çok üzgünüm:))

Konusu 'Duyuru : Maalesef bebeğimi kaybettim : (' forumundadır ve dilemma_ tarafından 26 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

26 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : dilemma_
  1. dilemma_

dilemma_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Umarım kimse yaşamaz! Ama bizler için herşey, yaşıyoruz işte...
    Normal yolla gebe kaldım hem de ilk denemede....Ama kısmet değilmiş. 6 haftalık bebeğimin maalesef ki kalp atışı duyulmadı. Vee dün aldılar onu. Artık yok:çok üzgünüm: Doktor durumun normal olduğunu ilk gebeliklerde oluşabileceğini ve 2 ay sonra tekrar deneyebileceğimi söyledi. Şu an tesellim bu zaten. Umudumu kaybetmedim elbette. Allahın izniyle tekrar hamile kalacağım inşallah. Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar sizler de umut edin nolur.....

2. 26 Mayıs 2009
  3. montesori

montesori metin's and kaan's mother Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    canım acını anlıyorum ama şükretmen gereken seylerde var bak demek kş normal yollardan hamile kalabiliyosun ya defalarca deneyenler napsın yanlıs anlama karsılastırma yapmıyorum...en kısa zamanda bebek haberini almak dilegiyle....

4. 26 Mayıs 2009
  5. dilemma_

dilemma_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Teşekkür ederim. Zaten onların ne yaşadığını biraz olsun anladım.Biraz diyebiliyorum ancak! Allah İsteyen herkese versin inşallah,bana da.

6. 26 Mayıs 2009
  7. busra44

busra44 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    canım seni çok iyi anlıyorum benimde 5gün önce 10haftalık bebeğimin kalbi durdu ve kürtaj oldum
    ınan şuan aldığım nefes bile çok anlamsız geliyor herşey çok boş
    Ama en azından sen biliyorsunki normal yollarla hamile kalabiliyorsun bu çok güzel
    ben 2düşük yaptım ve doktor bundan sonra büyük ihtimalle ancak tüp bebekle hamile kalabileceğimi söledi

8. 26 Mayıs 2009
  9. dilemma_

dilemma_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Canım çok üzüldüm. Kendi yazdığıma da sinir oldum şimdi, nispet yapar gibi olmuşsa eğer özür dilerim herkesten.
    Olsun tüp bebek te olsa senin için de umut var.Ne güzel