Çok zor durumayım arkadaşlar

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve adanaadana tarafından 5 Ocak 2009 başlatılmıştır.

5 Ocak 2009
    Konu Sahibi : adanaadana
  1. adanaadana

adanaadana Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    burnumun ucunda düşme oldu ve burnum 7 yıldır çok kötu durumda zaten ıkıncı estetık amelıyatı olmam gerekıyor lafı fazla uzatmayım adana başkent hastanesınde dr tamer seyhanı duyudunuzmu yada onda estetık yaptıran varmı lutfen paylaşımlarınıza ıhtıyacım var kıme guvenecegımı sasırdımÇok üzgünüm çoook

Son düzenleme: 5 Ocak 2009
  2. 5 Ocak 2009
  3. derinxx

derinxx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hayır hiç duymadım peki daha önce kime ameliyat oldun ve burnunda nasıl bir problem oldu.yani sen o doktoramı olmak istiyorsun.ben adanadayım başkalarını sorarsan yardımcı olabilirim

4. 6 Ocak 2009
  5. adanaadana

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    canım suan başkent hastanesınde o var dıye gıdecem sadece baska bı bılgımde yok 16 yıllık doktormus ve yrd.doç. baska kımseyıde tanımıyorumkı ben ordudayım suan ama adanada amelıyat olmayı dusunuyorum.senın tanıdıgın bıldıgın kım var bana bılgı verırsen cok sevınırım.ya burnum 7 yıl oldu yaptıralı yapan doktor ıner dedı burnum ınmedı ve üstü oyuk ucu çıkık ya yandan karga gıbı anlıcan.burnun orta kısmından ıtıbaren kemık cıkık ve burnumun ucundada tumsek olustu mercımek buyuklugunde çok kotu bır durumdaym

6. 6 Ocak 2009
  7. derinxx

derinxx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yani illaki başkent hastanesinde anlaşman vardamı oraya yaptırmak istiyorsun.benim doktorum serkan sayılıkan gerçekten bir numaralı bir doktor yani bildigim kadarıyla zaten estetikte anlaşmalı kuruluşlar ınınn bile faydası olmaz eger tabi bu açıdan düşünüyorsan

8. 6 Ocak 2009
  9. adanaadana

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    yok canım anlaşmayla fılan alakası yok.. sadece bıldıgım yer dıe işte..sen bu doktorda estetık yaptırdınmı??nerden tanıosun??ve nerde calısıo bılmıyorumkı bılgı versene

10. 6 Ocak 2009
  11. derinxx

derinxx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet ben geçen sene oldum serkan beye gazipaşada muhaynehanesi bence görüş kendisiyle gerçtekten çok iyi bir doktor

12. 6 Ocak 2009
  13. adanaadana

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    canım zaten sımdı arastırdım..senın yazdıklarınıda okudum kulüpten.cok tesekkur ederım ayıp olmazsa ne kadara yaptı burnunu..bı hastanede fılan yapıyormu acaba ben öğretmenım ya hane belkı faydası olur emeklı sandıgından.

14. 6 Ocak 2009
  15. derinxx

derinxx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    burdan fiyat yazamam dogru olmaz sonuçta ben geçen yıl yaptırdım ama istanbuldaki gibi uçuk fiyatlar degil eminol ayrıca kendi yerinde ameliaythanesi var orda yapıyor tabi çok problemliyse hastnede yapıyor orta dogu hastanesi

16. 6 Ocak 2009
  17. adanaadana

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    özelıme yazsan ya bır fıkrım olur

18. 7 Ocak 2009
  19. adanaadana

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    canım cok tesekkur ederım cok mutlu ettın benı..bıraz bahsetsene amelıyatından nasıl oldu sonuc ıyımıydı tam olarak nezaman oldun amelıyatı felan..lutfen en azından içim rahat olur doktoru kesın arıcam zaten burnun nasıl dogal oldun demı ay allahım ıkıncı amelıyatım olacak cok korkuyorum ya.