çokk acil gündelik ew temizlik işi arıyorummmm :(((

Konusu 'İş ve Kariyer' forumundadır ve serenselen tarafından 21 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

21 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : serenselen
  1. serenselen

serenselen SEREN VE SELENIM İÇİN YAŞ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    slm arkadaslar ben 27 yasında ewlı 2 kız cocuk annesıyım ist bagcılarda oturuyorum ihtıyaclarımdan dolayı gündelik ew temızlık işi arıyorum bu işi daha öncede 6 yıl yaptım tecrübem var merak etmeyın işimde güvenilirim bu konuda kendıme güvenim sonsuz emınımkı sılerde göründe hak verıceksınız aylık işine giremıyorım kızım var 10 yas ve 1.5 yasında onlara bakanım yok aylık işine giremememmın sebebı bu yoksa benım için iş olsun fark etmez yeterkalınterimizle kazanıp calısalım evımıze ekmegımızı götürelım :KK43:((( arkadaslarsizlerden ricam bana yardımcı olurmusunuz daha öncede boyle bır konu actım kımse cvp vermedı verenlerde hep haber verıcem dedıler hala haber beklıyoruz :KK43:(((

2. 26 Ağustos 2010
  3. zehra*79*

zehra*79* Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Selam
    sefaköy de oturuyorum o taraf sana uzak mı yoksa gelebilirmisin ? Bir de ücret nedir bilgi verebilirmisin?

4. 9 Eylül 2010
  5. COTURNIX

COTURNIX İnci Meleğim Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    Merhaba
    fatihde oturuyorum gelebilirmisiniz, ve ücret nedir ?

6. 12 Eylül 2010
  7. serenselen

serenselen SEREN VE SELENIM İÇİN YAŞ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    slm ücretlerden haberınız vardır illakı ben 80:+ yol alıyorum bide hangı gun ıstersınız :)

8. 7 Eylül 2014
  9. SEDEF46

SEDEF46 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    38
    İstanbul halkalı çevresi gündelik temizliğe gidilir .... acilllll güvenilir ilgili ailelerden cevap bekliyorum referans verebilirim 0539 347 06 21 ayrıca ev taşınırken toplama yerleştirme yapılır ...