Çok üzgünüm çokk çaresizimm:((

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve NazlxixHilal tarafından 15 Kasım 2008 başlatılmıştır.

15 Kasım 2008
    Konu Sahibi : NazlxixHilal
  1. NazlxixHilal

NazlxixHilal ÖmrümeÖmürKatmayaAzKaldı Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    senağlama ilk defa bir başlık açıyorum becerebilicemmi bilmem ama başlayım
    şuan sevdigimden ayrıldım.nedenm?babam istedigi için,uzak yere vermem dedigi için.çok cabaladımm çok agladım hala aglıyorum çookk kötüyümm.
    derdimi sıkıntımı paylaşabilecegim bi arkadaşım bile yok.
    ne yapmalıyım nasipdi diyip üzülmemelimiyim??
    azçok bilirsiniz bikaç kez paylaşmıştım.sevdigim karslı azeri ama istanbulda dogmuş büyümüş.
    sert ciddi mantıklı karraları olan biriydi.agırdı davranışları olması gerekendi belki.
    çok çabaladık dedi sana güveniyorum istedigim gibi bir eş olucaksın mutlu olucaz.ama olmadıı:KK43:mutlu olamadımmmmmm.
    çok seviyordummmmm seviyorduuuu hala seviyoruzz ama engelimiz büyük,büyük olan baba.ben babama bakmaya bile kıyamam ben babamı asla üzemem.çok üzüldü çok dertleri varrr sıkıntıları birde ben agır geliyordum.
    Alim ise yoruldu insanların laflarından cevremden ailemden herkez olumsuz bakıyor istemiyor.istememeleri ise uzaklık ve agır yükü çok olan bi evlilik yapıcak olmam ama mutlu olurdum onlarda biliyor bunu.ÇOK İYİ BİRİ ADAM GİBİ ADAM KARKTERLİ SERTTİR AMA MERTTİR BE BENİM ALİMsenağlama.
    Ailemde takdir ediyor helal olsun buzamanda böyle adam diyor ama gel gelelim yanaşmıyorlar beni vermeye.
    Uzattımmmmm evettt,çok anlatacaklarım varr içim dolu ama boşverdimmm.
    NE YAPMALIYIM NASIL UNUTABİLİRİM.çok şey yaşadık herşeyi ben onda tattım zevki hercanı mutlulugu aglamayı dahasııı dahasııııı.BİZ EVLENİCEKTİKKK GEÇ OLMADAN AMA EVLENEMİYORUMMsenağlama.AİLECEK GÖRÜŞÜYORDUK HERŞEY İYİDİ MUTLUYDUKK AMA ARTIK MUTLU DEGİLİMMMM.
    evlensem dermiydim ah kafam ah niye evlendimmm dogrumu yaptımmmmm.offfffffffoffffffff

2. 15 Kasım 2008
  3. ela00

ela00 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım eğer babanın karar değiştirmesi imkansız ve ben elimden gelen herşeyi yaptım olmadı diosan ewt söylemesi kolay belki ama kendine zaman wer atlatmaya çalış:çok üzgünüm:

4. 16 Kasım 2008
  5. NazlxixHilal

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Çok zoorrr atlatmam. gece okadar çok agladımki.bana o yavrummmm,gell yanıma diyişi kulaklarımda.o sürmeli kara gözleri gözümün önünden hiç gitmiyor.
    gece saatte bir uyandım aglayarak,sabah aglayarak uyandım.annem gece gelmiş yanıma konuşmuş benimle aglamakdan hatırlamıyorum bile.napıcam ben çok zor delircek gibiyim.

6. 16 Kasım 2008
  7. semaa

semaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım ya neden vermiyolar anlayamadım doğrusu ailecek görüşüyoruzda demişsin,sorun ne yani adam gibi adam diyosun,ailemde takdir ediyodu diyosunn....

