniden barismalari en azindan daha kolay olacaktir.
    Bilirsin ailelerde isin icine girdigi zaman olaylar cikmaz hale giriyor.
    Bu nedenden dolayi sende sevinmelisin.
    Arada ufak tefek sürtüsmeler olur mutlaka. Hangisi hatali bilmiyorum ama dilerim hatali olan taraf hatasini kabul edip özür diler.
    Sen sIkma canini. Ve sakin ola aile probleminden dolayi, kendini evden kurtarmak icin gidipte biriyle evlenme. Yarin birgün annele baban barisir, onlarin 4-5 aylik kavgasini sen kendi hayatinla cok agir ödersin.

Ikisiylede konus, bu durumdan cok bunaldigini anlat.
    Kendilerini düsünmüyorlarsa, sizi düsünsünler.
    Eminim bu anlattiklarini ailenede anlatsan seni anlayip aradaki buzlari eriteceklerdir.

Yüzün gülsün herzaman, yeni yila umutsuz ve mutsuz girme sakin okis? :KK66:)

öpüyorum yanaklarindan..
    mucuk muck bir o yandan bir bu yandan:KK66:)

8. 1 Ocak 2009
  9. mltm87

mltm87 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    bugün yeni bi yılın başlangıcı sözde millet coşuyo eğleniyo ama benim içinde herhangi bi günden farkı yok
    hatta daha beter
    bende ilk defa bu kadar mutsuz ağlayarak girdim yeni yıla
    sanırım benimde 4 yıllık beraberliğim sona yaklaşıyor:KK43:((
    yazarken bile içimde bişeyler koptu sanki gözlerim doldu
    hele bi de 25 sene !!
    hiç kolay değil be canım koskoca 25 senelik beraberliği bitirmek
    UMARIM HEPİMİZ İÇİN 2009 un DEVAMI GÜZEL OLUR TATLIM

10. 1 Ocak 2009
  11. Wunsch

Wunsch Aşk Her Daim AŞK Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    CAnım ya çok üzüldüm allah yardımcın olsun hakkında mevlam hayırlısını nasıp etsın ama sakın evden kurtulcam dıye sacma sapan bı evlılık yapıp hayatını mahvetme sakin ol ve olgun düşün dilerim bi an önce eski huzurlu hayatına kavuusursun yeni yılın san herseyde nönce kaybettıgın aıle huzurunu nasip etsin inşallah üzme kendini lütfen

12. 1 Ocak 2009
  13. soguknevale

soguknevale princesa Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok üzüldüm canım duruma.
    ama evliliği kurtuluş anlamında görme güzelim,
    öfkeyle kalkan,iş yapan mutlaka zararla oturuyor aman ha.
    annenler için de şu durumda senin yapabileceğin birşey yok gibi,belki evlilik terapisti için ikna yoluna gidebilirsin.25 yılın sonunda eğer annen haklı ise mücadele etme isteğinin sıfırlanışını anlayabiliyorum.
    ama dur bakalım gün bitmeden umut kesilmez.
    belki bu uzaklaşma onlar için daha iyi olur,kendilerini dinleme vesilesi olur.
    bizim de ailece huzursuz günlerimiz geçti,üstelik yılbaşi,evlilik yıldön. vs gibi özel günler dahil.sonra bir şekilde düzeliyor işte.
    sen kalbini ferah tut.onlarda farkındalardır eminim 25 yıllık bir yuvanın kolay kolay bozulamayacağinin.
    dediğim gibi her işte bir hayır var canım.
    sıkma tatlı canını.hayra yor hep.
    Rabbim ailene ve sana hep beraberce çokk çokk mutlu ve huzurlu daha nice yıllar nasib etsin inşallah.

14. 1 Ocak 2009
  15. Claries

Claries O bir anne:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    hemen umutsuzluğa kapılma canım onlar kimbilir 25 yıldır ne sorunların üstesinden gelmişlerdir umarım kısa zaman içinde barışırlar ve aileniz eskisi gibi bir arada olur mutlu yıllar canım

16. 1 Ocak 2009
  17. MENAR

MENAR Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    25 yıllık bir evlilik ve 5 aydır süren soğukluk :)

sence hangisi galip gelir?:jeyyar:

Allah büyük sorunlar,dertler vermesin saçma sapan bir sebep demişsin
    25 yıl bunun üstesinden gelebilecek kadar güçlü bence

madem ortada büyük bir problem yok bence tek sorun onların inatlaşması
    sen bu durumda küsüp ağlamak yerine onları bir arada tutmanın yollarını dene

senin üzerinden birbirlerine laf gönderiyorlarsa biraz muziplik yap sen başka şeyler söle
    (onları yakınlaştıracak sözler)anne babam çok üzülüyo bence seni çok seviyor ve çok pişman gibinaniknanik

he bir de sakın sadece bu sıkıntıdan kurtulmak içinde evlenmeyi deneme
    aileni sağlam tut sonra kendi aileni kurarsın
    inş.2009 senin ve ailen için çok güzel olura.s.

18. 1 Ocak 2009
  19. Şu inat ve küslük koskoca insanlara neler yaptırıyor madem mutsuzsunuz o zaman işte mahkeme yolu...sizin psikolojinizi bozmaya hakları yok barışma yoksa boşansınlar bence..kardeşlerinle birlik ol ve onlarla konuşun..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.