Çok üzücü allahım sen sabır ver bana

Konusu 'Duyuru : Maalesef bebeğimi kaybettim : (' forumundadır ve elfida33 tarafından 29 Eylül 2010 başlatılmıştır.

29 Eylül 2010
    Konu Sahibi : elfida33
  1. elfida33

elfida33 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    nerden başlayayım bilemiyorum ama paylaşacak hiç kimsem yok derdimi anlatacak .bebeğim gitti daha 7 haftalıktı.kalbi atmadı.doktor ilk söylediğinde dünyam başıma yıkıldı.olamaz diyordum bu bizim başımıza gelemez diyordum olamaz diyordum hayır hayır ama acı gerçekle karşı karşıya gelmiştik.ben ne emekler harcamıştım ne kadar çook dua etmiştim oysaki ama olmadı maalesef.kalbi atmadı yaşamak istemedi.eşimle kahrolduk artık gözyaşlarımızı durduramıyorduk .ben her ne kadar unuttum gibi görünsemde demek ki bir yerlerde hala acısı duruyormuş.1 yılın sonunda mucize gibiyidi.küçük canavar diyorduk eşimle geceleri elimizi karnıma koyuyor öyle uyuyorduk.şimdi karnıma bile dokunamıyorum.aynaya bakamıyorum.okula gidiyorum yüzlerce çocuğu eğitiyorum ama kendime derman olamıyorum.onlarla avutuyorum kendimi.onlara öğrettiğim her bir kelimeyle gurur duyuyorum ama bazen öyle bir an geliyorki donup kalıyorum sanki bir başka dünyadayım sanki ben ben değilim .hep dua ediyorum allahım sen benim aklıma sahip çık diye.hiç bir şey bana mutluluk vermiyor.günleri sayıyorum aylar geçsin istiyorum ama gerçekle yüzyüze geldiğimde işte o anda ......... gözlerim doluyor önce sonra yaş olup oluk oluk akıyor.şu an evimizde bir sessizlik var sanki ... o bize ses verdide şimdi yok gibi geliyor ama veremedi o kalbi atamadı , bir mucize olsaydı atsaydı ama olmadı.bize veda etti küçük canavarım.ama ben yine umutluyum ağlıyorum ama umudumu hiç yitirmiyorum allaha yalvarıyorum sadece.isyan etmiyorum hiç inancımı yitirmiyorum .dua edelim kızlar birbirimiz için ben hergün önce burdaki herkes için sonra kendim için duayı eksik etmiyorum..işte bu kadar .buda benim hikayem:KK43:(((

2. 29 Eylül 2010
  3. SSBULUTUM

SSBULUTUM Sağlıcakla Gel Bebeğim... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    geçmiş olsun canım. bende aynı şeyi yaşadım, nerdeyse bir sene olacak.hala atamadım içimden. Allah kimseye yaşatmasın. Ama sende kendini salma böyle. Dediğin gibi sadece dua et. Hayırlısı böyleymiş diye düşün. senağlama

4. 29 Eylül 2010
  5. Soru ilgeci

Soru ilgeci Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    55
    Ödül Puanları:
    153
    ah be meslektaşım, bebeğimizle vedalaştığımız zaman bile aynı! benimki de 5 yılın sonunda gelen mucize bebekti...7. haftada veda etti bize...benim de içim yanıyor, hamile birini görünce gözlerim doluveriyor. tırnak kadarlık embriyoya neden yandığımı anlamıyor, abarttığımı düşünüyor herkes. beiliğindeş yıl ne mücadele ettik,olmadı.kendi gelmişti bebeğim,iki haftalıktı daha varlığını hissettiğimde. kendimi kraliçe gibi hissettirdi bana.7haftalıkken bir anda tüm gebelik belirtilerim gitti ve 3 dr gezdim,üçü de kürta dedi. aldırmamak için direndim, iki haftaya yakın ölüsünü gezdirdim içimde. bu duyguyu yaşamayanlar anlayamaz zaten. allahım kimseye yaşatmasın. bir daha versin hepimize,hayırlı,sağlıklı....

6. 29 Eylül 2010
  7. gozdemmmmmm

gozdemmmmmm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    148
    Bende aynı şeyi daha yeni yaşadımm..Benim ki 11 haftalıktı minik kalbi durduğunda...8 yıldır aynı okuldayım...Densiz velilerimden biri ' gene boş musunuz' dedi bana geçen gün...
    Cevap veremedim,şok oldum...Ağlamaya başladım...Allahım hepimizi kurtarsın...

