Çok yalnızım

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve anngel tarafından 18 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

18 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : anngel
  1. anngel

anngel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    aslına bakarsanız evliyim 2 tane dünya tatlısı evladım var ama çok yanlızım herşeyin üstesinden gelmeye kendim çalışıyorum eşim deseniz işten geldiğinde yemeğini yeryemez (10 dakika içerinde ) hemen pc başına geçer ve pc başındanda yatana kadar kalmaz anlatmaktan ben yoruldum artık ona ama o anlamktan yorulmadı kendimi çok yanlız hissediyorum insanın eşiyle hiç birşey paylaşmazmı ya biz paylaşmıyoruz işte pcye ayırdığı vaktin yarım saatini dahi bize ayırmıyor bıktım artık bıktım dışarı çıkartmak bile istemiyor bizi hep evdeyiz hep evde gezelim dediğimde oflamalar poflamalara başlıyor yada dışarıya azcık dolaşmak için kırkyılda bir çıkardığındada 15 yada 20 dakika içinde geri getiriyor yani varmı yokmu farkında bile bazen değilim pc başında onunla oturmayıda denedim ama benim ikitane küçük çocuğum var onun yanında vakit geçiremiyorum malesef off öyle işte canım sıkıldı sizlerle dertleşmek istedim azcık kızlar senağlamasenağlama

2. 18 Ağustos 2010
  3. mimilucia

mimilucia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    pc de o kadar süre ne yaptığını sordunuz mu??????????? bu nasıl bir ilgisizlik söylemenize rağmen aynı davranışını sürdürmesi çok garip...çok üzüldüm çok yalnızım dediğinizde..

4. 18 Ağustos 2010
  5. anngel

anngel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    pcde işten geldiği süreden yatma aşamasına kadar pcde oyun oynuyor malesef:S

6. 18 Ağustos 2010
  7. mimilucia

mimilucia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    peki sizde ona oldukça ilgisiz davransanız? bişey söylediğinde - hı hı tamam - diyip geçseniz.. o akşam pcde oyun oynarken çocuklarınızı alıp dışarı çıksanız hiçbirşey söylemeden? bende ilgisiz bir babanın çocuğuyum bu tür insanlara böyle davranmak en iyisi diye düşünüyorum.

8. 18 Ağustos 2010
  9. anngel

anngel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    onuda denedim ama hiç değişmedi değişeceğide yok gibi bunaldığımı hissediyorum artık boğuluyorum sanki

10. 18 Ağustos 2010
  11. Sarissa

Sarissa uyudun uyanmadın olacak.. Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    148
    Off böyle tiplere sinir oluyorum.
    Yine oynasın oyununu ama bu kadar da ilgisizlik olmaz ki.
    Çocuklar baba sevgisinden yoksun kalıyorlar haberi yok.
    Bilgisayarı mı bozsanız acaba -tatlicadiarzu-

12. 18 Ağustos 2010
  13. mimilucia

mimilucia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Ne hali varsa görsün o zaman diorum sizin gibi anlayışlı bir eşi bu tutumlarıyla en sonunda kaybedicek.Çocuklarının bu ilgisizlikten ne kadar yıprandığını eğer küçüklerse seneler sonra anlıycak..yazık..

14. 18 Ağustos 2010
  15. anngel

anngel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    2 tane pc bozdum zaten sırf bu yüzden ama yine aldı :s of bilmiyorum ya bu duruma çok canım sıkılıyor

16. 18 Ağustos 2010
  17. anngel

anngel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    malsef çocuklar şimdilerde bile ilgisizlikten nasiplerini alıyor büyüdüklerindede aynısı olacak bir çocuğun babadan öğreneceği çok şey var ama bizde sadece hayali baba var :s

18. 18 Ağustos 2010
  19. mimilucia

mimilucia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    iki defa bozmanıza rağmen aldı mı..şaka gibi cidden bu bağımlılık gibi birşey olmuş..ayrılmayı düşünüyor musunuz?