çokkkk sinirliyim çokkk

Konusu 'Kasım Anneleri' forumundadır ve yagmur77 tarafından 24 Haziran 2009 başlatılmıştır.

24 Haziran 2009
    Konu Sahibi : yagmur77
  1. yagmur77

yagmur77 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar suanda geceden kalma asırı sınır vae ustumde bırazdan nedenını paylasacagım sızınle.bu sınırle gecede uyuyamadım bırde adetın verdıgı gergınlıkte var.patlamak uzereyım.
    gelelım sebebı olaya
    dun alt komsum esı ve 2.5 yasındakı ogluyla bızdeydı.oturduk hos sohbet falan derken.konu ogluma geldı.ben evın dısında baska bı yerde rahat edemıyorum daha dogrusu oglum rahat ettırmıyoır cunku cok mızmızlanıyor baska yerde uyumuyor.uykuyu alamayınca da hırcın oluyor.evde sonrun yok yatagına yatırıyorum klımamızı da acıp hafıf serınlık verıyorum ustunu bıle acmadan kendı kendıne uyuyor.neyse ben maalesef bebekler bıze uymuyo bız onlara uyuyoruz dedım.arkadas yok cnm sen alıstırmamıssın falan dedı.kendıne uydurman lazım dedı.alıstırmayla ılgısının olmadıgını belırttım.cunku kendısının cocuguna genelde kayıvalde baktı ayrıca hala oglunu uyuttugu zaman tv yı kapatır vs.bızım evdede ben ve oglum varız.dedeler nıneler baska sehırlerde ozetle.bende eve dısardan ahmetı mehmetı cagırcak halım yok heralde dedım.tv yı de uyanık oldugunda zaten ızlıyo muzık kanalı acarım ozellıkle.yanı oyle pımpırıklı bebegı uyudugunda parmakaları ucunda yuruyen tıplerden degılım.ama bende cok sesı sevmem zaten sakınlıgı severım.esımde tartısmada onlardan yana tavır aldı tabı ben kuplere bındım.aksam konusmadım sınırımden.sabaha kadarda uyuyamadım zaten.cok sınırlendım.esım her tartsımada sen kabul etmıyosun der artık ben bıktım bu cumleden tahammulum kalmadı acıkcası.herkes herkesı elestırebılır fakat adabı vardır dımı.bana dusmanmısım gıbı tavır aldı onların yanında. sabah da sınırım gecmemıs ve patladım tabı bomba gıbı.sakınlesemıyorum kızlar.sankı yılların hırsıı var ıcımde...

2. 24 Haziran 2009
  3. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    nasıl yani, bunun içinmi kavga ettiniz eşinle. benneyaptımki

4. 24 Haziran 2009
  5. derinxby

derinxby mis kokulumm... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ayyy valla ben seni çok iyi anladım canım.Neden bu eşler bazen böyle yapıyorlar bilmiyorum.Benimkide yapıyo arada.Hatta bunun için bazen ne biçim karı kocayız falan oluyorum:)) Herkesin düşüncesi sanki benimkinden daha değerli.yada biz onlara çok değer verdiğimiz için aynısını bekliyoruz . doğruda yanlışta olsa düşüncemiz yanımızda olsun istiyoruz.ama öyle olmalı değilmi yaa.biz birbirimizi savunmaycaksak kim savuncak kii:KK43: başkası eleştirebilir ama onların eleştirisi çok koyuyo dimi.ben bu yüzden gizli gizli çok ağladığımı bilirim.ama söylesende onların umrunda değil ANLAYAMIYORLAR çünkü yapılarında yok ne biliyim:KK43:( sevgiyle falan alakası yok diyorum çünkü bizde 10 senelik tanışıklıktan sonra çok severek çok isteyerek evlendik.ama evlilik çocuk olunca sapıttı biraz.Ben daha fazla ilgi bekledim olmayınca hırçınlaştım böylece sorunlar oldu falan falan.....biz büyüdük ve kirlendi dünya...

6. 24 Haziran 2009
  7. hilal1975

hilal1975 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canım sakin ol biraz...
    ceviz kabuğunu doldurmayacak şeylerden dolayı birbirinizin kalbini kırmayın...

