çok üzülüyorum destege ihtiyacım var

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve eda1982 tarafından 9 Haziran 2008 başlatılmıştır.

9 Haziran 2008
    Konu Sahibi : eda1982
  1. eda1982

eda1982 CANIM KIZIM IRMAK'IM Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar 18 haftalık hamileyim ama eşim bazen çok anlayışsız oluyor daha dün gece tartıştık ben agladım küstüm.sanki içinde babalık heyecanı yok gibi bazen gerçekten çok ilgili bazen sanki ben evde yokmuşum gibi davranıyor.hamilelik dolayısıyla cinsel hayatımız eskisi gibi degil ikimizde bebege bişey olur diye korkuyoruz.ara sıra cinselligi yaşıyoruz.acaba o yüzdenmi bana böyle davranıyor benden sogumuş gibi.sordugum zamanda yok öyle bişey nerden çıkarıyorsun bunları diyor.sevgisini çok belli etmiyor.aslında suç onda degil ailesinde.ailesi ona karsı pek bir sevgi vermemiş babası birkere kucagına alıp sevmemiş.korkuyorum eşimde ya öyle bir baba olursa.ben kendi ailemden yana hiç ilgiszlik sevgisizlik cekmedim hatta biraz fazla şımartıldım.şimdi aynı şeyi eşimden bekliyorum.çok mu şey istiyorumsenağlama

2. 9 Haziran 2008
  3. seherb

seherb Benim Küçük Beylerim. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım inş. jherşey istedigin gibi olur ama belki bebişinin harektleri olmaya başlayınca degişir onu hissetmeye başlayınca onun babası öle die oda öle olcak deilyaa üsülme bukadar allah yardımcın olsun canım

4. 9 Haziran 2008
  5. emelyucel

emelyucel Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    eda okuyunca ınan kötü oldum ben 8 haftalık hamileydim (anne karnında öldü bebek artık değilim) ve eşime söylemi böylemi derdim adam sırtını dönüp yatıyordu o kadar gücüme giderdiki inan sessizce yatakda ağlardım bu istemiyor bebeği diye ama bizim bebeğimizi aldıklarında hastaneden çıktıkdan sonra eşimin ilk sorduğu canım bana ne zaman bir bebek daha vereceksin aslında o kadar çok hazırlamışkı kendini ben farkında değilmişim eşinde bebeğe birşey olur diye korkuyordur yada biz o dönemde aşırı ilgi istiyoruz üstümüze titrensin istiyoruz insallah herşey gönlünce olur canım

6. 9 Haziran 2008
  7. duygun..

duygun.. Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım erkek sonuçta..bizler gibi ne ince düşünebilir ne de bizim kadar duygusal olabilirler.onları bazen böyle kabul etmemiz gerekiyor..hepsi aynı yani canını sıkma sen bebişini düşün sen üzülünce o da üzülüyo annesii...hadi gülümse bakimmm

8. 9 Haziran 2008
  9. derinn84

derinn84 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım üzülme bebeğin var senin dikkat et kendine. bi doğsun ne çok sever bak. belki hamilesin diye senin alınganlığındır.

10. 9 Haziran 2008
  11. hat.korkut

hat.korkut Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım bazı erkeklerde hamilelikte görülen şeyler bunlar.Onlar bazen eşlerinin diilde kendilerini hamile zannediyorlar naz yapıyorlar.emin ol çok kısa bir zaman sonra geçer bunlar onlarda biz kadar olmasada kendilerince alışma süreci yaşıyorlar.sen haklı olarak nazını çekilmesini istiyorsun herşeye karşı daha hassassın.ama maalesef onlar bizim gibi her zaman ince düşünemiyorlar.bu zaman bir geçiş süreci.inşallah bebeğini sağlık bir şekilde kucağına alırsın.rabbim bir nefeste kurtarır umarım.ozaman bu yaşadıklarını ve yazdıklarını hiç hatırlamayacaksın bile.

12. 9 Haziran 2008
  13. meltemDE

meltemDE 7.aydayiz Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    edacim erkekler nasil davranicaklarini bilemiyince sacmalyioalr onlar anneler gibi dogustan bu duyguya sahip diiller o yuzden senle ayni hissedemiyordur esin bu yuzden ona kizmana gerek yok. Bide erkekler bebegi kucagina aldiklari anda anliyolar ne oldugunu biz ilk test cift cizgi ciktigi andan itibaren yasiyoruz o yuzden sende olan degisikligide anlamasini bekleme. Neyseki bak kk var burda birbirnini anlayan cok ayni durumda arkadas var yavas yavas esinde anlamaya baslar onalda paylasirsin üzme kendini hele simdi uzulme zamaninda diil yarilamisin hamileligide allah sag salim kucagina versin canim.

14. 9 Haziran 2008
  15. snookie

snookie Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    130
    Ödül Puanları:
    153
    geçenlerde de buna benzer bir başlık vardı kızlar neler oluyor?
    eşleriniz neden böyle davranıyor anlamıyorum...
    acaba bebeği mi istemiyorlar diye düşünüyorum, bebek ortak kararınız değilmiydi yoksa?
    cinselliğe gelince bize dr umuz 2. aydan itibaren sakıncalı olduğu için yasakladı ve eşim hem bana destek oldu hemde bu konuyu açmadı bile bir kere...
    ailesinden sevgi görmemesi onu bebeğine daha da yakınlaştırması lazım bence ki çocuğu yaşamasın yaşadıklarını aile sevgisiyle büyüsün...
    sizlerin şu an onlara ihtiyacınız var ama neden böyle yapıyorlar bende anlamadım...

16. 9 Haziran 2008
  17. baranxixnannesi

baranxixnannesi cantanem baranım benım Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    canım uzulme sakın en azından yanında ya benım gıbı 3aylık hamişken esın bırakıp gıtseydı ve sen yapayanlız hamilelık gecırıp dogum yapsaydın ne yapardın :çok üzgünüm:

18. 9 Haziran 2008
  19. snookie

snookie Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    130
    Ödül Puanları:
    153

off canım ya sende iyice üzdün şimdi beni anlamıyorum gerçekten anlamıyorum böyle yapan kocaları madem böyle yapıyorsunuz çocuk yapmayın...