çok yoruldum...

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve Kelebk tarafından 29 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    29 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : Kelebk
  1. Kelebk

Kelebk pembe hayat Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Ben daha önce paylaşmıştım sıkıntımı sizinle.Ama inanın artık kendimi kontrol edemiyorum kendimden nefret ediyorum.O kadar yalvardım rezil oldum çok ağrıma gitti gururumu hiçe saydım ben kendimi ifade edemiyomuyum diye sorguluyorum.Kendimi çok güçsüz değersiz hissediyorum.Küfür etme kötü söz söyleme diyorum beraber değiliz zaten kendisiyle.Görüştüğümüzde sevdiğini söylüyo duymak istediğim bu değil bunun doğru olmadğının farkındayım ben aptal yerine konmuş hissediyorum devam edemiyorum hayatıma.Kimseyle konuşmuyorum eminim okusa çok kötü olurdu.Gerçekten çok sevdiğim için sustum hep hatalı olabilirim ama beni söylediklerimi kaile almıyo insan yerine koyup konuşmuyo ne desem rahatsız oluyo rest çekiyo.İki gündür konuşmuyoruz hep ben haklı da olsam peşinden koştum yalvardım haketmiyorum bunu.Zoruma gidiyo utanıyorum benim degerim bumu hiçmi sevmedi neden yanındayken iyi davranıyo oynuyosun benimle diyorum kötü konuştuğunda yanındayken niye böyle değil diyorum inkar ediyo.Çok kötüyüm gercekten düşünseydi beni arardı umrunda olsaydım.Napıcam ben. İçime attım hep sıktım kendimi hastalandım.Sadece insan yerine koysaydı böcek gibi görmüş beni başka bi açıklama gelmiyo aklıma 10 aydır yaşıyorum bunu..Lütfen kötü bişey duymaya tahammülüm yok kendimi daha güçsüz hissediyorum en ufak ters bişey duymak korkusuyla yaşıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör: 7 Kasım 2010
  2. 29 Temmuz 2010
  3. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.170
    Ödül Puanları:
    463
    canım tam olarak anlayamadım, sevgilinin nesinden şikayetçisin, sorun tam olarak ne

4. 29 Temmuz 2010
  5. muchas_besos

muchas_besos Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım daha önce ne yazdıgını okumadım ama yasadıgın durumu o kadar iyi anlıyoumkı...sevdigin kişi tarafından umursanmamak,kendını degersiz hissetmeyi tam 5 yıldır yasayan birisi olarak diyorum..tam olarak ne yasadıgını bilmiorum ama hayata tutunmaya calıs...herşeyin düzelecegine ınandır kendını...öyle olması ımkansız bile olsa da...cok daha buyuk dertler var su hayattaa,tek yorgunlugun ,tek üzüntün bu olsun...öyle hissetmesen bile kendını buna ınandırmaya çalış...zamanla daha ıyı hıssedecegını düşünüorum kendını..

6. 29 Temmuz 2010
  7. edanaz

edanaz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    148
    Aşırı özgüven sahibi, kendisini senin hayatının merkezi olarak gören şımarık bir erkek. Sen sevdiğin için bişeyler yaptıkça o şımarmış. Ağlama, şunu düşün eğer sırf senin çabanla yürüyecekse bu ilişki yürümesin. O olmadan da sen varsın, ama sen olmadan o bir ilişki bile yürütemiyor.

8. 29 Temmuz 2010
  9. muchas_besos

muchas_besos Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bu kadar aynı olur dururumumuz...ama aramızdakı fark benı aramayacagını bildigim zaman bile arayıp peşıne düşmüorum.bı adım geri duruyorum...öyle olması gerekıor bencede sonucta biz bayanız vee erkeklerın bişiler yapması gerektgine inanıorum.zaten seven kişi peşine düşerdi senın ilgini görünce...bunları söylemem ne kadar senın durumu değiştirir bilmem canım ama bence peşıne düşmekten,bişiler ummaktan vazgcmen lazm

10. 29 Temmuz 2010
  11. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.170
    Ödül Puanları:
    463

inanamıyorum, halen bu adamla ne işin var, neden?
    şu an, şu dakka bu adamı terk etmelisin, birazcık kendine saygın kaldıysa...

yaş kaç bu arada?

12. 29 Temmuz 2010
  13. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146

sen hala onun peşinde dolaşarak bundan daha kötü durumlara düşmeyi hak ediyorsun

kendine çeki düzen vermediğin sürece bu adam seni parmağında oynatır

kendine gel

hayatını kurtar

kendini hiç mi sevmiyorsun:1closedeyes:

14. 29 Temmuz 2010
  15. loveli

loveli Rabbim koru yavrularımı Üye

Beğenildi:
    109
    Ödül Puanları:
    213