8. 16 Kasım 2008
  9. Geveze

Geveze Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Canım bu kadar seviyorsan hemen pes etme belki ailenin kararı zamanla değişir senin ne kadar üzüldüğünü,sevdiğini gördüklerinde kararlarını değiştirirler.Biraz zamana bırak bakalım

10. 16 Kasım 2008
  11. kahvekolik

kahvekolik Ya Hafiz! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    aynısını bende yaşadım. uzaklık, aileler arası farklar. aynen babama hiç kıyamam çok severim. ama aşk işte restler çektim, küstüm hatta tehdit ettim, sonunda oldu. ama pişman olacak mıyım bilmiyorum zaman gösterecek.

12. 16 Kasım 2008
  13. icimdeki_sen

icimdeki_sen 17.10.2014 miladim kizim Pro Üye

Beğenildi:
    77
    Ödül Puanları:
    153
    peki canim neden sevdigin adama senin yasadigin sehire gelmiyor??
    yani senin gitmene baban razi olmuyorsa o zaman o gelsin...

14. 16 Kasım 2008
  15. NazlxixHilal

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kültür farkı diyorlar,aslında kültür farkı falan göremiyorum ortada.o benim yaşadıgım şehire gelemez çünkü kurulu düzeni var ortamı var ve asla bir bayanın kararıyla hareket etmez öylebir yapısı var.dogrultusu üzerinde yürür mantıgını öncelik kullanır.
    alicek görüşüyorduk derken ablalarımla görüştü yüz yüze ve uzaklık falan olunca aliemle msnden görüşüyordu çok seviyorlardı.
    ama babam ven bebegimi vermem oralara onlara diyor.
    karslı azeri olduklarından yaşayışları farkı agır.hizmet çok saygı aşırı derecede çok ama şu varki kadına çok önem verirler ki bunuda gördüümm.
    ahhh pes etmeyimde ne yapayım.
    kaçsam ki yapamam yetişme tarzımdan dolayı böyle birşeyi asla yapamam ölsem yapamam ama düşünüyormuyum evet.
    aileme resti ceksem küssem elden negelir onlar mahvolucak...Caresiizimmmmmmmmm çok çok inanılmaz yıkıldımmm Alimi istiyorummmmm:KK43:
    o benim ERKEGİM dii ALİM di CANIMINİÇİ di ama yok ettiler 3saat içinde:KK43:
    BABAM GECE HİÇ UYUMAMIŞ ÜZÜLMÜŞ BANA.GECE 4DE BAKTIM TEPEMDE DİKİLİYO ÇAKTIRMADIM AMA ANLADIM.odamın kapısını kapatmadılar açık tuttular niye bunuda anlamış degilimm....babamı gördükce dahada çok yıkılıyorum belli ettirmiyor beni güldürmeye çalışıyor bişeyler yaptırıyor oysaki benim gözlerim açılmıyor şişş aglamakdan.YAŞIM 21 VE BEN İLK DEFA BÖYLESİNE AŞIK OLMAYI BIRAKTIM SEVDİM SAYDIM KENDİMİ ONA VERDİMM HERŞEYİMLE BEN ONUN KADINI OLUCAKTIM:KK43:

16. 16 Kasım 2008
  17. esteda

esteda Batuhan & Bertuğ canlarım Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba bende senin başka biryerde yazını okumuştum karslı azeriye gelin gidicem yardım edrmisiniz diye özel msj göndericektim ama beceremedim.neyse bende karslı azerisiyim evleniceğini düşünmüştüm bu yazıyı okuyana kadar çok üzüldüm inşallah herşey halyoluna girer

18. 16 Kasım 2008
  19. Schirin

Schirin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    seni bu kadar düşünen ailen senin için yanlış karar vermez cnm bence aileni dinle karslıları tanımam ama az cok ailen senin kimlerle anlaşabilecegini bilir cnm.. kendini çaresiz düşünme Allah başka çaresizlikler vermesin üzülme