Çok üzgünüm...

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve hala_umut_var_mxix tarafından 15 Ocak 2009 başlatılmıştır.

15 Ocak 2009
    Konu Sahibi : hala_umut_var_mxix
  1. hala_umut_var_mxix

hala_umut_var_mxix kalbindeki siyah iz benım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kızlar yatağımda dört döndüm uyuyamadım.7 ay geçti hala toparlanamadım ben ne yapacagım bilmiyorum.21 yaşındayım kimse güvendiysem beni yarı yolda bıraktı arkasını döndü.Ben ona güvenerek ne kadar büyük bir hata yapmışım.
    Okulum var stajım var kpss ye hazırlanmam gerek ama bir türlü konsantre olamıyorum.Çok gerideyim arkadaşlarıma göre.Bütün yaz kps çalışmışlar ben ise bütün yazımı ağlayarak geçirdim.Hala da toparlanamadım.Neden iyi olamıyorum sanki neden beni bu kadar inciten onun arkasından neden hala gözyaşı döküyorum.Neden güçlü bir kız olamıyorum.

2. 15 Ocak 2009
  3. Efla

Efla bize bağışla Allahım Pro Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    hayatta her zaman öncelikle kendinize güvenin. ben bunu tecrübelerle öğrendim.

kpss için geç değil. bir an evvel planınızı programınızı yapıp çalışmaya başlayın. en büyük yatırımınız mesleğiniz şu an için.
    yanlış kişiler için yeterince zaman harcamışsınız. daha fazla düşünerek sağlığınızı olumsuz etkilemeyin.
    tek başınıza altından kalkamıyorsanız bir uzmanla görüşmenizde fayda var.

4. 15 Ocak 2009
  5. Sensible

Sensible Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    97
    Ödül Puanları:
    108
    Hayatta hersey insani güclü kilar canim.
    Bugün ki yasadiklarin ilerde sana "ben ne kadar güclüyüm" dedirtecek emin ol.
    Mücadele güzeldir, pes etmek ise insanin yapabilecegi en korkunc sey.
    Her derdin ardindan iyi seylerin olacagina inandim hep.
    Kalben inandim buna herzaman ve hala inanmaktayim.
    Rabbim hic bir kuluna tasiyamayacagi yükü vermez derler ya, gercektende öyle.
    Allah senin bu sIkIntilari atlatabilecegini bildigi icin bu sIkIntilari verdi sana.
    Yoksa hic bir kuluna eziyet etmek ister mi O? (hasa)

Dua et bol bol, ve Allah'tan sabir dile.

Ben senin güclü biri olduguna inaniyorum. Yoksa dedigim gibi Rabbim sana bu sIkIntilari vermezdi.

Toparlan, kendine güven, hedef belirle ve hedefine ulas.

Bu mümkün, hayatta hersey mümkün ve sende bunu yapabilirsin!

Öpüyorum

6. 15 Ocak 2009
  7. yesilim

yesilim Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    İçerik nedeniyle"AŞK ACISI ÇEKENLER "bölümüne taşınmıştır
    Editör arkadaşımın da bilgisine

8. 15 Ocak 2009
  9. hala_umut_var_mxix

hala_umut_var_mxix kalbindeki siyah iz benım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kızlar çok teşekkür ederim.çok iyisiniz.Allah razı olsun.
    Ben bu aralar kendimi çok yalnız hissediyorum.Küçük bir ilçede yaşıyorum.Bütün arkadaşlarım ünilerindeler.Anneme derdimi anlatsam annem ağladığımı görünce hemen ağlamaya başlıyor o yüzden onunla konuşamıyorum hiç.
    Ben sorumluluklarımın bilincindeyim akşama kadar ders çalışıyorum sanki hiç verim alamıyorum.yetiştiremiyorum.
    Kendimi çok savunmasız ve zayıf hissediyorum.Ben geçmişi geçmişte bırakıp yoluma devam etmeye çalışıyorum ama galiba pek üstesinden gelemiyorum tek başıma.
    Zaten onun benim hayatımda yeri yok olmamalı bundan sonra.Bu kendime ve aileme bir kötülük olur.
    Kafam çok dağınık cümlelerim alakasız gibi olmuş kusra bakmayın.
    Tavsiyelerinizi defalarca okudum düzelebilmek için elimden ne gelirse yapıcam yapmaya calışıyorum.iYİKİ VARSINIZ

10. 22 Ocak 2009
  11. jared

jared Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım aynı duyguları bende yaşadım nasıl bir acı nasıl bir duygu çok iyi biliyorum bunun sadece tek bir çözümü var o da zaman sadece zaman...

12. 23 Ocak 2009
  13. ros3

ros3 Guest

ilerde bunların hepsi gecıcekk emın ol senın ıcınn sadece onemlı olan meslekk sahıbı olman ondan sonra gerısı zaten gelır kardeşim

14. 23 Ocak 2009
  15. efftelya

efftelya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.515
    Ödül Puanları:
    163
    zaman herseyın ılacı kalbıne aldırmadan bır sure dusunmeden bu zaman dılımını gecırırsen senı bıraz daha yatıstıracaktır Allah sabır versın..