çok üzgünüm bir yardımcı olurmusunuz lütfen

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve EU1 tarafından 2 Şubat 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    2 Şubat 2009
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

arkadaşlar çok acemiyim bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.. ya 2 hafta önce partnerimle birlikte olduk ertesi gün hapı kullandım. 2 gün önce yine ilişkiye girdik iki kere affedersiniz ama içime boşaldı. hap alamadık. hastalığım biteli 3-4 gün falan oldu hamile olup olmadığımı nasıl öğrenebilirim? sizce hamilemiyimdir birde belirtiler mide bulanması gibi ne kadar zaman sonra ortaya çıkar

2. 2 Şubat 2009
  3. Kelebek_00

Kelebek_00 seviyorum nan Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    hastaligin geldi ise hamile degilsin sanirim canim..ama emin olmak istersen idrar testi yap.

4. 2 Şubat 2009
  5. gxuxlce naz:)

gxuxlce naz:) Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    idrar testi yapmalısın canım yada kan testi onda bir haftalık dahi olsan öğlenebilirsin mide bulantılarını beklersen ooo öğrendiğinde iki buçuk 3 aylık olabilirsin sen kan testi yap bence bide sana tavsiye lütfen çok dikkatli ol bu hafife alıncak bi konu değil allah korusun aldırmak zorundada olabilisin.bu katillikten başka bişi değildir.

6. 2 Şubat 2009
  7. canangezer

canangezer Guest

canım hasta olduysan bence deilsindir ama en güvenilir olan kan testi bence biran önce yaptır ve korunma yollarını öğren ben 3 yıl konturol hapı kullandım ve çok memnunum.adı jasmine hormon seviyesi çok düşük.yan etkisini görmedim.

8. 2 Şubat 2009
  9. EU1

EU1 Guest

yanlış anlaşıldım galiba ben hastalığım bittikten sonra tekrar ilişkiye girdim o zaman hamile kalmaktan korkuyorum

10. 3 Şubat 2009
  11. firuze-1524

firuze-1524 Bal kız & Bal oğlan Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    adetine yakın kan testi yaptırabilirsin
    en doğru sonucu o verir

12. 3 Şubat 2009
  13. bir_umut

bir_umut Guest

Adet bitiminden sonra bir hafta içinde kadında yumurtlama olur dolayısıyla ilk 5 gün tehlikesiz denir. Ama korunduğunuza göre hamileik istemiyorsunuz o halde idrar ya da kan testi yaptırmalısınız. Bulantı her hamilelikte görülmeyebilir bir de geç başlayabilir. En mantıklısı bir sağlık merkezinde kan ve idrar tahlili yaptırıp kesin netice almak. Gönlünüzce bir sonuç almanız dileğiyle...

14. 3 Şubat 2009
  15. serdi

serdi Guest

ilişkiye girdiğin tarihten 15 gün sonra kanda gebelik baktırırsan çıkar... tekrar ilişkiye girme ve bekle.... mide bulantısı gibi belirtiler 6 haftalıkken başlıyor..

16. 3 Şubat 2009
  17. EU1

EU1 Guest

çok teşekkür ederim

18. 23 Şubat 2009
  19. EU1

EU1 Guest

kızlar hastalandım, ama akıntım az geldi yani bana da öle gelmiş olabilir. hamilelik testi yaptıramıyorum çok korkuyorum

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.