collezione terracotta allık

Konusu 'Allık ve Renklendiriciler' forumundadır ve Asmera tarafından 6 Ekim 2009 başlatılmıştır.

6 Ekim 2009
    Konu Sahibi : Asmera
  1. Asmera

Asmera berranin çöplüğü Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar collezione dan bu allıgı aldım çokta memnunum hem parıltılı renkleride çok hoş şeftali tonlarında harika bi ürün bi arkadaşımda görmüştüm bende aldım hemen hatta bi kaç tane daha alıp stok yapıcam hem fiyatıda uygun.. aramızda kullananlar varmı merak ettim yoksada tavsiye ederim .. :lepi:

2. 6 Ekim 2009
  3. burcu_2323

burcu_2323 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet katılıyorum bende aynısından aldım:) alın pişman olmazsınız...

4. 7 Ekim 2009
  5. ayşül

ayşül Guest

na kadar ? bıde seftalı tonu dedıgınızın numarası ne? fotosunu koyabılırmısınız elınızdekı duruşunu yutfennn:KK70:D

6. 12 Ekim 2009
  7. Asmera

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    cnm fiyatı 10 tl nette resmini bulamadım .. çekme şansımda yok malesef :S ama çok güzel al bence eminim begenirsin rengini çikolata gibi kokuyo hemde parlak duruyo ..

8. 12 Ekim 2009
  9. MissA

MissA Doğum Hikayecisi Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    parlak duruo derken simli falanmı

10. 13 Ekim 2009
  11. budapest

budapest ♥ღ°•.♥.•°ღ♥ Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    kızlar yalnız şu an nasıldır bilmiyorum ama collezione geçen yıllarda first time diye bi markanın mallarına kendi markasını vurarak satıyordu, bi nevi ortaklık yani.
    fakat bu marka pek kaliteli değil, yani bi milyoncularda bolca ve daha ucuza bulunan bi marka. ambalajı hiç değiştirmeden sadece isim değiştirerek collezione mağazalarında satıyorlardı.
    rengi kokusu güzel olabilir ama sonuçta yüzümüze sürüyoruz bunları, daha dikkatli ve seçici olmakta fayda vara.s.

12. 13 Ekim 2009
  13. nazimsin26

nazimsin26 Yüreğim seni sevdi.. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende dün oraya gitmiştim allıkları tesadüfen gördüm, hepsi bronz ve kiremit rengi gibi koyu bir allık vardı. şeftali rengi yoktu :kızgın:

14. 13 Ekim 2009
  15. Asmera

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108

benimki buna benzio yani pembeler yok bende ama şeftali bronz karışık .. bi ark uzun zmandır kullanıyor herhangi bi zararınıda görmedi bende 1 aydır kullanıyorum çok memnun kaldım..

16. 13 Ekim 2009
  17. areen

areen Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    55
    Ödül Puanları:
    113
    kızlar bu allığıda öneririm çok kalıcı ve doğal duruyor...

FLORMAR TEKLı ALLIK
    Özel pudra partikullerin buyutlarındaki dağılımı sayesinde,uygulama sırasında yüzey üzerindeki her alan eşit bir şekilde kapatılmaktadır.ıçeriğindeki özel pudralar, ürünün ten tarafından emilimini mümkün kılmakta,fazla yağın emilerek istenmeyen,parlak bir görünümün oluşumunu engellemektedir.Ürün aynı zamanda,ten üzerindeki kırışıklıkların ve cilt hatalarının kapatılmasını sağlamaktadır

18. 14 Ekim 2009
  19. ayşül

ayşül Guest

sanırım bende flormar alcam bu resımdekınden yalnız kuzenımde var bıraz şıkayetcı haklıda cunku fırçayı surtunce fazla gelıyo:) oda çözmüş olayı parmağıyla alıp suruyo