çok zor durumdayım biraz yardım :(

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve yllka tarafından 21 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

21 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : yllka
  1. yllka

yllka UMutlarım yeşeriyor Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    mrb kızlar benim durumum çok karışık hemen konuya gireceğim :gitme: .. aynı yerde çalştğım bi çocuk war faklı işyerlerindeyiz ama neyse sürekli bana bakıyor ama yemek aralarında faln filan bayah bakıyor ama neyse bi gün onun arkadaşı yanıma geldi muhabbet etti benimle sonra arkadaşının benden hoşlandığını söyledi. çok beğeniyormuş falan ne zmn onların ordan geçsem kitleniyor bana resmn ama bi adımda atmıyor neyse arkadaşı bi gün gelip yine benden numaramı istedi verdim o hoşlandığım çocuğa verir diye vermedi ki çocuğa sordum vermedin mi diye oda bana hayır neden vereyim dedi şok oldumakannehir dedim onu numarasını ver bana saçma sapan bi cwp ile konuyu geçiştirdi tamam söyledim bakalım dedi verecekl tamam diye msj çekti ama sürekli o bana msj atıyor ne ouyor anlamıyorum ama hoşlandığım çocuk sürekli bakıyor ama tık yok sanki yolladğı arkadaşı beni beğeniyor gibi bnm arkadaşlarımda bakma artık seviyorsa gelir diyor ama çok zor ya bnm eski sevgilimn nereli oldğunu bile söledi arkadaşı çünkü bni sormuşlar bi kaç kişiye kafam çok karşık nolur yardım edin bana:uhm:

2. 22 Mayıs 2010
  3. concordia

concordia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bu senden telefon isteyen arkadaşı büyük ihtimalle senden hoşlanıyo,sana bu şekilde yaklaşma yolunu seçmiş...
    belki de arkadaşına aranızı yapcam dedi oyalıyo çocuğu...
    bu elemanın hareketleri hoş değil...
    bence görüşmeyin onunla...

4. 22 Mayıs 2010
  5. ThirtyFouR

ThirtyFouR iStaNBuL Pro Üye

Beğenildi:
    411
    Ödül Puanları:
    188
    hala arkadasi benden hoslaniyor galibaa diye düsünüyorsan
    resmen hoslaniyor senden,büyük bi adilik yapmis yani yuh

ayrica canim senin yanina gelip sana acilma cesareti bile olmayan,cocuk gibi baska arkadasini yollayan adama niye umut bagliyorsun sen? yani sen öyle oldugunu düsünüyordun ve numarani verdin.

arkadaslarin cok hakli, seviyorsa sana gelir.sende o arkadasiyla kesinlikle irtibatini kes. bir daha yanina gelirsede, söyleyecegi vaesa kendisi söylesin baskasini yollamasin de bence.

o arkadasiyla görüsmeni kesinlikle dogru bulmuyorum, adam hem seni kandirmis hemde arkadasinin hoslandigi kiza sulanarak onada adilik yapiyor

6. 22 Mayıs 2010
  7. yllka

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ya bende öyle düşünüyorum ama o çocukta olanlardan haberi yok bnm o çocuğla konuşmam lazım ama korkuyorum yanlış anlar diye o çocula daha şmdi msjlaştım moralim bzuk hoşlandğım çocuk pas vermiyor bana diye sana hayır diyecek salak kim diyor senin gibi kız benden hoşlanıcak ve ben ona hayır diycem yok artık diye msjla yanıt verdi bende o salağı tanırsın yakında dedim söyle falan dedi boşwer dedim ben gidip sizce o çocukla konuşsam mı yoksa bu sevgi oyununu kalbimemi gömeyim. çocuk bana arkadaşım senden hoşlanıyor dedi sonra1 haftasonra o bana demedi bn sana gelip söyledim dedi sonra döndü dediki oda eski sevgilisi ile barışcak nolur akıl verin cesaretimi toplayım gdip konuşsam mı çocukta değiliz o 27 yaşında bende 22 yaşındayım..

8. 22 Mayıs 2010
  9. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.180
    Ödül Puanları:
    463
    hoşlandığın çocuğa gördükçe selam ver sende
    cesaretde vermiş olursun böylece
    bu devirde aracılıkmı kaldı canım
    medeni iki insan gibi selamlaşırsınız sonra bir iki sohbet etmeye başlarsınız
    olacaksa olay açılır zaten

10. 22 Mayıs 2010
  11. yllka

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    hergün görüyorum ama slm vercek csareti bulamıyorum kendimde hafif biri gibi algılmasın beni diye.. ama çokta beğeniyrum ve sürekli bana bakıyorbi kaç 2 kere bnm çalıştğım yere geldi ama bilmiyorum nasıl açılcam konuşcam hergün görüyorum heran ama offffmafoldumben

12. 23 Mayıs 2010
  13. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.180
    Ödül Puanları:
    463
    ne açılması canım açılmıcan ki
    sabah rastlaşırsın günaydın der geçersin
    çok basit bi kelime, kasma kendini sadece bi günaydın yanından geçip giderken
    akşam görürsen iyi akşamlar dicen gelip geçerken

zaten bundan cesaret alıp o sana döner bence

14. 23 Mayıs 2010
  15. yllka

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ya sürekli bakıyor ama onların ordaki cafeye gittğimde gülümsesem mi acababi gün otururken bide bnmle konuşan arkadaşı evli üstüne üstlük allahım tam bi aşkı memnu wakası napıcam hiç blmiyorum

16. 23 Mayıs 2010
  17. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.180
    Ödül Puanları:
    463
    keşke o adama numaranı falan vermeseymişin büyük hata yapmışsın, ya hoşlandığın çocuğa seninle ilgili yalan yanlış şeyler anlatırsa
    bence numaranı değiştirmeli ve o adama vermemelisin bi daha, eski numaranıda kapattır
    bence sen o çocuğa şirketteki bi iş arkadaşınmış gibi selam ver, doğal ol yani, kasarsan karizman gider, ona selam vermen normal bişeymiş gibi olmalı, bundan cesaret alacaktır

18. 23 Mayıs 2010
  19. yllka

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    numaramı değiştiremem senelerdir kullandğım bi numara.. aynı zmnda bu konuştuğum çocuk bni rahatsız edecek bi tip değil yakın zmndada işinden ayrılıyor başka bi yere gidiyor.. ben hoşlandğım çocuğa numaramı verir diye düşünerek numaramı verdim zaten ama o çocuk yani hoşlndğım çocukla hep gözgöze geliyoruz tamam yarın onların ordaki cafeye gidip gülümsiycem ona bakalım ne teki verecek ??