çok üzgünüm sonucum negatif :(

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve pera80 tarafından 14 Eylül 2010 başlatılmıştır.

14 Eylül 2010
    Konu Sahibi : pera80
  1. pera80

pera80 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    88
    kızlar bugün sonucumu öğrendim maalesef negaitif tek embriyo vermişlerdi dondurulmuşlarla deneyeceğim 2 ay ara vermem gerekiyomuş üzgünüm çok üzüldüm
    içimden hep tutucak diye düşünüyodum

2. 14 Eylül 2010
  3. ozcen

ozcen 12 dev adama tam destek.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Hayırlısını dilemek lazım ALLAH tan. inşallah diğer sefere olur..umut etmektren ve duadan vazgeçme.

Bol bol zıpla hopla.Tadını çıkar hayatın. Bakarsın bugünleri arasın bebişinle.:)) Mutluluklar.

4. 14 Eylül 2010
  5. xBettyx

xBettyx Sabırla bekliyorum..... Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    Canım çok üzüldüm ama herşey kader kısmet... Ben de 4 kere yaşadım bu hüznü şimdi 5. denememdeyim... Ama amacımıza ulaşmak için yıkılmayacağız... Ne güzel dondurulmuşun var inşallah Allahım dondurulmuşlarınla yüzünü güldürür....

6. 14 Eylül 2010
  7. ALLAHvarGAMyok

ALLAHvarGAMyok ikizlerin annesi ♡♡♡ Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    198
    :KK43:((((( cok uzuldum bnde senden cok umıtlydım rabbm hayırlısını versın bır dıger denemede ınşşşşş

8. 14 Eylül 2010
  9. gamzelim.66

gamzelim.66 en buyuk duamsin bebegim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım çok üzüldüm temmuzda ilk denememde bende negatifi görmüştüm..hemen dondrulmuşlarla başladım ve çok şükür..herşeyde vardır bi hayır..inş dondurulmuşlarda yüzün güler nasip kısmet..

10. 14 Eylül 2010
  11. ALLAHvarGAMyok

ALLAHvarGAMyok ikizlerin annesi ♡♡♡ Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    198
    kelımler kıfayetsız kalıor bu durumlard ama bak bırde söle dusun maddı bakımdan hıc deılse deneyebılıorsun cok sukur..... bu ımkanı olmayanlarda cok

12. 15 Eylül 2010
  13. midye

midye Rabbim şükürler olsun Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    canım cok uzuldum senı cok ıyı anlıyorum benımde sonucta 0 cıkmıstı ben hala bıkac gun sonra yaptırsam degısır mı falan dedım saf saf dr dedı dusmus tutunmamıs gıtmıs dedı mercımegıme:KK43: bunu soyleyınce basta ıdrak edemedım bön bön baktım sonra hıckırarak aglamaya basladım arabaya gecınce bagıra bagıra agladım coook zor acısı tarıfsız oluyor ama cok sukur atlattım daha azaldı sımdı...ama bu yazıyı yazarken yıne aglıyorum. sımdı kendımı toparlamaya calısıyorum napalım nasıp boyleymıs daha zamanı var demek kı... onumuze bakmak zorundayız 2. denemede daha da guclu olmalıyız en azından eslerımızı uzmemek ıcın guclu durmalıyız....dondurulmusun surecı hem maddı hem manevı daha kolay oluyormus

14. 15 Eylül 2010
  15. MUGUSH

MUGUSH Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    uzulme benımde gecen sefer bos gebelık oldu bu gebelıge hastır dedı doktor sımdıde 4 hafta 5 gunluk hamıleyım sakır sakır kanamam war gıttım doktora kese war ama bebek görunmuo cuma tekrar bakıcak yıne dustu sanırım kurtaj olucam cok uzuluyorum allah yardımcımız olsun::KK43::KK43:

16. 15 Eylül 2010
  17. pera80

pera80 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    88
    Kizlar tam 50 gunluk uzun maratonumun sonundayim ;( 50 gun once basladim bu upuzun protokole Boyle olmasi gerekiyormus diyorum aglamaktan bagirmaktan baska hic bisii gelmiyo elimden cok zor geciyo cok uzgunum dondurulmuslarla hemen baslanmiyormus 2 adet gecmesi gerekiyormus sizin hamile haberlerinizi alinca hep daha da umutlaniyordum simdi tekrar baslicam herseye en azindan yumurta toplama yok
    benim ne bi kanamamoldu ne bi agrim sizim Peki Nereye gitti minim bevegim nasi dusty Ben onu anlayamiyorum tek embriyo her zaman daha da zormus
    cok uzgunum kizlar cokk

18. 15 Eylül 2010
  19. baharnaz

baharnaz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10.566
    Ödül Puanları:
    238
    Canım Allah hayırlısını versin Dondurulmuşlarla bebeğini verir sana İnşallah canım. Umudunu ve duanı eksik etme.