çok zor durumdayım :(

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve fthcr tarafından 17 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

17 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : fthcr
  1. fthcr

fthcr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bi problemim var aslına bakarsanız yazmaya bile çok utanıyorum ama belki benim durumumda olan arkadaşlar vardırda fikir alırım diye yazmaya karar verdim ben 5 ay önce doğum yaptım normal yolla.fakat doğumdan sonra cinsel ilişki sırasında sürekli vajinamda bi gaz problemi oluyo sanki sürekli vajinamdan gaz çıkıyo ve tutmak istesemde kendiliğinden çıkıyo ve tam birleşme esnasında çok kötü ses çıkıyor eşime bu yüzden karşılık veremiyorum oda benim onu istemediğimi soğuduğumu düşünüyor halbuki ben sırf bu konudan dolayı eşimden çok utanıyorum bugün sabah kayınvaldemin yanındada oldu öyle utandımki napıcam ben sağlıkçıyım ama doktora sormaya utanıyorum lütfen bana yardım edin:1no2:senağlama

2. 17 Temmuz 2008
  3. zuhal turan

zuhal turan Rabbena lekel hamd Üye

Beğenildi:
    68
    Ödül Puanları:
    113
    canım aynı sorun bazen ben de de oluyordu uzun zamandır olmuyo,nedeni ne bende bilmiyorum ama anlattığın gibi, fakat ben doğum yapmadım.

4. 17 Temmuz 2008
  5. Zehranur

Zehranur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    84
    Ödül Puanları:
    113
    Allah bebeginizi analı babalı büyütsün,hemsiresiniz Doktora sorun caresi vardır mutlaka ,ben asagıdaki yazıyı buldum insallah yardımcı olur derdinize.

http://www.doktornevra.com/forum/default.asp?part=oku&id=122&pid=125&urun=6259

6. 17 Temmuz 2008
  7. DerinSu

DerinSu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    198
    ah cnm benim.bunu okadar sorun etme.banada ilk oldugunda çok utanmıştım.ilişki sırasında oluyor neredeyse her seferinde oluyor yani.hava giriyor sanırımsırnaşık şeysırnaşık şey..ama daha sonra neden oluyor onun için bişy diyemicem.bende de 3-4 gün önce oldu vallahi eşime bile dedim tutamıyor insan bide gündüz gündüz yani.arada olur öyle takma kafana:1hug:

8. 17 Temmuz 2008
  9. sefamolsun

sefamolsun radyoda yine sezen çalıyo Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    İlişki sırasında olabiliyo yani benimde başıma geldi.benneyaptımki5 yıllık evliliğim de 5 kere ancak olmuştur sanırım özellikle bazı pozisyonlar da daha çok hava kaçıyo sanki..:bbo:
    Ama normal gün içerisinde mi oluyor senin yani eğer ilişki haricinde oluyorsa bi doktora danış derim.:sm_confused:

10. 17 Temmuz 2008
  11. SILAYA

SILAYA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bendede oldu bencede degisik pozisyonlarda oluyor yani icne gaz kaciyo. bacaklarini ayirarak oturma bi sure . eyilip kalkarken dizinle eyil dizinle. ama yinede hic bir saglik sorunundan utanilmaz. doktora gittigimizde her yerimi gosteriyoruz bu problemimi konusamiycaksin git bence utanma hem bi daha o doktorun yuzunu nereden goreceksin esini hep goruyosun o daha onemli.

12. 17 Temmuz 2008
  13. nevra_t

nevra_t Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    Benimde oluyordu bazen, ilişki esnasında hava kaçtığı için oluyor bence ama sende çok oluyorsa bu ilişki dışındada bencede bir doktora danışmalısın...

14. 17 Temmuz 2008
  15. bana kalırsa bu hiçte utanılacak sıkılınıcak bir durum deil özellikle doğum yapmış olanlarda vajina genişliyor ondanda olabilir sana tavsiyem doktora görün kimileri var altına kaçırıyo yine de doktora gidip rahatlıkla derdini anlatıyor.Rabbim dert verip derman aratmasın....

16. 17 Temmuz 2008
  17. fthcr

fthcr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hepinize tşkkrlr en azından başkalarındada olduğunu duyduğum için biraz daha rahatladım ama inş geçicidir bu durum

18. 18 Temmuz 2008
  19. BENGXUXB

BENGXUXB Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ya bu form gerçekten çok güzelmiş.ayni sorun bende de vardi evli olmadiğim için kimselere soramiyordum ve çok korkuyordum.ve erkek arkadaşimla ilişkiye girerken çok utaniyordum sirf bu ses yüzünden.ben sadece bende oluyor saniyordum teşekkür ederim beni çok rahatlattiniz