8. 24 Haziran 2009
  9. beyazmelek

beyazmelek Candan öte,candan ziyade Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canım başkalarının yaptığı değil de insanın kocası yapınca daha çok koyuyor değil mi tahmin edebiliryorum ama sizinlerine hakim ol bu sinirin çocuğuna da yansıyacaktır biliyorsun onun için sakinleşmen lazım eşin de hatasını anlamıştır sanırım, millet de böle herşeye karışmaz mı ben de en çok ona sinir oluyorum

10. 24 Haziran 2009
  11. derinxby

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    evt ya herşeye maydanoz herşeyi çok bilen tiplere bende deli oluyorum.Milleti birbirine düşürmeye bayılırlar.Ya da sen bilmiyosuna geritmeyi olayııı .Kötü insanlar bunlar ya valla çok kötüler.bizden değiller sanki.

12. 24 Haziran 2009
  13. yagmur77

yagmur77 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ya kızlar bıde fıtılı ateslyen komsuma cok uyuz oldum hemde arkadasım yanı esımın yanonda evet kabul etmıyosun sende dıye.sonra kendı cocugu yurutece bınmek ıstedı koskaca cocuk bane kaldırsana sunu dedı dedım ya kaldırsam nekı bu hep artık ortada olcak ve hep gorcek madem oyle hadı uydursana kendı cocugunu kendıne olmuyo ıste sen ona uyuyosun.
    ya esımle derının dedıgı gıbı bı durum var.bırde yılların bırıkıntısı var.bızde 3 yıl cıktık 1 yıl nısan 7 yıl evlılık11 yıl oldu.eskıdık ama bırbırımızı anlamıyoruz yada nalamak ıstemıyoruz.bırılerının yanın da ozellıkle cok kırıyoruz.bebegıme yansıtmamaya calısıyorum ama ne kadar tabı...
    hala gecmıs degıl sınırım.normalde bu kadar uzun surmezdı gerceten bugun cok dusundum ben cok bırıktırmısım ıcımde ve artık yanardag harakete gecmıs bıle.

14. 24 Haziran 2009
  15. yagmur77

yagmur77 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    derıncım cokdogru belırttın.bısı daha soylemeden edemıcem.yıne bu komsumlarla mersıne gıtmeyı planladık gunu bırlık ama hava cok kotuyudu pazar gunu kahvaltı ıcın gıdecektık sahılde kahvaltı yapalıom dedık baharda bebegım daha 4 aylık falan.ben hava cok bozuk dedım hasta ederız bu hafta gıtmeyelım dedım bana yok yok bısı olmaz dedı.sonra o komsumda haklı ldugumu soyleyınce tamam dedı vazgecıldı ya ben soyleyınce kabul edılmıyo bunu oana soyledıgımde sen abartıyosun bende hava bozuk oldugu ıcın vazgectım o dedıgı ıcın vazgecmedım dıyor.
    dunde o arkadaslar cay ıcmeye gole gıdelım dedıler aksam benım oglsusum uyuyodu uyanmayacagı tuttu.esımde demesınmı oglanı ana kucagına koyalım gıdelım dıye ya dedım uyuyan cocugu nıye yerınden edeyım dedım.ay nasıl zoruma gıttı ya sonra sesını kestı.aklıma geldıkce sınırım azıyo ya.zaten cocuk aksam derın uykuya dalmıstı sabaha kadarda uyudu yavrum.

Son düzenleme: 24 Haziran 2009
  16. 24 Haziran 2009
  17. gulizgul

gulizgul gulizgul.blogspot.com Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    canım ya evet insan çok sinir oluyor çok bilmiş gevezelere, birde üstüne üstelik eşlerde onlardan yana oldumu insan orada kopuyo..benim başımada gelmişti ,bilmişin biri senin bebek zayıf sık emzirmen lazım demişti..eşimde evet emzirmen lazım ama sen emzirmek istemiyon demişti milletin içinde...ama sonrasında büyük bir kavga ettik o günden beri hiç yorum yapmıyo bu konularda.......:)))

18. 24 Haziran 2009
  19. derinxby

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    yağmur senin o arkadaşım dediğin kadın varya ben sana söyliyim arkadaş markadaş değil haberin olsun.Ben herşeyi beklerim böyle tiplerden.bence uzak dur mesafe koy arana.