çok üzgünüm suyum azalmış

Konusu 'Ekim Anneleri' forumundadır ve WaterLilly tarafından 20 Eylül 2008 başlatılmıştır.

20 Eylül 2008
    Konu Sahibi : WaterLilly
  1. WaterLilly

WaterLilly Rüya'm benim Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar dün kontrolümüz vardı. maalesef üzücü haberlerle döndük. Suyum azalmış, sınırdaymış. Kızım da yeterince kilo almamış doktorum çarşamba bir daha bakalım suyun daha da azalırsa cuma alalım sezeryanla dedi senağlama çok moralim bozuldu. yatak istirahati verdi çarşambaya kadar kalkmak yok. benim hatam oldu hep. geçen hafta izne ayrılınca iyi bakamadım kızıma, ev işi yapıcam diye yordum ikimizi de. dua edin kızlar bebişim toparlasın kendini.
    sizler de iyi bakın kendinize, bol su için ve dinlenin.

2. 20 Eylül 2008
  3. destina4

destina4 minik bamyam büyüyor Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    geçmiş olsun canım ama çok üzme kendini..dışarda büyütmek içerde büyütmekten daha kolay bu haftadan sonra..şimdi üzülürsen istirahat ettiğin süre içindeki dinlnmeninde bebişe bi faydası olmaz iyi düşün iyi olsun canımmŞeniz

4. 20 Eylül 2008
  5. ilgin0707

ilgin0707 seviyor seviliyor:) Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    canım benimde aynı sorun oldu iki hafta önce aldılar sezeryanla kızımı geçmiş olsun canım benim kızımın kilosu yerindeydi dinlen canım kendini yorma umarım herşeyin hakkında hayırlısı olur annesi
    stres yapmamaya çalış

6. 20 Eylül 2008
  7. phatosh

phatosh minik kahramanım benim!.. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim geçmiş olsun.ama stres yapma sakın.herşeyde bi hayır vardır..Allah yardımcınız olsun..bende cuma sezaryen olacağım kısmetse.şurda kaç gün kaldıki.dinlenmene bak canım..rahat olmaya çalışa.s.

8. 20 Eylül 2008
  9. celen35

celen35 bodruma da gittik beraber :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canım gecmiş olsun.ama bunda bu kadar üzülecek stres yapacak kendini suclayacak birşey yok kii.artık bebiş dısarıda yasıycak duruma geldi.bak herseyde bi, hayır vardır.yine şükret allaha ki bu dönemde bööle bi sorunla karsılasıldı.ya daha erken olsaydı allah korusun.sıkma canını.herseyin hayırlısını iste bu mubarek günlerde..allah senn be bebişimizin yardımcısı olsun tatlım:1hug:

10. 20 Eylül 2008
  11. nisa77

nisa77 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    canım geçmiş olsun en azından haftan normal tatlım üzülme rabbim kolaylık verecek sen dinlen stres yapma dua et ve gerisini Allaha bırak.herşeyi o bilir üzülme sakına.s.dilerim kuzucuğun çok sağlıklı doğar:Saruboceq:hepimizin inşallah

12. 20 Eylül 2008
  13. yexsximmerve

yexsximmerve Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    geçmiş olsun canım kafana takıp üzülme neolur sen iyi düşün ki iyi olsun

14. 20 Eylül 2008
  15. ddm

ddm yok başka yolu..... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    herşeyin hayırlısı canım
    bozma moralini
    36hafta çokta erken bir hafta değil
    büyür o allahın izniyle
    kendinide suçlama
    nekadar olmuş ki kilosu???

16. 20 Eylül 2008
  17. gxuxl-xsxen

gxuxl-xsxen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende de var aynı sorun suyun azalmış dedi daha çok olması gerek dedi bol bol içiyorum ama elden başka bişey gelmiyor haftaya tekrar bakılcak bakalım ne dicek

18. 20 Eylül 2008
  19. WaterLilly

WaterLilly Rüya'm benim Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar teşekkür ederim desteğiniz için. kızım 2650 olmuş. 3000 olsa sorun olmaz diyor doktorum. biliyorum daha minik bebekler bile doğuyor, büyüyor ama gönül tabi ki günü dolsun kilosu daha iyi olsun istiyor. Herşeyin hayırlısını dilemekten başka elimden birşey gelmiyor. Bi de şu kasılmalarım olmaa. Taş gibi oluyor karnım, kuzucum da sıkışıp kalıyor hareket edemiyor ama ağrım olmuyor. dün akşam 10 dk ya bir oluyordu bugün biraz rahatladım.ağım. çarşamba nst ye bağlanacsizin de kasılmanız oluyor mu böyle.