çok yemek yediğim halde kilo alamıyorum

Konusu 'Kilo Almak İsteyenler !' forumundadır ve ban_soul tarafından 22 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

22 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : ban_soul
  1. ban_soul

ban_soul Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    çok yemek yediğim halde kilo alamıyorum... boyum 1.65 kilom 42... boyum kiloma göre uzun olunca çok çirkin bir görüntü oluyor... bacaklarım kollarım çok ince, hiç güzel durmuyor... benim yediğim yemekleri normal bir insan yese heralde obez olmuştu... kan değerlerimede baktırdım hiçbir sorun çıkmadı... yardımcı olursanız çoook sevinirim...

2. 22 Ağustos 2010
  3. sedef10

sedef10 my lord... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    valla bildiğim kadarı ile kalorisi yüksek olan gıdalardan yemelisin ceviz findık muz gibi bunları araştırırsın bide günde 5 kere yiyosan 10 kere yiyeceksin yemekten önce ve aralarda su içmiycekmişsin yemekden bi 30 dakika kadar sonra içebilirsin bende zayıfım ama bide emziriyorum ben nasıl kilo alcam bilmiyorumbilmiyorumkismilebilmiyorumkismilebilmiyorumkismile

4. 22 Ağustos 2010
  5. sedef10

sedef10 my lord... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    sütlü tatlar ve hamur tatlılardan da bol bol yemelisin hamur işlerinden de bide meyve bunlardan bol bol tüketeceksinsositososito

6. 22 Ağustos 2010
  7. hokabaz21

hokabaz21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım şu ekmeğin üstüne sürülen çikolardan yok mu onlardan al kaşık kaşık ekmeksiz ye fayda sağlıyor özellikle televiyon karşısında akşam yyiebilirsin ben muzun üstüne sürüyorum yanında da süt içiyorum çok iyi oluyor şimdi ramazan dolayısıyla yiyemeyebilirisn ramazandan sonra bir dene ama hergün ye kafana da takma derim rahatsızlığın yoksa boşver ilerde eminmki alınır

Son düzenleme: 22 Ağustos 2010
  8. 22 Ağustos 2010
  9. ban_soul

ban_soul Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ben herşey yiyorummm... her dakka yiyorum... bi ara yüksek kalorili şeyleri çok yiyim dedim yine faydası pek olmadı... iftarda zaten çok az su içiyom...midemi su ile doldurmamaya çalışıyorum... ama yine bi etkisi olmuo...

10. 22 Ağustos 2010
  11. ban_soul

ban_soul Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bunuda bi deniycem bakalım işe yarar inş...

12. 25 Ağustos 2010
  13. van__gogh

van__gogh Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bende 1.66 boyunda 41 kiloyum.Valla o kadar yiyorum ki anlatamam.Fish oil concreate diye bir balık yağı hapı atıyorum 1000mg ama etki etmiyor.Ben zaten yiyorum,çok mutsuz olmadığım günler.Ama gel gör ki kilo alamıyorum,artık bunun psikolojik boyutundaım.Telkinle kilo alabiliyor muyuz acaba? Hani ben zayıf değilim desemde vücut buna inansa,belki size göre olan ücut anlayışı bana göre değil.Belki de sıfır beden benim için 38 beden.İşin artık bu boyutundayım.

14. 25 Ağustos 2010
  15. pause

pause Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    öle olur mu ya hasta olur kız kilo alcam diye şeker hastası mı olsun:mymeka:

bence yaşınla ilgili olabilir bende 17 yaşıma kadar 45e bile çıkamamıştım ama şu an 20 yaşındayım. 55 kiloyum. gayet hatunum:)
    ayrıca başka bi topiktede yazdım. gece yatmadan önce 1 kaşık dut pekmezi yedim ben 1-2 hafta. sonrasında kilo almaya başladım. bende çok yerdim. yediklerim nereye gidiyo diye düşünürdümi hem dut pekmezi kan yaptığı için yağ olarak almıyorsun kilo. bence dene:KK66:

16. 25 Ağustos 2010
  17. ban_soul

ban_soul Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Allah sanada kolaylık versin.. bende balık yağı almayı düşünüyodum. sonra bazı balık yağı kullanan arkadaşlarımı gördüm. onlarda aşırı kilo ve cilt bozukluğu yaptı.. bu yüzden kullanıp bünyemi bozmak istemedim... başka yöntemler bulmaya çalışıyorum...

18. 25 Ağustos 2010
  19. ban_soul

ban_soul Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ben kan tahlillerimi yaptırdım. kansızlık yok... ama zaten pekmezi çok tüketen biriyim... yinede saol... daha çok tüketmeye çalışıcam...