çok üzgünüm..bana bilgi verirmisiniz:(

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve istem tarafından 12 Haziran 2008 başlatılmıştır.

12 Haziran 2008
    Konu Sahibi : istem
  1. istem

istem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ilk olarak konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum.forumda yeniyim çünkü.

arkadaşlar ben yaklaşık 7 ay önce ilk gebeliğimi mecburen sonlandırmak zorunda kaldım ve kürtaj oldum.çok ağladım bunalıma girdim.ve çevremdekiler ilk gebelikte kürtaj olduğum zaman birdaha bebeğimin hiç olmayacağını olursa bile bunun çok zor bir ihtimal olacağını söylüyorlar.bu gerçekten doğru mu?her gece rüyamda görüyorum.masmavi gözlü bir erkek çocuğu seviyorum okşuyorum öpüyorum ve gidiyor..kurtların köpeklerin parçaladığını görüyorum bazen kanlar içinde elime veriyorlar depresyona giriyorum heralde...çok üzülüyorum yavrumasenağlamakollarıma alamadım saramadım yavrumusenağlama

2. 12 Haziran 2008
  3. lora

lora buyrun benim!!! Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    hayir cnm cok sacma bir sey bu tam tersi kurtajdan sonra cabuk hamile kalinir ruyalarida gormen normal cunku hala dusunuyorsun ama merak etme isallah en kisa zamanda hamile kalirsin hayatim

4. 12 Haziran 2008
  5. rxuxyagibixsxeker

rxuxyagibixsxeker Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    ayy ne saçma düşünceler bunlar?tabiki olacak çocuğun böyle şeyler düşünme.Ve rüyaların hiç iyi değil.psikolojik destek al.allah yardımcın olsun bir an önce bebeğine kavuştursun

6. 12 Haziran 2008
  7. istem

istem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ah canım inşallah.büyükler de tutturdu çocuğun olmaz diye çok korkuyorum o yüzden.söylenenler karşısında eşim de çok korktu.sağolsun kayınvalidem olmaz öyle bişey daha çok gençsiniz olur çocuğunuz diye içimize su serpmeye çalışıyor ama bilmiyorum işte.çok karıştırdılar kafamızı.ah bide şu rüyalar çıkıp gitse hayatımdan.senağlama

8. 12 Haziran 2008
  9. WomenLove

WomenLove bir Aşk Krallığı Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    198

öncelikle kendini topla cnm veren allahtır bunu kimse tayin edemez
    benim arkadaşımın ablası ilk bebeğini ve başka bebekleride aldırdı
    yani ilki dahil 3 kürtaj oldu en son kürtajından 2 ay sonra hamile kaldı ve çokda güsel bir kızı oldu... o yüzden hiççç olmaz diye bişey yokk sende ve eşinde de problem yok...

ben hiç kürtaj olmadım ama olmuyorrrr 11 ay olacak cnm hemde o kadar iğne ilaç alıyorumm.....herşey rabbimdennnnnnnnnnn

kendi kendini piskolojik bunalıma sokma ve kürtaj olduğunuda deme cnmm
    herkes konuşur kimsenin ağzını büzemezsinn

10. 12 Haziran 2008
  11. lora

lora buyrun benim!!! Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    hickimseye kulak asma cnm sonucta anladigim kadariyla sen kurtaji kendi isteyinle olmamissin bu da rabbimin bir lutfu bende kurtaj oldum ve uc ay sonra hamile kaldim cok sukur ruyalara gelince kendini fazla etkileme simdi kendini yeni bir hamilelige adapte et ve tekrar bir bebisin olacagi hayallerini kur sukretki hamile kalabiliyosun cnmyarin bu gecirdigin gunler icin kendine cok kizacaksin sen moralini yuksek tutki simdi gelecek bebisin saglikli olsun cnm stres yapma

12. 12 Haziran 2008
  13. istem

istem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım çok teşekkür ederim yardımlarınız için.allah inşallah hepimizin gönlüne göre verir.inşallah sende en kısa zamanda müjdeli haberi verirsin bizlere.ben burda yalnızım hiç kimsem yok ailelerimizde şehir dışında o yüzden telefonda da kimseye danışamıyorum kimseye içimi dökemiyorum üzülmesinler diye.içime su serpildi valla.şuanda üzerimden büyük bir yük kalktığını hissedebiliyorum.tekrardan çok teşekkürler...

14. 12 Haziran 2008
  15. baranxixnannesi

baranxixnannesi cantanem baranım benım Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    canım benımde ilk bebişim kurtajla sonlandırıldı 3ay sonra hamiş kaldım hemde ılkıne gore daha cabuk kaldım. uzulme sen ya ruyalarında normal banada olmuştu.

16. 12 Haziran 2008
  17. WomenLove

WomenLove bir Aşk Krallığı Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    198
    cnm kk dannn herşey öğrenebilirsin danışa bilirsin burada o kadar bilgili arkadaşlar varki ve çoğuuu arkadaş yaşayarak tecrübe etmişlerrrrr....o yüzden kullandığın ilaçtannnn
    olacağın tedaviyee kadar sorabilirsinnnnnnnn kimselerede danışmazsınn
    kimse seni egosuna göre yargılamaz burada çünki inan bana burada o kaadar temiz dostluklar varki.....gönlünü ferah tut...rabbimdir veren alan...o ki toprağa can verdi .....Şeniz

18. 12 Haziran 2008
  19. Kancicegim

Kancicegim Aysima´nin Annesi:) Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    canim benim cok gecmis olsun..
    ilk bebeginde kurtaj oldun digerlerinde de olacaksin diye birsey yok.buna kesinlikle inanmiyorum cunku ben de dusuk yaptim cok zor gunler gecirdim seni cok iyi anliyorum...ilk baslarda hap aklinda olur ama inan zaman herseyi unutturuyor..bir de kurtajdan sonra rahim agzi acik oldugu icin hamile kalma riskin cok yuksek bunu da iyi dusun,Allah bir daha gostermesin insallah en kisa zamanda sne de anne olursun canim benim...sevgiler...