Çok üzgünüm arkadaşlar, ne olur yanımda olun

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve civcivy tarafından 2 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

2 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : civcivy
  1. civcivy

civcivy Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    .................................................................

Son düzenleyen: Moderatör: 9 Aralık 2010
  2. 2 Mayıs 2010
  3. civcivy

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Aşkım onların yorumlarını istememiş ki sadece tşk etmiş, ve ayrılıgın çok zor oldugunu söylemiş.Bana en garip geleni biri bile teselli etmemiş aşkımı, destan gibi mail döşemişler beni iyi düşünmesi gerektigini söylemişler , işte o E denilen özellikle bir ton gereksiz dolduruşa getiren, beni çok ama çok üzen cümle kurmuş ama biri bile teselli etmemiş.. Yazıklar olsun:KK43:(

4. 2 Mayıs 2010
  5. granada

granada evli,mutlu.... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    aman canııım salla gitsin o kim oluyo ki dış kapının mandalı:mymeka:,belli ki sevgilin takmamış onun dediklerini pek ciddiye almadığı için de cevap vermemiş,sonuçta seni ailesiyle tanıştırmış ciddi bir yola girmişsiniz,sevgilin seni tanıyor ve senden emin yerinde olsam hiç sallamam o kızı,sevgilimle bunu tartışıp keyfini de bozmam ilerde evlenince hoşlanmıyorsan görüşmesini istemezsin olur biter bence şimdi buna bu kadar kafa yormana gerek yok:nazar:

6. 2 Mayıs 2010
  7. Esra

Esra Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4.192
    Ödül Puanları:
    238
    eğer seni seviyorsa bence kibarca haddini bildirmeli,üstelik senden hoşlanmayan insanlarla da iletişimini kesmeli.şahsen eşimin benden hazzetmeyenihakkımda kötü şeyler düşünen biriyle arkadaşlığı olsa anında kopartıtım irtibatlarını.

8. 2 Mayıs 2010
  9. meldam

meldam Kaderimin Efendisiyim Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    198
    kızların edepsizliği ve terbiyesizliği :mymeka:canını sıkma ilşkinize zarar vermeye çalışıyorlar erkek arkadaşınla aranız bozulucak onların istedikleri olacak :nazar:bu mailden sonra erkek arkadaşının tavrı ne oldu arkadaşlığını sürdürecek mi CADIARZUmail atması önemli değil erkek arkadaşının arasına böyle insanlarla mesafe koyması daha önemlia.s misafir olarak gittiğin yer çekiştirmeye dedikodu yapmaya ne gerek var :nazar:
    niyetleri başından bozukmuş onlar kim ki seni yanınma yakıştıracak ilişkin hakkında yorum yapacak sevgilin seni savunması bile gerek seni seviyorsa gerisi boş ilişkine devam eder onlara mesafeli davranır

10. 2 Mayıs 2010
  11. Umutlu30

Umutlu30 vazgeçilmezimmm Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    108
    bence onlardan bitanesinini seninkinde gözü olabilir yada kıskanıyor olabilir ben senin yerinde olsam görüşmeyi bırak erkek arkadaşımı bile görüştürmezdim seni seviyorsa canım herzaman yanında olur zaten onlara kulak asmaz ama dikkatli ol bazı kadınlar şeytandır iyi gibi yada yardımsever gibi görünüp içten pazarlıkçı onun için askını uzak tut onlardan
    ne gariptirki bende bugün buna benzer olaydan ayrıldım3,5 yıllık aşkımdan

12. 2 Mayıs 2010
  13. Lullaby

Lullaby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    canım bence bu kadar takma sevgilinin taktığını sanmıyorum o kızları :) bence en güzel cevabı vermiş onlara sessiz kalarak. şimdi uzaktalar sanırım maille sanane tarzı bi konuşma olsa kırgınlık çıkıcak, ama hiç cevap vermeyerek bu konuda onların haddine bişi olmadığını gayet güzel belli etmiş bence.
    ama sen diğer şeylerde biri sana laf etti mi seni koruyor mu sahip çıkıyor mu bi gözlemle yine de. bu kızlara dikkat etmen gerektiğini anlamışsın zaten ha bana kalırsa da kızlar sevgilinin hayatından çıkmalı. bunun bi versiyon küçüğünü erkek arkadaşıyla yaşamıştı sevgilim tabi bu densiz yüzüme şaka misali laf sokuyordu en son kavga ettiler ve şuan anca meraba meraba görüşebiliyorlar ben selam bile vermiyorum :KK66: hoş bi ayrıldığımız dönem olmuştu o dönemde iyi olmuş fln diyip yanında bitmiş. haberin olsun yani böle insanlar çok var eğer kabul edemiyorsa o insanlar arkadaşı değildirler demektir hem ne hadlerine yani

14. 2 Mayıs 2010
  15. civcivy

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Öncelikle yorumlarınız ve yanımda oldugunuz için çok teşekkür ederim.

Bu maili ben görmemişim o zaman zaten bizim özel maillerimizin arasında kalmış, evet uzun bi zaman geçmiş aradan ama okuyunca kötü oldum çok üzüldüm. Kötü hissettim kendimi. Şimdi bizim güzel gelişmelerimizi neden tebrik ediyor neden ilgileniyor ki aşkımla anlamıyorum, çok yazık gerçekten. Sonradan öğrenmeseydim çok önce olurdu bu tepkim.

16. 2 Mayıs 2010
  17. civcivy

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben onu kıskançlıklarımla hiç boğmadım. Zaten Bu E de kıskanç olmamamın guzel oldugunu söylemiş mailinde enteresan geldi. Ben aşkıma hep güvendim halada çok guveniyorum ama bana böyle şeyler söylense paylardım kim olursa olsun, ''ben 1 yıldır beraberimki zor şartlarda, sen kim oluyorsun ki yakıştıramadım gibi bi laf ediyorsun
    derdim..''

18. 2 Mayıs 2010
  19. civcivy

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Çok ağrıma gitti aşkımın yanında onu daha iyi taşıyabilecek biri olmasını istermişmiş, uyumlu bir çift olduğumuzu düşünmüormuş. Biz o zaman 1 yıldır bilrikteydik ya kıza bakarmısınız ne diim ben şimdi buna. Bi kaç aylık bir ilişki olsa evet hadi belkide okadar zor şartlarda aşkımın yanında durmuşum, sevmişim.