çokmu abartıyorum

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve elif16 tarafından 18 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    18 Eylül 2008
    Konu Sahibi : elif16
  1. elif16

elif16 Guest

3 aydır cıktığım biri var daha doğrusu ciddiyız aılelerımız tanıştı bayramdan sonrada ıstemeye gelcekler ama o başka bı sehırde telde falan gorusuyoruz ıkı kere yasadıgım yere geldi.ve başka kızlarla cok samımı yanı tum kızlarla aşkım hayatım tarzında bi konuşması var.sordugumdada cok yakın arkadasım senıde tanıştırırım ben öle hıtap edıyorum dıyo.bende kıskanıyorum neyapayım kızlarrrr.benım onlardan farkım ne bana da aşkım hayatım dıyo oonlarada...

2. 18 Eylül 2008
  3. MutlulukRecetem

MutlulukRecetem EvlendmEkonomiyeCanVerdim Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Canim beni yanlis anlama ama 3 aylik bir beraberlikten beklentin nedir? yada daha dogrus ne gibi bir beklentin olabilir ki? istemeye gelecekler demissin.. cok iyi düsün derim canim, daha emin bile degilsin.. hakkinda hayirlisi öpüyorum..

4. 18 Eylül 2008
  5. elif16

elif16 Guest

ya cnm bızımkı görücü usulu yanı.direk ailelerle olaya girdik.ben ne kadar kıskancsam oda bı okadar rahat bırı.dıyorumkı ben erkek arkadaslarımla öle konuşsam gülüyo sadece.sanırım bız ıkımız fazla zıttız anlaşamıycaz değilmi:KK43:

6. 18 Eylül 2008
  7. EU3

EU3 Guest

Bence anlaşıp anlaşamayacağınızı öğrenmeniz için daha uzun bir süre birbirinizi tanımanız gerekli... O sizi seviyor mu? Siz onu seviyor musunuz?
    Görücü usulüde olsa, sevmeden olmaz...

8. 18 Eylül 2008
  9. elif16

elif16 Guest

evet bana karşı cok ilgili anlaşamadıgımız hiç bı konu yok sadece ben fazla kıskancım oda samımı arkadaslarıyla cok içli dışlı.o 32 yaşında ben 23 yaşındayım.zamanla iyice tanırsın benı benım içimde art nıyet yok sevdıgım ınsanlarla o tazr konuşurum dıyo...offff offfffffffffff

10. 18 Eylül 2008
  11. circassian

circassian Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ne deme canım sevdiğim insanlarla o tarz konuşurum...kocaman adam ailenle konuş olmayacağını balık baştan kokar evlilik öyle çıkmaya benzemez hemde hiç benzemez...yol yakınken bırak gitsin....

12. 18 Eylül 2008
  13. yexsxil erik

yexsxil erik Kamille Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bayramdan sonra isteme isini uzun bir süre erteleyin bence.
    Ailenize onu daha cok tanimaya ihtiyaciniz oldugunu söylersiniz.
    bu gecen zamanda daha iyi gözlemleyerek ,yakin kiz arkadaslariyla canimli askim hayatim tarzi konusmasinda bir art niyet olup olmadigini anlarsiniz...

14. 18 Eylül 2008
  15. incitanem

incitanem Guest

Siz şu isteme işini erteleyin bir süre..Belli ki uyuşamadığınız bazı noktalar var.Önce bunları halledin sonra son kararınızı verin....

16. 18 Eylül 2008
  17. ddm

ddm yok başka yolu..... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    nedemek canım aşkım canım cicim diyecek
    normal bişi değil bu bence
    biraz daha tanımanda fayda var

18. 18 Eylül 2008
  19. beachbunny

beachbunny Guest

3ayda tanımayla evlenilirmi ya,çok iyi düşün canım.bak ben 3senedir çıkıyorum hala tam tanıyamadım.çoooook çook düşün,gözetle öyle kararını ver.evlendikten sonra çok daha fazla kıskanırsın,daha çok zoruna gider o tarz hitap etmesi başkalarına.en azından 1 sene flört edin derim ben

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.