8. 29 Eylül 2010
  9. oglak75

oglak75 2 kelebeğim,aşkım ve ben Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    o veliyi bir bozsaydınız ne bu terbiyesizlik ya çocuklarından çektiğimiz yetmezmiş gibi veliler kat ve kat patavatsız
    bende bebeğimi 5 buçuk aylık hamileyken kaybettim çok hastaydı bebeğim gebeliğim sonlandırıldı inanın çok daha büyük bir acı her sabah tekmeleriyle uyandığınız bebeğinizi büyük acılarla ölü doğuruyorsunuz 3 ay oldu dün gece yine hüngür hüngür ağladım acısı geçmiyor geçiyormuş gibi yapıyoruz o kadar allah sabırlar versin

10. 29 Eylül 2010
  11. cigdem_k

cigdem_k Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    6 ay arayla 2 kez yaşadım aynı acıyı...ama olacak biliyorum oğluşumu (bilemiyorum içimden hep oğluşum demek geçiyor nedense oysa hamile kalana kadar hep kız annesi olmak istemişimdir) alcağım kucağıma...

12. 29 Eylül 2010
  13. Soru ilgeci

Soru ilgeci Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    55
    Ödül Puanları:
    153
    amin arkadaşım.inşallah bebeklerimiz kardeşlerini yollarlar bize. içimdeki acı sanki hiç geçmeyecek gibi geliyor. hamileliği tattığım için, anneliği hissettiğim için yeniden istiyorum. gerçi benim gebe kalmam çok zor ama yine de istiyorum.öte yandan da çok korkuyorum ya yine aynı şey olursa diye. allahım acısın bize.

14. 30 Eylül 2010
  15. gozdemmmmmm

gozdemmmmmm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    148
    Daha önce yazdıklarınızı okumuştum..Allah sabırlar versin,bir daha da yaşatmasın...Ben bebeğimin hareketlerini henüz hissedememiştim gittiğinde..Buna rağmen içimde korkunç bi acı bıraktı..Sizin yaşadıklarınızı düşünmek bile beni perişan ediyo..Allahım en kısa zamanda sağlıklı evlatlar nasip etsin..Sizin ki tüp bebek miydi.? Acaba benim tüp bebek diye mi başıma böyle bişey geldi...O kadar kötüyüm ki sağlıklı düşünemiyorum...Bu gün pazara gittim..Eve geldim baktım ki aldığım poşetlerden biri yok...Unutmuşum bi yerde..Kendimi de kaybetmekten korkar oldum......

16. 30 Eylül 2010
  17. SSBULUTUM

SSBULUTUM Sağlıcakla Gel Bebeğim... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım neden zor hamile kalman merak ettim. evet bende bir daha olursa diye korkuyorum. ama bunları düşünmekte istemiyorum. gerçekten insanın aklı gidecekmiş gibi oluyor. bu olay başıma geldiğinde çok korkmuştum.yani acaba neden oldu bir problem mi var bende falan diye.ama doktorum sağolsun ilk (ölü)gebeliğim olmasına rağmen bütün testleri yaptırdı ve her şey temiz çıktı.daha sonraları internette araştırmaya başladım ve gördüm ki benimle aynı kaderi paylaşan çok kişi varmış.ve bu olaydan sonra dünyaya sağlıklı çocuk getiren de bir çok kişi...Biliyorum ki sağlıklı bir bebeğim olana kadar bunun acısı geçmeyecek. Ama ben yürekten inanıyorum ki Allah nasip ederse bir gün bebeğime kavuşacağım.Diliyorum ki bana ve bebek özlemi çeken herkese Allah bunu nasip etsin.:Saruboceq: Ayrıca acılar paylaşılırsa azalıyor buna çok inanıyorum. Sakın içinize atıp kendinizi daha fazla yıpratmayın arkadaşlar. Sizi Seviyorum :lepi:

18. 30 Eylül 2010
  19. ruzgargulu8552

ruzgargulu8552 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Arkadaşlar yaşadıklarınız gerçekten çok zor Allah sabır versin... :KK43: benimde başıma geldi 2-3 haftalıkmış.. ama sadece kesesi oluşmuştu.daha kalp atışı yoktu...ama ona rağmen eşimle çok üzülmüştük... sizin acınızı tahmin edebiliyorum... :KK43: